Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zettt

Prośba do kobiet o wypełnienie ankiety dotyczącej in vitro

Polecane posty

Gość zettt

Prośba do Pań , kobiet , płc****ięknej o wypełnienie ankiety . Wiem już ,że pytania mogłyby być lepsze ,może czegoś będzie brakować lub z czymś się nie będziesz zgadzać ,ale mimo wszystko proszę o pewną dozę życzliwości i poświecenie kilku minut . Dlaczego zakładam temat w części; ciąża ,poród,macierzyństwo ,ano ze względu ,iż duża cześć ludzi wchodzi na forum ,tylko do niektórych działów ;uczuciowy ,zdrowie i uroda ,zakupy... http://www.ankietka.pl/ankieta/189085/postawy-kobiet-wobec-zaplodnienia-in-vitro.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zettt
Hej dziękuje za wypełniania . Poza tym jestem zaskoczony jaki duży ruch jest w tym dziale ,chyba większy niż na uczuciowym .Jakoś nigdy tu nie wchodziłem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zettt
Czy mówiłem juz ,że dziękuje za wypełnienia , jest lepiej niż się spodziewałem .W sumie dobrze , bo im więcej ludzi ,tym bardziej miarodajna opinia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypełnione. Najbardziej podobało mi się pytanie ostatnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zettt
Dziekuje ,a mi podoba się Twój języczek .No dobra ,nic nie mówiłem. :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojaa opiniaa
ZA IN VITRO: bezpłodność to choroba jak każda inna i można, a nawet trzeba ją leczyć, to skuteczne metoda, dla wielu par jedyna możliwa, wszyscy mają równe prawa do posiadania dzieci, zarodki są odpowiednio przechowywane, nie niszczy się więc w ten sposób ludzkiego życia. ceny są zbyt wysokie, dlatego konieczna jest refundacja i sprawna organizacja projektu, ponieważ wiek matki odgrywa w tym przypadku duże znaczenie, PRZECIW IN VITRO: in vitro godzi w szacunek do ludzkiego życia i jest zbyt dużą ingerencją w nie, powoływane do życia embriony nadliczbowe są niewykorzystane, częste poronienia i nieskuteczne zabiegi to źródła wielu problemów emocjonalnych, psychicznych i materialnych, in vitro to złudne nadzieje i dobry interes,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podniosę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już po wyborach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle ze tu o polityce nikt nie rozmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×