Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problemy zywieniowe 1,5 rocznego dziecka

Polecane posty

Gość gość

Witam. Od czerwca bede zajmowac sie 1,5 roczna dziewczynka (jestem niania) teraz zajmuje sie nia pare godzin w tygodniu potem dziennie by mala sie przyzwyczaila do mnie. Lecz sa duze problemy z karmieniem. Nie pije nic tylko pare lyzeczek wody badz herbaty na caly dzien (mama karmi ja piersia) i je tylko obiadki ze sloiczka po 5miesiacu!! I to wpychane na sile. Domowe zmiksowane krztusi sie i odruch wymiotny od razu i wymioty cala zawartoscia zoladka. Chociaz chleb z maslem cos tam poskubie i jest ok. Nie umie grysc pokarmow butelek nie toleruje kubeczkow bidonow itp. Boje sie ze sie jej cos stanie podczas nieobecnosci mamy bo bede z nia po 10h dziennie. Wszelkie badania ma robione i sa ok. Wage ma ok rozwija sie dobrze i jest pogodnym i zadowolonym dzieckiem. Co poradzic? Bo chyba nie podejme sie tej pracy a finansowo az piszczy o to... Jak pomoc? Mial ktos podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale to chyba problem rodziców jak zamierzają ci zostawić dziecko na 10 h jeśli ono nie je i nie pije to co cycek matki ci zostawia? Chyba o i mają jakaś wizję na czas gdy ty masz być z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maja taka wizje ze to czas odstawienia od piersi bedzie badz zmiejszenie karmien ze wtedy zacznie moze jesc. I wiem co o ktorej co i jak podawac do jedzenia i picie z lyzeczki. Ale chcialbym sie dowiedziec czy ktos mial podobnie? Bo oni tez sa bezradni i licza na moja pomoc. Wiem ze to ich problem ale ja przez ten czas bede za nia odpowiedzialna a zalezy mi na tej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No trochę późno zaczynają został tydzień. Już trzeba dziecko odzwyczajac bo jak zostaniesz sama na tyle godzin to co mała bedzie sie drzec z głodu i tyle. Po 1 kupić różne rodzaje kubków któryś wkoncu bedzie dobry. Po 2 Dax dziecku jeść samemu ugotować różne rzeczy i może coś ja zaciekawi. W tym wieku powinna jeść wszystko a nie obiadki mocno zmiksowane bez smaku. Niestety najlepiej zeby w weekend mamma się spakowala i pojechała gdzieś tak żeby jej nie bylo 48 h a ojciec niech zostanie z dzieckiem jeśli ona chce jeszcze karmmic to niech weźmie ze sobą laktator i już jak koniec to po problemie. Nie mogą zostawić ciebie z tym samej bo nie dasz rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×