Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rodzice mi każą urodzić dziecko

Polecane posty

Gość gość

Piszę tutaj bo nie wiem co mogę zrobić... Mam 16 lat i jestem w ciąży. Z gwałtu. Nie, nie myślalam o tabletce "po", nie bylam w stanie myśleć o czymś takim. Problemem są moi rodzice... Nie dość, że muszę je donosić i urodzić to nie mogę nawet go oddać... Bo uznali, że je adoptuja i to ja będę musiała się nim zajmować... Aktualnie mam ochotę coś sobie zrobić, czuję że nie wytrzymam tego wszystkiego nerwowo... Co mam robić? Oni nawet nie są przekonani do mnie.. myślą ze zmyslam i pewnie "to moja wina" Co ja mam zrobić?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby napewno z g****u? Ktory to tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję rodziców potworów. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety tak... 9 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lecz się psycholko. Zabić dziecko chcesz? Co ono winne ze z g****u? Masz normalnych rodziców,ciesz się ze ci pomogą. Dziecko jest twoje i pozwól mu żyć. Może będzie Twoja największą radością los jest przewrotny wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego niby mam być powokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekhem tu autorka Nie, żadne prowo.. a żałuję Naprawdę, jeśli nie jesteście w stanie napisac nic mądrego to nie piszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I gościowi z 19:58... zyczę ci byś nigdy nie doświadczyla czegoś takiego, a nawet jeśli to nie każdy musi mieć w sobie tyle siły co ty. Dla mnie to całkowite obdarcie mnie z jakiejkolwiek przyszłości... Więc pozwól mi na moje odczucia. Dziekuję... Autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadzwon do jakieś instytucji pomagajacej kobietom i powiedz to co tu napisalas, powiedz, ze nie chcesz rodzic, chcesz aborcji, zeby ci pomogli, jakiś psycholog w szkole jest, żeby go poinformować, żeby ktoś pomógł, jeśli rodzice nie sa po twojej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś życzę ci żebyś sam/a przez to przechodziła, wtedy zmądrzejsz, założę się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo. 16stka nie korzystalaby z takich sformulowan jak "donoszenie" ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłosiłaś gwałt na policję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niby dlaczego jako 12latka znałam takie sformułowania, zamiast poniżać pomagajcie, kazać rodzić to okrucieństwo i bezmyślność, bo każdy taki moralny jak to nie o jego własną doopę i życie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby gwałt był gwałtem trzeba go zgłosić na policję inaczej trzeba rodzić ... takie mamy katolickie społeczenstwo, a nie tyle społeczeńtwo co władze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgłosiłam... Ta sytuacja jest koszmarna... Byl to jeden z znajomych moich rodziców, powiedziałam wpierw im, kazali mi siedzieć cicho, bo on ma rodzine, jakies możliwości wyjazdu gdzieś za granicę... Szczerze... Ja nie mam siły, nie chcę nikogo widzieć, niech wyjedzie daleko. Chcę się po prostu odciąć, zapomnieć... Nie chcę o tym wsyztskim mysleć, skoro nawet wsparcia nie mam Autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O dziewczyno, bardzo ci współczuje. Czy jest ktos, komu mozesz sie wygadać, zaufać? Potrzebujesz teraz wsparcia i nie wyobrażam sobie, że rodzice ci go nie dają. Ktory to tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skonczcie z tymi durnymi prowokacjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 20:56 Moi rodzice byli zawsze dość specyficzni.. więc nie mam nikogo bliskiego... tydzień 9 Autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myślałas o women on web ? O tych tabletkach? Sadze ze to jest jakies rozwiazanie. Domyslam sie ze problem moglby byc z kasa. Ale ktos za to musi odpowiedziec. Moze powiedz teraz temu gnojowi ze na dac kase a jak nie to sprawa idzie na policje. Jesli nie masz na to sily to moze postaraj sie jakos zalatwic kase. Masz kogos komu moglabys zaufac i powiedziec o tym? Starsza koleżanka? Jakas ciocia? To jest porazka taka sytuacja. Bardzo Ci wspolczuje. Musisz jednak zawalczyc o siebie. I nie piszczie tych smetow o tym jak to 16 letnia jeszcze dziewczynka pokocha dziecko z g****u. Rzygac sie chce jak sie czyta takie teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dasz radę! Za kilka lat będziesz mieć wielką pociechę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princessinthesky
Zgłoś gwałt na policję. Nie czekaj z tym, gwałciciel chodzi na wolności i może skrzywdzić inne dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na policję się zwyczajnie iść boję. Bo boję się moich rodziców. Spróbuję cos wymyslić by jak najszybciej od nich wyjechać i zerwać kontakty... Nikogo bliskiego nie mam, rodzice rodzeństwa nie mają, dziadkowie jescze bardziej restrykcyjni... Pozostaje mi przeczekać do 18, lub do matury i zwiewać... Na razie to moja jedyna pociecha Autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko szukaj pomocy dla siebie i nie daj sobie wmówić ze pokochasz to dziecko. Tak się NIE stanie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mając 18 lat zwieje a potem po 30-tce sobie przypomni nagle że dziecko urodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz mieć myśli samobójcze to może faktycznie lepiej nie ryzykować tragedii i uciec kończąc te 18 lat, bo my tu cie nie chcemy też na sumieniu mieć, ale wiedz że aborcja to też poważna sprawa i nie radze ci tego. Natomiast gwałt powinien być zgłoszony jako przestępstwo. A tak w ogóle to potrzebna ci opieka psychologiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×