Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przegapilam ksiedza

Polecane posty

Gość gość

zaczal chodzic od 16. i zaczal od naszego bloku. i niezdarzylam. a czy wy przyjmujecie ksiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie przyjmuję. Nie zamierzam płacić dla jakiegoś bałwana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie przyjmuję.. nawet nie otwieram ministrantom, którzy często chodzą przed księdzem, albo dzień przed z pytaniem czy go przyjmiemy.. ksiądz byl u nas jeden raz.. chyba 2005 roku, nie pamiętam.. w każdym razie ja studiowałam, mąż pracował i jakąś szkołę policealną robił.. każde z nas do mieszkania zniosło "swój dobytek"..meble, sprzęty, rzeczy osobiste itp.. a ksiądz co powiedział... 'ooo widzę, że macie dwa komputery' ( wówczas dwa wielkie kloce.. wiecie.. pudło, klawiatura, monitor).. strasznie mnie tym wkurzył.. księdza nie przyjmuję, do kościoła nie chodzę.. dziecka nie ochrzciłam.. gdybym mogła cofnąć czas, to wzięłabym tylko ślub cywilny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, przyjmuję co roku. tzn wszyscy przyjmujemy :) u nas gdy w danym czasie nie można przyjąć księdza a chce się go u siebie gościć to wystarczy zgłosić to ksiedzu i wtedy przyjdzie w innym dniu o wybranej godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jestes wierząca, to możesz przyjąc księdza w innym terminie przecież. My jesteśmy ateistami, mieszkamy w mieście i mimo że u mnie w bloku chodził ksiądz to nigdy nie zapukał:) są zapisy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja akurat zawsze przegapiam nie lubimy sie i chyba to sie nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×