Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bambaryła32

Uwaga na mleko NAN 2

Polecane posty

Gość bambaryła32

Od początku moje dziecko pilo to mleko i zawsze było wszystko ok. Tydzien temu maz kupil dwie duże paczki i jedno z nich miało dziwny dość mocny zapach i smak,cos z nim ewidentnie było nie tak! data waznosci do 2014,wszystko niby ok, odpakowalam drugie już było normalne. Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to,ze te mleka miały ta sama serie tylko była inna godzina na srebrnej torebce!!! maz zglosil do sanepidu,ale okazało się ze to nie jest takie proste! to jest paranoja jakas w tym kraju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz. a w piersiach mleko zawsze jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaryła32
o już odezwała się nawiedzona matka polka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak do konca
Bambaryla a gdzi kupowal to mleko? Ja mialam zastrzezenie ale do puszki. Kupiona w biedronce. Jakby zatechle,zjelczale. Najpierw sie nie zorientowalam,az maly zaczal protestowac i przestal w ogole jesc. Dopiero jak zauwazylam ,ze cos nie tak to juz byla koncowka puszki, zmienilam mleko i po jakims czasie wszystko wrocilo do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie koleżanki - mleka modyfikowane maja niestety zazwyczaj kiepski zapach i okropny smak z pkt widzenia nas dorosłych! To nie wada produkcyjna. Osobiście nie mogłam karmić piersią bo nie miałam mleka - urodziłam wcześniaka. Teraz istnieje "ekoterroryzm karmienia piersią". Kocham swoje dziecko najbardziej na świecie, a gdy lekarz kazał wybierać albo butla (bo wcześniak musi jeść by rosnąć), albo cycuś (ale nie wiadomo jak i kiedy mleko bedzie) to wybór był prosty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja jest na mleku nan 2 i wszystko jest ok. Nie zauważyłam żeby coś było nie tak jeśli chodzi o zapach czy smak. Jedyne co to źle sie rozpuszcza, zastanawiam sie nad zmiana na inne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tu chodzi
Smak i zapach jednego opakowania a niemleka w ogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaryła32
mleko kupowałam w Rossmanie w dużym kartonie dwupaku.. zrobiłam nawet dwa mleka dla porównania i to jedno ewidentnie się roznilo zapachem i smakiem,moja corka nie chciała wtedy jesc kaszki jak sprobowala jedna lyzeczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaryła32
nie wiem co było nie tak,ale cos na pewno i dlaczego ta sama seria a dwa rozne smaki mleka(jeden ok),jedynie godziną się różniły (jest podana też godzina pod numerem serii na wewnętrzym srebrnym opakowaniu) mleko było normalnie szczelnie zapakowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupujecie jakieś szitowe tanie mleko, to potem są problemy, A ile dzieci miało po tym mleku kłopoty z pierdzeniem, załatwianiem się? Sporo.. Moje dziecko jest na Enfamilu i nigdy żadnych problemów ani ze zdrowiem dziecka, ani z mlekiem nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuję w lidlu i zawsze wszystko było ok, tylko, że ja nie kupuję dużych paczek tylko normalne po 400g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie,kazdemu dziecku sluzy co innego. Moj akceptuje tylko nan,zadnych boli brzucha,zadnych wzdec,zadnych problemow z kupa. Na bebilonie mielismy ostre jazdy,ki niemilosierne,na hippie krew ze sluzem.i jest niewiele tansze od enfamilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale 2 to już jest po 6 miesiącu więc już część kobiet kończy karmienie piersią wtedy bo np wraca do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambaryła32, bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Pragniemy zapewnić, że jakość i bezpieczeństwo naszych produktów to dla nas bezwzględny priorytet. Dokładamy wszelkich starań by wszystkie nasze wyroby spełniały rygorystyczne wymagania jakościowe, a każdy sygnał o jakiejkolwiek nieprawidłowości traktujemy z wielką powagą i niezwłocznie sprawdzamy. Jeżeli jest to możliwe, prosimy o zachowanie opakowania. Prosimy o kontakt z Centrum Informacji dla Rodziców pod adresem: cs@pl.nestle.com lub telefonicznie: 801 333 000, by jak najszybszej wyjaśnić opisywaną sytuację. Ekspert.Nestle --- Ekspert. Nestle, udziela porad i odpowiada na pytania związane z produktami NESTLE, a także kwestiami dotyczącymi żywienia dzieci. Zachęcamy do kontaktu z Centrum Informacji dla Rodziców. Adres e-mail oraz numer kontaktowy dostępne są naszych oficjalnych stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mleko w cyckach ma krowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nestle zamiecie zaraz pod dywan. Nie wysyłaj nigdy do producenta! Poczytaj wątek o robakach w bebilon pepti zanim zaniesiesz do sanepidu czy w ogóle coś zrobisz. Na tym wątku przeczytasz, jak skutecznie sprawę uciszono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kobieta co ma szampana heheheheh?chyba,ze jakas niedorajda jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do prostaczki wyzywającej od leniwych krów: Twoje mleko po jedzeniu z biedronki jest na pewno bardzo zdrowe. A nieeee pewnie jadasz tylko mięso bez antybiotyków, swojskie warzywa i owoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do eksperta nestle. Posmakowałam banana w słoiczku po 4. miesiacu firmy gerber, jest tak słodki, że szok. Na opakowaniu jest napisane, że w składzie jest tylko banan :o albo robicie mnie w konia, albo wytłumaczcie dlaczego te banany są takie słodkie???? W życiu nie jadłam tak słodkich bananów. Oczywiście słoiczka dziecku nie podałam i nie zamierzam podać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ugotuj swiezego banana to jest tak slodki ze morde wykreca. Wlasnie ze sloika jest kwaskowaty,przez dodatek wit.c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaryła32
Nie zamierzam nic wysyłać do producenta, nie wierzę żadnym firmom, w sanepidzie mężowi powiedziano, żeby zgłosić pisemnie sprawę do Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego, bo przez sanepid to każą płacić za badania!!! Tamci z tego co się dowiedzieliśmy mogą iść do sklepu i kupić opakowanie mleka komisyjnie, mojego wziąć nie mogą.A tak jak pisałąm wcześniej seria była taka sama tylko różniły się godzinami, więc założę się że już tego mleka z tą godziną nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka pije teraz mleko Nestlé junior 2+. Raz kupiłam w biedronce, data ważności ok tylko smak i zapach mleka inny. Nawet kartonik w środku smierdzial jakby go trzymali w piwnicy przez kilka lat. Nie wiem czy to wina producenta czy złe przechowywanie w sklepie. W każdym razie mleko wylądowało w koszu, bo bałam się tego dać dziecku. Kupuję mleko w tesco czy realu i nigdy się to nie zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaryła32
Oczywiście mleka NAN więcej nie kupię... czytałąm trochę na topiku o tym bebilonie pepti i teraz to już naprawdę nie wiem jakiej firmy mleko kupować na razie podaję zwykły bebilon 2, to jest po prostu straszne,że dzieją się takie rzeczy,przecież to są niemowlęta,małe dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaryła32
to mleko co mąż kupiłbyło szczelnie zapakowane,nic stęchlizną nie śmierdziało,z zewnątrz opakowanie bez zastrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka jest farmaceutką i poleciła dla dziecka enfamil. Drogie ale najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bambaryla a jaka dokladnie to byla seria i data? Do 11.2014 moze? Mam ten sam problem,dziecko noe.tyle.go nie chce pic ale nim wymiotuje! Podalam inna serie i dziecko wypilo. Porownywalam i smak jest zupelnie inny i odrzucajacy zapach. Robilam sobie nawet probe w ciemno,poznawalam bez patrzenia na opakowanie ktore jest ktore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było ostatnio w UWADZE o czymś takim. oczywiście nie powiedziano, że to mleko NAN ale było pokazane dla porównania mleko, które śmierdziało i było zbite i drugie kupione gdzie indziej i puszka była odwrócona, tak że nie było widać nazwy ale łatwo poznać o jakie mleko chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie siejcie propagandy! To mleko jest w pełni dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.forum.gazeta.pl/forum/w,632,10824109,145099776,Re_UWAGA_Zepsute_mleko_.html - ostatni post. www.uwaga.tvn.pl/65008,news,1,jak_dzialaja_sluzby_strzegace_bezpieczenstwa_zywnosci,reportaz.html dziwne, że obcy ludzie mają ten sam problem z MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×