Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przesunięcie szczepienia

Polecane posty

Gość gość

Hej, 4 tygodnie temu dziecko miało być szczepione 3 dawką Infarix Hexa, jednak cały czas ma katar i jest lekko przeziębione. Jak długo można zwlekać z podaniem 3 dawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mial ktos taka sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej skonsultuj się ze swoim lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaszczepić dziecko można, jeśli jest absolutnie zdrowe. Ja bym poczekała, aż infekcja się skończy. Katar nie jest przeciwskazaniem do szczepienia ale jeśli jest połączony z infekcją no to warto poczekać, aż malych wyzdrowieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem jak to jest. Ale wydawalo mi sie ze maly ma katar poszlam do lekarza i okazalo sie ze to nie katar tylko wiotkosc kratani i od ulewania. Nie bylo pozno mial 7/8 tyhodni ale lekarz powiedziala zeby nie zwlekac bo bedzie mial indywidualny kalendarz szczepien. Ale byl zdrowy i dotyczy to szczepienia obowiazkowego. =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Indywidualny kalendarz szczepień, ja nawet jestem za. Wolałabym aby moje dziecko miało indywidualnie ustalone a nie tak na hura. ostatnio jak zaszczepiłam na pneumokoki to miał lekką gorączkę, a po żadnej innej szczepionce tego nie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym dziecka z infekcją w żadnym razie nie szczepiła. Co do czasu, w jakim należy podawać kolejne dawki, to dokładne informacje są podane na ulotce. Ściągnij sobie z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak, dziecko musi być bezwzględnie zdrowe do szczepienia, bo to eliminuje ryzyko, że nasz maluch dostanie jakiegoś NOP. Poczekaj, aż maluch będzie całkowicie zdrowy. Zdążysz zaszczepić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj można można ja czekałam prawie 2 lata z ostatnią,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koniec końców zaszczepiłam... wszystko ok. Ale już w przychodni dostawali szału, że tyle przesunięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.04.27 Ja nie wiem jak to jest. Ale wydawalo mi sie ze maly ma katar poszlam do lekarza i okazalo sie ze to nie katar tylko wiotkosc kratani i od ulewania. Nie bylo pozno mial 7/8 tyhodni ale lekarz powiedziala zeby nie zwlekac bo bedzie mial indywidualny kalendarz szczepien. Ale byl zdrowy i dotyczy to szczepienia obowiazkowego. =) xxxx W jakim sensie indywidualny? W sensie przesunięty? bo jeśli tak, to ja sobie sama zrobiłam indywidualny hehe :) Na pierwszą dawkę poszłam jak dziecko miało 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Indywidualny kalendarz szczepień układa lekarz i czasami mi się wydaje, że to lepsze. Ja szczepiłam dziecko zawsze jak było zdrowe, a jesli nie to przesuwałam. Dzwonili, czepiali się ale ja szczepię dziecko zawsze jak jest zdrowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×