Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama_oli2

Rehabilitacja dzieci - Wrocław

Polecane posty

Gość mama_oli2

Poszukuję dobrego fizjoterapeuty po kursie BOBATH dla dziecka. W grę wchodzi tylko Wrocław ewentualnie najbliższa okolica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an_79
a ja polecam rehabilitanta, który dojezdza do domu do pacjenta- pan Jaroslaw Jarosz 695425400. z bardzo fajnym podejsciem do dzieci, wypróbowany na dwojce wlasnych dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecam we Wrocławiu www.proficio-reh.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. My rehabilitowaliśmy nasze dziecko u Pani Oli. Obecnie z tego co wiem p.Ola otworzyła swoją przychodnie na osiedlu na Zakrzowie, bodajże Twoja Przychodnia lub coś podobnego. Bardzo polecamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w świętokrzyskim zna ktoś? okolice Pińczowa i Buska Zdroju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Podepnę się po przedmówcę i zgodzę z wypowiedzią. My rehabilitowaliśmy naszą córkę i p.Magdy, która obecnie również współtworzy nowy ośrodek Twoja Przychodnia Rehabilitacja Dziecięca we Wrocławiu na Zakrzowie. Telefon można znaleźć na stronie twoja-przychodnia.com POLECAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliwka
ja mogę też polecić centrum Czamary we Wrocławiu na ul. Kościuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałam, że centrum Czamary jest dobre po operacji kolan, możesz to potwierdzić? może jest jakiś konkretny rehabilitant, którego polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co chodzi w tym bobath?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina 45
Centum Czamary jest raczje komplesowe, ale faktycznie z kolanami sporo osób chodzi. No i sporo sportowców, bo w tym też się specjalizują. Ja bardzo sobie cenię ich metody :) pomagają mi w walce z bólem kręgosłupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kogoś konkretnego u Czamary możesz polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikaka
Myślę, że warto poczytać więcej opini i tak kogoś wybrać. Jeśli ktoś szuka w Poznaniu to polecam http://dzieci-rehabilitacja.pl/ - rehabilitacja najnowszymi metodami i super podejście do małego pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moczaru
U Czamary to przynajmniej woadomo że się jest w rękach specjalisty. Samo nazwisko A.Czamary to już w środowisku niezła marka. Dziecko bym powierzyła tylko tam jeśli by była potrzeba rehabilitacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirenka Wro
Też uważam, że Centrum Czamary to dobre miejsce, pracuje tam wielu specjalistów także warto iść i porozmawiać, może dziecko upodoba sobie kogoś specjalnego i z chęcią będzie tam chodzić - nastawienie i atmosfera jest bardzo ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda Wro
W rehabilitacji ja osobiście wiem, że liczy się systematyczność dlatego tego trzeba pilnować. Jeśli chodzi o Centrum Czamara to też pozytywnie się mogę na ich temat wypowiedzieć. Prawdą jest, że pracują tam specjaliści i pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berkowska Ala
Ja zaprowadziłam mojego małego do Centrum Czamara. Na początku jak to dziecko nie nie nie, ale teraz widzę że idzie w miarę chętnie i sam też czuje, że jest lepiej dzięki ćwiczeniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianna44
Czamara jak najbardziej godni polecenia, po pierwsze bardzo dobrze prowadzą rehabilitację, po drugie, bardziej osobiste względy, lokalizacja mi odpowiada, centrum, nie musiałam wozić córki po całym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja właśnie się wybieram tam , zobaczymy jak bd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila Paździor
Jak ktoś chce dać swoje dzieci na rehabilitacje z różnych powodów , tzn dolegliwości z którymi boryka się dziecko , to polecam wspomniane centrum Czamara . Wykwalifikowana kadra lekarska , wszytsko robione tak jak należy , bardzo dobre podejście do dzieci , ćwiczenia na prawdę wiele dają , a wiem to ponieważ mój syn tam uczęszczał. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia Zając
Tutaj ktoś napisał ,że jeśli chodzi o rehabilitacje trzeba być systematycznym , bo jak się nie będzie to nici z takiej rehabilitacji będą . Co do centrum Czamara , to lekarze są w pełni profesjonalni i bardzo mili .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala Opiełka
Centrum Czamara oceniam pozytywnie , nie mam żadnych zastrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.acz.pl/przychodnia/wroclaw Przychodnia Wrocław: -centrum medyczne na ul. Krzywoustego -centrum medyczne na ul. Wejherowskiej -centrum medyczne na ul. Zatorskiej We wrocławskiej przychodni przy ulicy Wejherowskiej wykonywane są zabiegi w ramach chirurgii jednego dnia. Przeprowadzane są tam również badania psychotechniczne oraz endoskopowe, usług stomatologiczne dla dzieci i dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienka z okienka8
Z tego co wiem , to jednym z najlepszych miejsc do rehabilitacji dzieci jest cenrum czamara wcześniej wspomniane . mają bardzo dobre podejście do dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludmiła Le
Po kursie Bobath o ile mi wiadomo ( ale to jeszce sprawdź ) polecam wspomniane Centrum Czamara . Chodziło tam na rehabilitacje moje dziecko po złamaniu nogi i mogę powiedzieć , że dziecko odzyskało dawną sprawność we wcześniej złamanej nodze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem pewna czy Centrum Czamara jest po tym kursie ale napewno polecam ich odwiedzenie - jestem pewna, ze poradzą sobie z każdym problemem. mają naprawdę swietnych specjalistów którzy nie jednej osobie pomogli. a przy tym mają dobrą lokalizację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gucio2
No czamara centrum to dobre miejsce jeśli chodzi o rehabilitację. Miałem problemy z kostką i po operacji doprowadzili mnie do normalnego stanu bo nic nie mogłem kostką ruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvka wro
Uważam, że warto na pewno spróbować w Centrum Czamara bo mają duże doświadczenie i naprawdę znam wiele osób którym pomogli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×