Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szczepienia zalecane

Polecane posty

Gość gość

Co o nich sądzicie? szczepic dziecko tylko na to, co trzeba, czy decydowac sie na dodatkowe opcje? rozważam zaszczepienie przeciwko pneumokokom i kleszczowemu zapaleniu mozgu, ale mąż mówi że przesadzam, że wystarczy to co obowiązkowe.... No ale ja sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda matka powinna sama decydowac. Ja zaszczepiłam przeciwko pneumo, o kzm nawet nie słyszałam w zeszłym roku. no ale mieszkamy tuz obok lasu wiec zaszczepiłam swojego synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy czy rodziców na to stać. Jak się ma więcej niż jedno dziecko, to ciężko wygospodarować dodatkowe pieniądze na dodatkowe szczepienia, chociaż uważam, że na te pneumokoki można by było dziecko zaszczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szczepiłam na rota i pneumo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam szczepionkę 5w1 i rotawirusy... Ale nie wykluczone że jeszcze na coś się zdecyduje. Uważam że tak naprawdę duży wpływ na szczepienie ma stan portfela rodziców bo szczepionki swoje kosztują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szczepiłam, jak jechaliśmy z dzieckiem na Mazury. Ale gdybym nie jechała, to bym nie szczepiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam przed przedszkolem zaleciała doktor zaszczepić na pneumokoki, ale tego nie zrobiliśmy. Teraz trochem zalujemy, bo syn czesto choruje moze te pneumokoki by pomogly i chorowalby mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy tą wygodę, że sami decydujemy, czy bierzemy szczepienia zalecane czy nie. My się zdecydowaliśmy na rotawirusy i pneumokoki, teraz jeszcze myśliumy nad meningokokami. Uważam, że nie ma co oszczędzać na zdrowiu dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie stać. nie szczepię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×