Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilka1111

sprawdzone sklepy z ubraniami dla dzieci

Polecane posty

Gość lilka1111

Jak w temacie, gdzie najczęściej kupujecie ubranka dla dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Next, hm, 5.10.15, rzadziej w smyku, zdarzy się też ze w pepco, niemowlę szybko rośnie, poplami, wiec niw szkoda bedzie wyrzucić. A! Ostatnio kupiłam kilka ciuszków w Tesco, wyglądają cudnie, zobaczymy jak jakościowo po pierwszym praniu. A Ty autorko, gdzie kupujesz ubranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smyk zwłaszcza ś czasie sezonowych wyprzedazy czasem crocodrillo zdąży się piżama z lidla czy jakaś bluzka z pepco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reserved i h&m,czasami kupuje na ryneczku od polskich producentów. Najbardziej wytrzymałe ubrania są w h&m.Co do smyka,nie kupuję tam regularnie. Ostatnio kupiłam kurtkę dla syna,parę koszulek i spodnie. Po pierwszym praniu spodnie były całe zmechacone,reszta ubrań w porządku nawet po praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I w Tesco też kupuję często,dobre jakościowo ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elena999
Ja też słyszałam wiele pozytywnych opinii o 5-10-15. Sama nie mam dzieci, ale moja siostra to właśnie tam najczęściej kupuje i chwali sobie dobrą jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ben_nia
Ja do tej pory kupowałam w Pepco ale jakość niestety najlepsza nie jest więc następnym razem spróbuje 5-10-15 skoro tak zachwalacie wysoką jakość. A jak tam z cenami i czy pojawiają się jakieś wyprzedaże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaJot
Ceny w 5-10-15 moim zdaniem bardzo atrakcyjne zważając na to, że ciuszki są bardzo dobre gatunkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena_renata
Serio ciuszki są aż tak dobrej jakości ? Ja może raz zrobiłam tam zakupy i to jak synek był mały potem jakoś nie było mi po drodze. Ale mają też sklep internetowy to zaraz zobaczę czy jest coś ciekawego w promocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubrania z 5-10-15 są dobrej jakości? Serio? Już wolę z pepco. Ja kupuję h&m, coccodrillo, endo. Czasami zdarza się pepco czy inną tanioszka, ale to podwórkowe ubrania. Wzory może i fajne, ale jakość materiałów i wykonanie, no cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem waszego zdziwienia- kupuję już regularnie w 5 10 15, najczęściej przez internet. Zawsze jestem zadowolona- fajna jakość, przyjemne materiały. Ceny nie są wygórowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję w szmateksie, tam są ubrania firm, które ciężko dostać w Polsce, dobrej jakości i tanie. Kupuje też w Pepco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najważniejsza jest jakość ubranek oraz z czego są zrobione. Wolę kupić droższe, które przetrwa kilka prań, a nie skręci się i skurczy. Zazwyczaj kupuje trochę większy rozmiar, żeby na przyszły rok też było. Ostatnio znalazłam świetny sklep www.lalalo.pl Teraz są promocje, szybka i miła obsługa. Ubranka są rewelacyjne. Mój synek ostatnio był na urodzinach, więc kupiłam mu komplecik spodenki i koszulę na krótki rękaw. Synek nie chciał zdjąć nawet po powrocie do domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiaaa
koleżanka ostatnio wynalazła sklep psoty.com mają ładne ubranka i nawet certyfikat bezpieczeństwa z czym spotkałam się pierwszy raz muszę przyznać szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniGabrysia
Internetowy sklep PSOTY. Serio, polska maria, super jakość. Nie żałuję żadnej złotówki wydanej u nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z przedmówczynią. Dostałam dla córki sukienkę z PSOT i jest cudowna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PSOTY. Polska marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam ubranka mayoral i boboli, kupuję dla córki, piękne i bardzo dobrej jakości. Jak córcia wyrasta to służą dzieciom koleżanek, nadal jak nowe. Kupuję tutaj: modadladzieci.com.pl . I ...enki eleganckie, my na wesele potrzebowaliśmy, firmy Sly, polska produkcja, przepiękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×