Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćhhhhhjj

Pokoje dla dzieci bawialnia uklad domu

Polecane posty

Gość gośćhhhhhjj

Wczoraj bylam u kolezanki ktora niedawno wprowadzila sie do nowo wybudowanego domu . oprowadzila mnie po nim : sypialnia dla jednej corki . sypialnia dla drugiej . bawialnia .pokoj do nauki pierwszy . pokoj do nauki drugi . w sumie corki razem piec pokoi . potem pokazala sypualnie rodzicow czyli koleżanki z mezem z garderoba i lazuenka . cale pietro zajmują corki. Parter to królestwo rodzicow i...... Ok 16 m2 salonu z kuchnia. Pierwszy raz widzialam takie urzadzenie domu i wcale mi sie to nie podiba a wy co myslicie o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego Ci sie nie podoba? Bo kolezanka ma wiekszy dom od ciebie? lepiej urzadzony? wiecej pokoi? Zawiść ludzka nie zna granic! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżance się podoba, a Ty nie masz nic do gadania. Tak zdecydowali, tak mają i fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhhhhhhj
No tak trzeba byloby jeszcze zrozumiec pytanie ... Ale zbyt trudne dla niektorych ...przykre..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co córkom tyle pokoi ? a salon z kuchnia 16 m 2 to bardzo mały . A ile m 2 ma cały dom ? Dziwnie urządzony ten dom . Nowy , a już popsuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon z kuchnią małe ale reszta no cóż, może woleli więcej mniejszych pomieszczeń niż np. 3 duże? My mamy wszystko na jednym poziomie i to jednak wygoda, może nie chcieli latać po schodach i wolą spać na dole, mają w ten sposób więcej prywatności niż z dziećmi za ścianą. No te pokoje do nauki to jak z Dynastii (tak mi się kojarzy) no ale jak nie mają co tam zrobić to czemu nie? Lepiej żeby puste stały? My mamy dla córek dwa duże i czasem żałuję, że nie mogły to być 3 małe (nie dało się zrobic chociaż metraż pozwala i na 4).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×