Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Skąd te dziwactwa matek przedszkolaków?

Polecane posty

Gość gość

Od razu wyjaśnię, że osobiście nie jestem zwolenniczką przedszkoli i wcale nie uważam, że to taki cud miód dla dzieci. Sama mam wiele zastrzeżeń, jednakże wiele matek przedszkolaków ma zupełnie poprzewracane w głowach. Czepiają się dosłownie wszystkiego i zawsze zakładają złą wolę nauczycielek. Mieszkamy w Krakowie i w zimie przedszkola państwowe dostają zalecenia z sanepidu czy dzieci mogą wyjść do ogródka, bądź na spacer, czy nie. Jeśli jest smog, mają zakaz. Dyrektor przedszkola wprowadza wtedy zakaz i nauczycielki muszą się do tego dostosować. Muszą! A co wtedy mówi wiele szanownych mamuś? Że "paniom nie chce się wychodzić, mają pretekst". Ciekawe czy te mamusie w swojej pracy łamią odgórne polecenia, że uważają, że panie w przedszkolach powinny łamać? Przecież jak jest zakaz, to nie mogą wyjść. Albo czepiają się, że na dzień matki dzieci rysowały kwiatki, a na dzień ojca coś tam innego i że w dzisiejszych czasach to jest bulwersujące, bo jest równość płci :/ Ludzie, czemu Wy się czepiacie takich rzeczy? Dlaczego od razu zakładacie złą wolę? Strasznie mnie drażni takie czepialstwo. A Wy jakie jesteście? Znacie takie czepialskie mamusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jak ktoś nie ma większych problemów w życiu, to się czepia wszystkich i wszystkiego naokoło i stwarza sobie problemy. Matki posyłają dzieci do przedszkoli, uzasadniają, że to jest bardzo potrzebne i po prostu super, a później czepiają się o każdą pierdołę i psują krew personelowi. Na wszystko kręcą nosem, a panie wg niech wszystko ustawiają pod siebie i własną wygodę. Skoro takie zdanie mają, po co w takim razie posyłają dzieci do państwowych przedszkoli? Już się przekonałam jak to jest, ponieważ znam problem od dwóch stron. Matki spiskują za plecami nauczycielek i obsmarowują je, rozsyłają sobie maile z oszczerstwami, a jak się zna sytuacje od dwóch stron, widać, że to są brednie i pomówienia. A najlepsze jest to, że takie mamuśki czepiają się pierdołów, a jeśli naprawdę dzieje się coś poważnego, to nie potrafią odpowiednio zareagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro cisza, to pewnie wszystkie tu takie są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko coz no nie dogodzisz. Jestem nauczycielka i gdybym miala brac te wszystkie problemy mamusiek do siebie na glowe bym dostala! Potrafia sie czepiac o wszystko o brudna koszulke, brudne buciki, ze na pracy plastycznej napisalam Julka a nie Julia bo tak ma przeciez coreczka na imie, pytania czy Madzia zjadla dzis caly obiadek jak bym codziennie chodzila miedzy stolikami i konrolowala zjadanie posilkow Madzi Oliwki Stasia czy Filipka no nie da sie. Albo przyprowadza dziecko z jakas mikroskopijna zabawka za 30 zl dziecko zgubi albo ktos mu zabierze jak to dzieci ale pretensjje do nas ze nie przypilnowalysmy. Okropni rodzice sie zdarzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:33 A dzieci podobne zachowaniem do rodziców, czy jeszcze "normalne"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedys na spotkaniu rodzicow slyszalam jak jedna mama awanturowala sie, ze dzieci dostaly na obiad watrobke i to jest nie do pomyslenia. I 10 minut omawiala temat tej watrobki. Najgorsze, ze tam bylo kilkadziesiat osob i nikt nie wpadl na pomysl, zeby przerwac ten bezdenny potok slow oburzenia nt watrobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem nauczycielka i mialam taki przypadek ,ze jak posadzilam w jednej lawce dziewczyne z chlopakiem to przyszla mamusia, ze jej corka nie moze siedziec z chlopakiem bo ona ma juz piersi.to byla szosta klasa jakies 10 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tvn ludziom w mózgach poprzewracał , zrobili się roszczeniowi ...nie tam gdzie powinni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. Tvn robi wam wode z mozgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×