Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

suplementy na odchudzanie

Polecane posty

Gość profesorka33
Jestem za naturalnymi suplementami, ja stosuję iqacai i jestem bardzo zadowolona, a przede wszystkim nie truję się chemią. Jakby ktoś miał ochotę więcej poczytać: http://iqacai.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje od 2 miesięcy Iqacai i udało mi się już schudnąć 8 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słyszeliście może o suplemencie Slimunox? Stosuje od 3 miesięcy i muszę przyznać, że w moim przypadku sprawdził się. Jestem 9 kg lżejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Synefryna bezpieczny substytut efedryny jest w gorzkiej pomarańczy. Każdy suplement z gorzką pomarańczą polecam przy redukcji. Działa naprawdę świetnie. Przede wszystkim synefryna nie działa tak drastycznie na organizm jak efedryna. Żałuję, że o gorzkiej pomarańczy wcześniej nie wiedziałem. Jeden z suplementów o najwyższym stężeniu to AmlaSlimMax. Dla potwierdzenia odsyłam do strony www.medicalfakt.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zakupić suplement Slimunox - w ciągu 4 miesięcy udało mi się zrzucić 12 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam ten suplement, stosowałam przez pół roku i udało mi się zrzucić 18 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie był zawsze problem wilczego głodu. Wytrzymywałam bez jedzenia, np. do 18:00, a później zapychałam się kanapkami i batonami, bo nie mogłam wytrzymać. Głodówkę udało mi się pierwszy raz w życiu skończyć przy suplementacji. Brałam ogólnie kilka rzeczy, w tym AmlaslimMax, preparat witaminowy, doraźnie erytrol, jak mi się chciało czegoś słodkiego. Amlę polecam, bo nie tylko działa na odchudzanie, ale jeszcze dłużej masz świeży oddech. Zawsze szukałam suplementów typu 2 w 1, że ma więcej niż jedną właściwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem trenerem biegania i nowym uczestnikom turnusu polecam zawsze oczyszczenie organizmu z toksyn, bo po pierwsze zyskujesz z automatu większą wydajność, a samo bieganie później wystarczy, żeby mocno się odchudzić. Z tych lepszych rozwiązań na bazie mojego doświadczenia to AmlaslimMax. Możesz też doraźnie brać agrest indyjski z innych źródeł, chociaż w suplemencie wychodzi znacznie taniej. Masz ekstrakt zagęszczony o takim samym działaniu. Mam wiele pozytywnych opinii o Amli, sam używam. Wydajność spora, rozgrzewa, na długich dystansach czuć różnicę. Standardowo mieszanki witaminowe i odbudowa cynku, magnezu, żeby skurcze wyeliminować, sporo witaminy D, jeżeli biegasz w zamkniętych pomieszczeniach. To wstępnie ode mnie na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, stosowałam razem z dietą i ćwiczeniami burn4all allnutrition. Rewelacyjne efekty po 3 tygodniach przy odpowiednim trybie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam suplement Slimunox i przyznam, że pozytywnie się zaskoczyłam, po 2 miesiącach kuracji 8 kg mniej! Rewelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiem Humavit, mają różne te suplementy – dla każdego coś. Ja zaczęłam od ich skrzypu i pokrzywy na lepsze włosy, a teraz też sobie kupiłam ten detoksykujący preparat i fajnie się po nim czuję, metabolizm mi się poprawił, nawet udało się trochę zrzucić ale ogólnie to samopoczucie poszło w górę i to mnie cieszy, mam więcej takiej werwy i mocy w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×