Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomożecie?

Polecane posty

Gość gość

Witam. Zacznę od tego, że miesiączkę miałam 03.01. Z mężem nie zabezpieczamy się. 10.02 zrobiłam test ciążowy. Pokazały się dwie kreski ale testowa po ok 1godz zanikła i widoczny był tylko jej cień. Wieczorem zaczęłam krwawić więc uznałam, że test się pomylił( tym bardziej, że druga kreska zanikła) jednak ta miesiączka jest inna niż wszystkie poprzednie. Wodnista, żywa krew połączona ze śluzem również jak woda. Zaczęłam się zastanawiać czy jest jednak szansa, że jestem w ciąży a wystąpiło krwawienie które pojawia się czasem przez pierwsze miesiące ciąży. Rano zapiszę się do lekarza. Miała któraś z Was podobną sytuację? Jak to się u Was potoczyło? Pozdrawiam K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak mam teraz- to poronienie prawdopodobnie, skoro test wyszedl pozytywny-ja czekam do konca krwawienia i ide do lekarza zeby sie dowiedziec czy macica sie sama oczyscila bylam przed ,,miesiaczka" i byl pecherzyk ciazowy widoczny ale ciaza byla mocno opozniona-o jakies 3 tyg i lekarz mowil zeby sie nie nastawiac na ciaze, krwawienie przyszlo pozniej, zrobilam bete i spadla-mozesz beta hgc zrobic dla pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×