Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PROSZE O POMOC zanik objawow ciazowych

Polecane posty

Gość gość

jestem na poczatku dlugo wyczekiwanej ciazy, po zmudnym leczeniu, dzisiaj 4t6d. 2 dni temu bylam na usg i bylo widac ladny pecherzyk, lekarz mowil, ze wszystko w normie i mam przyjsc za 2 tygodnie. wczoraj zrobilam bete i tez ladna, pod 3 tys. za to od wczorajszego wieczoru przeszly mi WSZYSTKIE objawy. nie mdli mnie, piersi nie bola w ogole (a wczesniej nie dalo rady ubrac stanika) i jestem pelna energii gdy jeszcze 2 dni temu zasypialam na siedzaco. czy ktos tez tak mial? martwic sie? prosze pomozcie, panikuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się,wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie martwic się bo ja np w ogóle nie miałam zadnych objawów ciażowych, czasem chciało mi się w dzień spać. Do teraz nie latam do łazienki chociaż teoretycznie powinnam bo na jutro mam termin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na takim etapie ciąży nie miałam żadnych objawów, około 6 tyg zaczęło mi się kręcić w głowie i mdlić (ale nie wymiotowałam aż do 12 tc), piersi mnie w ogóle nie bolały, więc nie jest powiedziane że musisz tak mieć cały czas. Najważniejsze że nie plamisz/krwawisz, wiem jakie to stresujące być w ciąży po długim czekaniu na nią, ale nie możesz się sama nakręcać, co ma być, to i tak będzie- nie masz na to wpływu, za to Twój stres ma wpływ na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dziekuje za cieple slowa. o ciaze staralismy sie dluuugo a jak sie wchodzi w internet to nic tylko poronienia, puste jaja plodowe itd... gdybym tyle nie czytala pewnie bym teraz czytala ksiegi imion czy cos, a tak to tylko sie doszukuje najgorszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw sie. Mi bylo bardzo trudno uwierzyc ze jestem w ciazy choc usg w 5 tc pokazywalo pecherzyk(ja panikowalam ze to zasniad groniasty) nie mialam TOTALNIE zadnych objawow. Moze raz zwymiotowalam i raz mnie zemdlilo. I tyle. Ani bolu piersi, ani czestomoczu no kompletnie nic poza peczniejacym brzuchem ;) I tak do 7 miesiaca. Dzis jestem w 34tc i niestety tak bajkowo juz nie jest. Ciezko mi sie oddycha, spuchniete nogi, rozstepy, zgaga, takze nie panikuj :) lykaj kwas foliowy i wcinaj warzywa i owoce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×