Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

teściowa potrafi mi wszystko obrzydzić, sukienka że brzydka, buty że jak z Tesco

Polecane posty

Gość gość

Po prostu ta baba to gnój nie człowiek. Powiedziałam jej że to jest chamskie i nie jej się to ma podobać oraz że ma na mnie toksyczny wpływ, ale ona uważa że nie miała na myśli nic złego i "moja synowa to chcę żeby miała ładne rzeczy a nie takie". Normalne buty mam, po prostu niewyróżniające się. Sukienka normalna, tyle że za kolano, a stara ma 65 lat i nosi porzed kolano, wygląda komicznie, do tego gruba a mi ma czelność nosem kręcić na moje ubiory :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie prościej wyrąbać "czy ktoś cię pytal o zdanie" albo równie bezczelnie -" jak mi dasz 2 tysiące, to się odpowiednio ubiorę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiłam jej to. Ale ona uważa że i tak "ma prawo" !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zacznij komentować jej ubiór tak samo chamski jak ona albo po prostu na jej przytyki się roześmiał i powiedz pewno jak będę w mamy wielu to tez będę miała taki kiepski gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz jej :przecież mamusia doskonale wie ze mam swietny gust w kocu wybrałam .....i tu imie meza ,a syna tesciowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana dam Tobie dobra radę ! Nie pozwól się tak pomiatać ! Bo niedługo to będzie ona Tobą pomiatać razem z mężem , stul jej dziób porządnie i nie grzeb się z miłym i słówkami bo i tak.za dużo już sobie pozwala ! A niedługo będzie jeszcze więcej i zacznie gadać do męża i razem z nim Ciebie pomiatać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jestes na 100% pewna ,ze fajnie sie ubierasz. Moze ma troche racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja też podobnie się zachowywała -już do nas nie przyjeżdża .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teściowa mając 65 lat(stary to pies)widzi jak inne kobiety wyglądają i widzi między tobą a nimi róznicę.Widać wyglądasz cieniutko,może nie masz lustra i się nie widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7,26 choćby nawet to chooooj to tesciowa obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka może się nawet uzbierać w stroju zakonnicy jeśli to jej się podoba. Teściowa nic nie ma z tym wspólnego. Mezowi ma się to podobać a nie jego mamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:10 Nie powinna jej przytykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy jest inny i kazdy ma prawo do swojego gustu. Tesciowa nie ma prawa do niczego. Moja tez uwaza, ze ma PRAWO tylko tutaj chodzi o rzadzicielstwo. W ubior tez mi sie wtracala chociaz sama ma 73 lata nie jest gruba ale figure ma baardzo juz znieksztalcona. Ubiera leginsy czasem kolorowe do tego obcisle bluzki, sportowe buty ma rozowe i srebrne. Wyobrazcie sobie jak ona wyglada. Stara juz kobieta, ma baardzo pomarszczona twarz i tlenione wlosy ale to dama bo przepracowala cale zycie w urzedzie na stanowisku! Kilka razy przez te lata ubrala sie przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ość dziś a wiesz, że już próbowała? Wczoraj, kiedy przyszła do wnuka (mój syn ma roczek) to poruszała tematy psychologiczne wiedz ąc, że ja się tym interesuję. Albo jak ja jakiś temat zarzucałam to ona podejmowała go i tłukła do złudzenia, kontynuowała w nieskońcvzoność. Zaczęła też coś o kościele, że jej drugi syn się zrobił fanatyczny -a później wszystko to przeinaczyła i swojemu synowi powiedziała, że "wiesz jakie miałyśmy tematy jak ciebie nie było, hehe? O chorobach psychicznych HHAHA" - smiejąc się z tego. I że gadalysmy o kościele. Powiedziała mu to a on: "no tak, będziecie gadać jak te stare baby o chorobach, kościele" i skrytykował to. A ta małpa specjalnie to zrobiła, żeby mieć dziką satysfakcję ze mąż mnie skrytykuje! Było to tym bardziej bolesne że śmiała się z tematu chorób psychicznych wiedząc, że moja mama przez wiele lat zmagała się z depresją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* do znudzenia - sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz problemy :D zignoruj i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:46 No nie każdy to zrozumie, ja wiem. Ale dla mnie to jest problem. Bo uwiuerz że po spotkaniu z tą osobą muszę niekiedy kilka dni dochodzić do równowagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Wygarnij jej prosto z mostu że sama wygląda grubo jak świnia w oborze i zacznij często komentować jej tuszę, nie dawaj spokoju. Najlepiej wymyśl dla niej przezwisko "Świnka" :D Powiedz że pasuje bo jest gruba jak świnia i ma maniery świni. Doprowadzi to ją do szału ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:57 No to właśnie moja teściowa jest zupełnym zaprzeczeniem Twojej, która to jest normalną, zdrową, pozytywną zapewne kobietą. Moja teściowa: 1) męża nie ma, bo jest po rozwodzie, "nie nadawał się do niczego", tylko że zanim na to wpadła, zdążyła sobie z nim spłodzić dwójkę dzieci :/ Nie ma chłopa, więc uwiesza się to na jednym, to na drugim synu i próbuje mącić w ich rodzinach, bo, punkt 2) nie ma absolutnie swojego życia, żadnych zainteresowań, znajomych, miejsc typu uniwersytet trzeciego wieku, nie uprawia sportu, nie interesuje się naprawdę niczym, ale strasznie wpycha się w życie innych. Uwiesza się na dzieciach dosłownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edziaa, to nie w moim stylu, ale fakt, dzisiaj nie mogłam już znieść tego jak się czuję po jej wizycie, więc chciałam zadzwonić i jeszcze raz dobitniej jej powiedzieć żeby więcej tak nie robiła bo ja dziś emocjonalnie zdycham...ale że nie odbierała to w sms napisałam jej, że jest wampirem energetycznym, uwiesza się na nas i że jeżeli będzie nadal tak się zachowywać że komentuje w sposób prostacki czyjś gust, to ja kontakty zerwę, bo szkoda mojego zdrowia. A ona jak zwykle uwaza ze nic się takiego nie stało, tak też mi odpowiedziała!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż mnie obserwuje też i uznał słusznie, że ona źle na mnie działa, wręcz powiedział do mnie: "przychodzi ta stara, gruba, zgorzkniała baba i psuje ci nastrój"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaz zdjęcie to ocenie,może ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:01 świnie nie przebywają w oborze a w chlewie tak w gwoli wyjaśnienia: ) Autorko poproś męża żeby z nią pogadał. Bądź mądrzejszy i nie zniżka się do jej poziomu. Nie wchodź z nią w dyskusję. Tylko neutralne tematy. Jeśli Ci coś powie nt ubioru to powiedz że tobie i twojemu mężowi się podoba twój styl i nie zamierzasz nic zmieniać. Jeśli źle wpływają na Ciebie jej wizyty wyjdź z domu pod jakimś pretekstem. Jeśli jesteś wtedy sama z dzieckiem poproś żeby z nim powiedziała a Ty wyskoczy coś załatwić. Niech czuje się potrzebna oczywiście wszystko w granicach rozsądku: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:35 twoja ocena nikogo nie interesuje i nie jesteś od oceniania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkurza mnie coś takiego. Kościół ( czyt.wspólnota ) i Bóg jest dla starych bab. To po cholerę ustawiacie choinki, bawicie się w Wigilię itd? Przecież to dla starych moherów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kościół jest be, ale ślub z księdzem i biała suknia już cacy :D Prosta teściowa, prosty syn i prosta synowa. Idealna rodzinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, ale powiedzieć komuś, że jest grubą swinią to nie wypada. Zwłaszcza starszej kobiecie i matce męża. Ja bym się wstydziła, że zeszłam do takiego poziomu. Zresztą niektóre kobiety wcześnie się starzeją mentalnie i już coś u nich nie tak z głową.. Dystans, olewanie, ograniczenie kontaktu do minimum. Spróbuj sobie powiedzieć, że masz do czynienia ze starszą panią o nadwyrężonym umyśle, która plecie głupoty byle pleść. Łatwiej zmienić swoje nastawienie niż głupich ludzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ość dziś Twój mąz to cham i prostak a w dodatku duuupek. Prawdziwy facet dba o dobre relacje dwóch kobiet. Widać sam ma braki i zero szacunku do kobiet.Za parę lat powie ci że jesteś stare pomarszczone i zużyte ścierwo.Będzie się rozglądał za młodszym modelem.Nie obrażaj się wtedy,sama uczestniczysz w tych chamskich gierkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:03 w jakich gierkach ? Ja jej nie obrażam a ona mnie owszem. A jak on niby ma dbać o re relacje skoro jej mówił dziesiątki razy żeby tak nie robiła jak robi a ona i tak po jakimś czasie znów wracała do krytykowania? Inna synowa tez wymieka przez nią i wynoszą się za granicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To miało być do 17:14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×