Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem z cera pomocy

Polecane posty

Gość gość

Hej! Mam pytanie czy ktoras pani na tutaj problem z trądzikiem? Używaliscie może ocstanisep i sudokrem? Gdzieś widziałam i czytałam, że niby pomogą. Jakie macie sposoby na taką cerę? :( pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są środki działające miejscowo, nie usuną przyczyny trądziku. Dobre dla osób, które mają w zasadzie normalną cerę, a jak czasem coś wyskoczy, to wtedy taki sudocrem pomoże przyspieszyć gojenie. Zresztą też niekoniecznie- na mnie nie działa pozytywnie. Szybciej mi pryszcz zniknie bez tych specyfików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli to naprawde jest tradzik to warto przemywac twarz octem jablkowym (zamiast toniku do twarzy) dobrze sprawdza sie rowniez mydlo siarkowe i maseczki z glinki, jesli chodzi o krem to najlepiej uzywac takich bez parabenow, najlepiej sprawdzaja sie kremy dla wrazliwej skory niemowlokaw... przypomnialy mi sie czasy, kiedy bylam nastolatka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba tez przyjrzeć sie diecie- ja dostaje okropnych pryszczy zaraz po tym jak zjem nabial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sudokrem najwyżej jeszcze gorzej zapcha. A octenisept co najwyżej do zdezynfekowania pojedyńczych zmian, niczego nie poprawi ani następnym nie zapobiegnie. Klucz to przede wszystkim właściwe oczyszczanie, a potem reszta pielęgnacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co mają parabeny do trądziku i czemu polecasz "kremy dla dzieci", które w większości absolutnie do skóry tłustej się nadawać nie będą? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na trądzik polecam maseczki z glinki czerwonej z dodatkiem oleju kokosowego albo olejku awokado. Trzeba pamiętać, aby przez czas kiedy masz ja na twarzy nie dac jej zaschnac, co jakiś czas nawilzac. Mi pomoglo. Albo jesli masz wiecej pieniedzy maseczki glam glow. Poczytaj sobie, cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś parabeny moga zapychac pory... z reszta jak wiele innych skladnikow kremow 'dla doroslych' ocet jablkowy 'sciera' naskorek i wysusza skore, dlatego trzeba ja pozniej nawilzac... piszac krem dla niemowlakow mialam na mysli te lekkie kremy nawilzajace, a nie natluszczajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem skąd wytrzasnęłaś info o komedogennośc***arabenów... ale patrząc na to, co chciałaś niby polecać jako "dobre" to się w sumie nie dziwię, bo pojęcia zielonego o składach kosmetyków nie masz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj sobie blog mademoiselle eve, tam jest multum wiedzy o pielęgnacji problemowej skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×