Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

suplementy na odchudzanie

Polecane posty

Gość gość

czy odchudzalyscie sie dzieki tabletkom na odchudzanie?jesli tak to jakie stosowalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w krasnoludki i ufo też wierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie odpowiadaj pytaniem na pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczóła
Ja stosowałam Foreverslim.Tabletki rewelacyjne sporo można na nich schudnąć.Ważne jest to że nie ma po nich efektu jo-jo.Preparat warty swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie Foreverslimu to są to tabletki które pozwoliły mi się pozbyć dość sporej nadwagi.Trzy miesiące kuracji i pozbyłam się 15 kg.Żadna dieta którą stosowałam nie pomogła mi tak jak Foreverslim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biore teraz Asystor Slim - narazie mi pomaga, ale ja tez mniej jem i się zaczelam ruszac, wiec nie wiem czy to nie kwestia wsyzstkiego na raz. mam nadzieje ze jojo nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torba234
Jedyne tabletki jakie brałam to Foreverslim.Całe szczęście że udało mi się za pierwszym razem trafić na odpowiednie tabletki i nie musiałam eksperymentować.Jestem pod dużym wrażeniem ich skuteczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również jestem zadowolona z Foreverslimu.Trzymałam się zasad kuracji regularnie brałam tabletki i efekty są.Moje zdanie jest taki że lepiej nie mogłam trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za bezczelna kryptoreklama :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaneczkaW
Zgadzam sie ze wszystkimi pozytywnymi opiniami na temat Foreverslimu.Gdyby nie te tabletki pewnie do dzisiaj męczyłabym się z nadwagą stosując nieskuteczne diety.Jestem tylko zdziwiona opiniami osób które twierdzą żę nie schudły nic stosując Foreverslim.Bo według mnie jeżeli trzymały się zasad kuracji to nie ma takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma swoje sposoby na odchudzanie ja wybrałam odchudzanie wspomagane Foreverslimem i nie żałuje swojego wyboru.Po wielu latach nieudanych diet tym razem mi się udało.Jeżeli miałabym sie odchudzać jeszcze raz bez wahania sięgnęłabym po te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papryka12
Jestem też dużą fanką Foreverslimu.Te tabletki w końcu pozwoliły mi pozbyć się całej nadwagi.A z nadwaga walczyłam na prawdę bardzo długo.Teraz na reszcie czuję się zdrowa i atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bralam termogenik ( podwyzsza temperature co powoduje spalanie tkanki). Owszem schudlam 25 kilo z 4 miesiące ale ze skutkami zdrowotnymi borykam się do dziś ( juz 4 lata). Rozwalilam sobie wątrobę i zoladek ( bralam 6 kapsule dziennie). Efektu JoJo nie bylo za to wyniszczony organizm. Bylo to po pierwszej ciąży. Po drugiej kilogramy zrzucilam dzięki racjonalnej diecie i aktywności fizycznej, bez wspomagania. Nazwy tego swinstwa nie podam, jest od 2 lat wycofany ze sprzedaży ze wzgledu na niebezpieczne substancje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez te zachwalanie Foreverslim w kazdym poscie to jedna i ta sama osoba zapewne jakis dystrybutor lub sprzedawca. To nie dzala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może na ciebie nie działa choć mam duże wątpliwości że brałaś te tabletki śmiem podejrzewać żę nawet ich na oczy nie widziałaś.Ja w przeciwieństwie do ciebie brałam Foreverslim i stosowałam się do zasad kuracji co przyniosło 14 kg spadek wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie Foreverslim to jedyne tabletki które rzeczywiście działają.A wiem co mówię o przetestowałam na sobie kilka innych bez żadnego skutku.Dopiero na Foreverslimie coś zaczeło się dziać i to od samego początku.W sumie dałam radę pozbyć się całej nadwagi.Szkoda tylko że tak długo musiała szukać odpowiednich tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Edyta
Moim zdaniem, źle podchodzicie do sprawy. Suplementy mają wspomagać odchudzanie, nie mniej same w sobie nie mają stanowić cud tabletek, które zrobią wszystko za nas. Jeżeli ktos liczy na cuda, to faktycznie może poczuć się rozczarowany, jeżeli natomiast suplement traktuje jako środek wspomagający i regulujący proces, to jak najbardziej one działają. Sama brałam Foreverslim i u mnie uważam spisał on się znakomicie, ale po pierwsze zmiana sposobu odżywiania (nie sama dieta, ale całkowita zmiana sposobu w jaki jadłam i kiedy jadłam oraz co jadłam), po drugie codzienne ćwiczenia. Bardzo ważna systematyka. I praktycznie ostatni, ale równie ważny element układanki, to odpowiedni suplement diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czi
Bo bardzo ważne jest zmiana nastawienia .Jeżeli nie poukładamy sobie w głowie wszystkiego to z odchudzania raczej nic nie będzie.Prawda jest taka że większość roboty to my musimy wykonać a Foreverslim ma wspomagać procesy odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inezka p
Niestety większości ludziom jest ciężko zmienić swoje przyzwyczajenia.Mi jak większość bardzo w tym pomogły tabletki Foreverslim.Gdyby nie te tabletki pewnie do dzisiaj próbowała bym diet które nie przynoszą zadowalających efektów.A tak trzy miesięczna kuracja i 14 kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak zdrowe odżywianie i troszkę ruchu nie zastąpi to żaden suplement. Po ciąży szybko wzięłam się za siebie i są efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam wiele środków z różnym rezultatem. Skupiałam się tylko na tych które mają naturalny skład. Nie chciałam się truć żadną chemią. Testowanie różnych środków trwało parę miesięcy. Większość z nich konsultowałam z lekarzem znajomym aby przypadkiem nie stosować czegoś co może zaszkodzić. Jak już wspomniałam jedne były skuteczne inne nie, były zatem plusy i minusy. Ogólnie najlepszym rozwiązaniem według mnie są tabletki Slimcea ponieważ: odczuwamy uczucie sytości już po kilku dniach stosowania. Nie jest jednak tak że się głodzimy. Zwyczajnie głód odczuwamy w momencie kiedy organizm tego potrzebuje. Slimcea zatem HAMUJE POPĘD DO JEDZENIA SŁODYCZY oraz PODJADANIA. Już sama ta kwestia była dla mnie bardzo zadowalająca. Przy zastosowaniu Slimcea przy mojej indywidualnie opracowanej diecie miałam znacznie większy spadek wagi niż bez suplementacji. Mogłąbym pisać dalej o Slimcea ale to starczy aby polecić ten produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzalam sie w naturhouse. Tam stosuja suplementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie. Stosowałam kurację African Mango i jestem naprawdę zadowolona. Ten produkt naprawdę działa. Byłam sceptycznie nastawiona do tego typu preparatów. Nie wierzyłam a jednak 5kg w dół. Naprawdę. Polecam jeżeli ktoś pragnie więcej informacji zapraszam do kontaktu. Tutaj macie namiary na ten produkt: http://nplink.net/btkjP7vM Pozdrawiam i zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dłuzszego czasu obserwowałam koleżankę z pracy która w ostatnich tygodniach bardzo schudła. W końcu podczas pewnej rozmowy zapytałam jak ona to robi. Powiedziała mi że zwykła dieta a dopiero po jakimś czasie przyznała ze stosuje również tabletki Slimcea. Zamówiłam również. Stosuje 3 tydzień i również mam spadek wagi. Brak skutków ubocznych. Bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieszek89
Ja w momencie kiedy byłem na diecie i wspomagałem się Therm Line Man nabawiłem się wielu dobrych nawyków. Kiedy tylko widziałem, że waga spada starałem się zachowywać dobre nawyki takie jak jedzenie o regularnych porach oraz systematyczne ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudłam 8 kilogramów w pierwszym miesiącu, 5 w drugim, 5 w trzecim dzięki http://go-slim.pl/ To moim zdaniem teraz najlepszy suplement na rynku, działa kompleksowo, nie tylko na chudnięcie, ale również na polepszenie kondycji organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie skutecznym odchudzaniem okazał się ****** dieta, do których dołączył trochę suplementów. To one okazały sie kluczem, gdyż polecił mi je trener, więc mu zaufałam, ale cały urok w tym, że szybko zauważyłam efekty. To były tabletki 5fit energy+ l-karnityna, które zajęły się moimi boczkami i fałdkami szybciej niż się tego spodziewałam ,same ćwiczenia nie dawały tak szybkiego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×