Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomóżcie wybrać kolor

Polecane posty

Gość gość

Mam jasną drewnianą, dębową podłogę i meble wenge. Jaki kolor ścian pasuje? Biały odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kremowe Cafe latte szare może szare i fiolet wszystko zależy cz są to meble nowoczesne rustykalne i co ci się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fiolet i szarość - też jestem za! Mam taką kolorystykę i niezmiennie od roku jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Subtelny beż - standard, ale będzie pasować do tego połączenia. No chyba, że jesteś jedną z tych szalonych co potrzebują niestandardowego zestawu kolorystycznego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci albo skorzystac z kreatora wnetrz albo zamowic testery kolorow farb, sniezka satynowa ma takie np, najlepiej samemu zobaczyc jakby to wygladalo i czy bedzie Ci pasowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się podoba zielony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze cos bardziej wymyslnego i jakaś struktura, np stiuk wenecki z Magnata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka reszta mieszkania? Można nie tylko malować ale są tapety, tynki, drewnobczy stał.. .. wystrój to też tkaniny! Biel nie jest zła, ale szradość jest głębszą. Poogladsj w necie inspiracje i odwaz się na coś ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarość wpadająca lekko w zieleń? Mam taki kolor na ścianach i super się komponuje z jasnym drewnem. Do tego białe meble i złote akcenty w dekoracjach. Jakbyś szukała projektantów wnętrz to podrzucam: mi bardzo pomogli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka0394
Ja polecam neutralną bazę. Sama mam kremowe ściany i jasne panele. Dzięki temu mogę kupować w Mile maison coraz nowsze detale do mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w kolorach kawy z mlekiem chyba najfajniej będzie pasowac. Ja mam dębową z artcore, ale ciemną, meble też ciemne i ściany dałam bardzo jasne dla kontrastu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobra11
Jak CI się ściany brudzą to tylko Magnat, a kolor - faktycznie może jakiś beż będzie odpowiedni. I nie radzę malować ścian na dwa czy nawet więcej różnych kolorów - w mojej opinii prawie nigdy to się nie udaje. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może szary i żółty? Tak dla rozjaśnienia bedzie optymistycznie a szary doda elegancji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Turkus i szary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie kupiłam sobie testery ze Śnieżki, też nie mogę zdecydować się na kolor a tak zestawie sobie kilka na ścianach i zobacze na żywo jak to bedzie współgrało z wnętrzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantea
Ja jestem totalnie zafiksowana na kolor miętowy. Uwielbiam każdy odcień i wszystko co do miętowego pasuje. A pasuje najbardziej biały. Może i wszystko wydaje się przesłodzone, ale mam biało miętowy salon (białe meble i 3 białe ściany plus jedna ściana pomalowana na miętowe orzeźwienie ze Śnieżki) i najchętniej bym z niego w ogóle nie wychodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to pytanie na temat ciazy i malzEnstwa??Bo chyba istnieje cos takiego jak temat glowny/przewodni??Wtf ??Co z wami ludzie nie jest tak ?nie mozna napisac na forum ogolnym o kolorze scian po gowno zasmiecac forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj założyć jakiś temat na głównym to się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się też podoba miętowy, ale żeby od razu, że jestem zafiksowana na jego punkcie to nie :D ja myślę nad odświeżeniem pokoju, chcę tym razem postawić na mocny kolor. Chcę Władczą czerwień od śnieżki. Bardzo głęboki i nasycony kolor, jestem zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jakiś jasny najlepiej, zeby odświeżyć wnętrze. Jaką masz podłogę drewnianą, jaka deska?? Ja sama teraz zastanawiam sie co wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×