Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prezent na wesele wypada?

Polecane posty

Gość gość

taki na luzie, dla młodych ludzi od kogoś, kto nie może BYĆ na uroczystości. -wódeczka 1 l. Zapakowana w ozdobnej torbie. - dowcipna kartka - szkic młodej pary. Ale bez ramki i bez oszklenia bo nie znam gustu. Będą chcieli to oprawią, nie to wywalą Szkic w formie rulony obwiązany wstążką Ale czegoś mi brakuje. Jakiegoś symbolicznego, dowcipnego..bo bez kasy wiadomo ( nie wnikajcie) myślałam, żeby do dowcipnej kartki poprzyklejać parę zdrapek - moze się poszczęści tak symbolicznie a może coś wymyślicie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często daje si3 teraz totolotki ale zdrapki też fajny pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam kiedyś sama bukiet z totolotków. A sami dostaliśmy od przyjaciół wór cukierków i dwie pary kapci:-) Dostałam też wałek z jakąś dowcipną dedykacją zamiast kwiatów- może coś w ten deseń? Dla faceta może być pilot:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wódkę sobie odpuście, jak robią wesele to mają jej na ogół tyle, że do chrzcin wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też bym odpuściła wódkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie może nie tyle nietakt, ale mocno nietrafiony pomysł. Wódkę młodym na wesele? To raczej po weselu zostaje z nadwyżką tak że młodzi jeszcze nieraz gościom rozdają. Szkic młodej pary? Tylko jesli rysownik naprawdę ma talent a młodzi lubią wieszać sobie obrazki, zdjęcia na ścianach. Jeżeli ty masz ten szkic robić, autorko, to już lepiej wykonaj własnoręcznie kartkę z życzeniami i ozdób jakimś szkicem. Zwłaszcza że w formie rulonu, zapewne luzem w torebce z innymi fantami, po prostu się zgniecie. Te "dowcipne" kartki z obrazkami typu "game over" dowc**em bynajmniej się nie odznaczają i nie wiem kogo to bawi... Ja bym dała faktycznie kupony totka czy zdrapki- tyle że najlepiej w formie bukieciku, czekoladki i tyle. No chyba że chcesz im jakiś drobiazg do domu kupić, my np. dostaliśmy dwa śliczne kubki- do tego jeden kompletny serwis obiadowy z filiżankami i dwa zestawy filiżanek solo. Te dwa kubki wspominam najlepiej bo filiżanek u nas w domu tylko moja mama używa jak zajrzy na kawę. Tak że czasami dobra książka, ładne pojemniczki na przyprawy czy dobrany zestaw ręczniczków do rąk mogą dać więcej przyjemności niż wyszukane prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helka90
Ostatnio byłam na weselu i dałam pieniążki w kopercie. Dałam również książkę bo tak sobie zaznaczyła w zaproszeniu para młoda. A jako że rodzina nie chciała by książki się powtarzały, to wysłali mnie do księgarni matras by kupić różne tytuły. Trafiłam nawet na promocje więc wszyscy byli zadowoleni, para młoda również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na weselny prezent nie zaszkodzi jakiś dobry trunek. Ostatnio w hurtowni http://winnice.eu/ doradzili mi idealny gatunek wina na taką uroczystą okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może jakaś porcelana? Fajne zestawy kawowe dla dwojga np można znaleźć w http://salonporcelany.pl/ - ja rodzicom kupiłam na rocznicę, dzięki temu udało im się stworzyć taki mały rytuał, że co sobota rano wspólna kawa. Niby drobiazg, a zbliżyło ich to bardzo - ta chwila dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×