Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sprawdzone przepisy na obiady dla dzieci

Polecane posty

Gość gość

Witam. Może któraś mama podzieli się przepisami na obiady dla dziecka. Bo wiadomo takie mniejsze nie może zjeść tego co dorosły zawsze. Ja mam 11 miesięczniaka i czasem nie wiem co mu ugotować jak my jemy np.: ostrą potrawę, grzybową zupę czy sos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zupy pod wszelką postacią, jak necie jakiś sos ostry to dziecku takie samo Menu tylko z łagodnym pomidorowym sosem. byle jak najmniej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasza Jaglana z warzywami u nas hit a gotuje się 20 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ryz z kurczakiem i warzywami,zupy wszelkiej masci,pulpety w sosie pomidorowym,spaghetti,nalesniki na slodko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak się robi kaszę jaglaną z warzywami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marchewkę, pietruszkę I cebulę kroję w kosteczkę lub ścieram na trace. Duszę to chwilę na oliwie lub maśle. Potem przekladam to do garnuszka z gotujaca się wodà. Chwilę gotuję a w międzyczasie płuczę kaszę jaglanà wrzàtkiem. Wrzucam do warzyw I gotuję ok 15-20 minut. Można doprawić koperkiem lub natkà pietruszki. Czasem dodaję jescze do tego słoiczek bobovity zupka jarzynowa czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dla córki odbierałam cześć w czasie gotowania i robiłam łagodniejsze. Zupę odlej przed dodaniem grzybów i zrób warzywną, pikantne danie odejmij przed doprawieniem. Sos też odlewałam i robiłam łagodny, ale ja w ogóle tylko mąką zaprawiam więc nie jest ciężki ale za to daje majeranek więc mogło jej nie smakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×