Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

staraczka, pytanie

Polecane posty

Gość gość

Witajcie kochane. Staram się od roku o dziecko, miałam robione wszystkie badania i jestem zdrowa jak ryba, do owulacji dochodzi, mój ma zdrowe nasienie a ciąży jak nie było tak nie ma smutas.gif ten cykl miałam monitorowany i ostatnio byłam około 3-4 dni po owulacji na usg, lekarz bardzo się uśmiechał, mówił, że mam śliczne endometrium bo 14 5 mm, twierdził, że on ma jakieś przeczucie, że się udało i mrugnął okiem. Zapytałam czy widział coś więcej to dalej się uśmiechał i mówił, że bardzo podoba mu się to endometrium. Co do następnego cyklu to odpowiedział wymijająco, że jak się nie uda to proszę znowu przyjść na monitoring i zapisał coś na przyszły cykl ale mrugnął okiem i powiedział, że myśli, że mi to nie będzie potrzebne. Mam w domu to usg ale ja kompletnie się na tym nie znam. Lekarz to naprawdę dobry ginekolog, jeden z lepszych w okolicy. Myślicie, że mógł coś zobaczyć co mu dało powód żeby taka nadzieje we mnie wzbudzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie możliwe że 3, 4 dni po owulacji coś zobaczył...poza tym dziwnie z tobą gadał, jakieś nadzieje robił....to nieprofesjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tym bardziej, że wie, że się długo staram. Jeżeli nic z tego to się bardzo zawiode :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma możliwości żeby cokolwiek zobaczył. Ciążę ciężko stwierdzić po terminie @ kilka dni .Za dobrze by było moja droga.A lekarz do niczego,skoro osobie która nie może zajść w ciążę,3 dni po owu coś sugeruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce Cię dołować, ale skąd wiesz, że wszystko u Ciebie ok? Miałaś sono hsg? Laparoskopię? Histeroskopię? My też staraliśmy się długie lata, też lekarze mówili mi, że wszystko ok, a potem konkretne badania i okazało się, że wcale tak ok nie jest. Na szczęście teraz na rękach śpi moje cudo, na które czekaliśmy siedem długich lat. Mam nadzieję, że mimo wszystko Tobie się udało i będzie dobrze :) A lekarz no cóż, profesjonalny nie jest... powodzenia i dwóch kresek życzę a potem spokojnej ciąży oraz szczęśliwego rozwiązania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wizyta w klinice niepłodności w październiku jak teraz nie wyjdzie. przede wszystkim będę naciskać na hsg bo owulację mam potwierdzoną, byłam w szpitalu 3 dni i komplet badań zrobiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×