Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W skali 1..5 jak oceniacie swoje życie? I czym jest to, za co odjęłyście punkt?

Polecane posty

Gość gość

Ja swoje oceniłabym na 4. A brakujący punkt to brak pracy i mąż, z którym ostatnio średnio się dogadujemy.. A jak u Was? (oczywiście chodzi o skalę 1-5, nie mogłam w tytule użyć myślnika).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4, -1 za kraj w którym muszę obecnie mieskać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam bardziej pod górę i ciężej niż lekko, zatem daję 3-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak 3,5. Czemu? Niby spoko nam się żyje ale nie mogę znaleźć ciekawej pracy w zawodzie, bo mam długą przerwę (ciąża i potem ponad 2 lata z dzieckiem), no i mieszkanie na kredyt a więc uwiązanie, no i wiadomo, wolałabym np szeregowke lub pól bliźniaka ale w moim mieście ceny takich nieruchomości są chore (Wrocław, szeregowki od 400tys, bliźniaki ok 650 tys...) wiec w sumie odejmuję na polu zawodowo-finansowym, bo z mężem super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm... 5 minus za studia, które do niczego mi się nie przydają i mam wiecznie problem z pracą w moim małym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaass
4,5. Pół punktu odejmuje, ponieważ nie lubię swojej pracy, a mimo, że jestem po 30 nadal nie wiem, co tak naprawdę chciałabym w życiu robić. Poza tym jest super, bardzo fajny mąż, świetny synek, córeczka w drodze, wszyscy zdrowi, na sytuację finansową tez narzekać nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkaaddd
4,5 a minus 0,5 bo od kilku miesięcy nie mogę zajsć w upragniona drugą ciażę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście wszystkie zalogowane będą dawały sobie 5 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OKropka
ja na pierwszy rzut oka mam wszystko, maz dom dziecko samochod.... ale kazdego dnia lykam lzy.... moj maz ma psychozy i zneca sie nade mna psychicznie i emocjonalnie a ja na to pozwalam bo nie umiem sie bronic . A tak naprawde nie wiem co mam zrobic, warunki juz postawilam ale teraz on obrocil wszystko przeciw mnie, sam nie zauwazajac winy w sobie. rece mi opadaja, myslec nawet o tym nie chce co bedzie jak on znow wroci do domu i uslysze: jestes w zmowie przeciwko mnie, oni chca mnie okrasc a ty im na to chcesz pozwolic, chcesz rozwodu z orzeczeniem o mojej winie, chcesz papierka ze jestem chory psychicznie" a ja cierpie bo bardzo go kocham i wiem ze jak mu przejdzie psychoza to bedzie normalnym tata i mezem...tylko na ile 2 tygodznie. Porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba 4, mam 26 lat, jestem w 4 miesiącu ciąży, mamy wspaniałego męża, dom, jedyne co u mnie kuleje i z czego nie jestem zadowolona to życie zawodowe bo skończyłam studia właściwie i właściwie nie wiem po co....Gdybym mogła cofnąć czas to wybrałabym sobie inną ścieżkę zawodową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 cudowna córeczka, dobra praca w zawodzie -0,5 sytuacja finansowa kiepska mąż mało zarabia i nie stać nas na kontynuowanie budowy domu -0,5 niezbyt dobrze się dogadujemy z mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minus 1 za brak męża i przyjaciół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5-, ogólnie uwielbiam moje życie, kochający mąż, super dzieciaki, mieszkam dokładnie w tym miejscu o jakim marzyłam, wszyscy jesteśmy zdrowi, finansowo ok, a ten minus to za okropne zęby, na które nie mogę patrzeć i które strasznie mnie szpecą:-( marzę o implantach, ale ich ceny są jak z kosmosu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3. odjęte punkty za to,że zbytnio zaufałam jak się okazało dupkowi - mamisynek i zdradzający ... teraz niby interesuje się mną i dzieckiem, ale córkę wychowuję sama...wiele obietnic z których nic nie wynika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4.5 a te 0.5 punktu to za pesel. Skubany za wysoki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.5 To 0,5 za to,że mogłabym być gorszym pasztetem niż obecnie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 14:52, na prawdę jest aż tak źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 i tak wysoko, bo nie choruje ciezko, moi rodzice mimo ze starsi maja sie jakotako i mam sie z czego utrzymac na minimalnym poziomie mimo braku stalej pracy, ale zyje w kraju gdzie nikt nie umiera na ulicy z glodu, kazdy dostanie socjalne.nie pije, nie pale i nie cpam, jestem wierzaca i chodze co niedziela do kosciola moze bede miec kiedys spokojna, umiarkowanie platna prace i psa lub kota, bo rodziny to pewnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 jeszcze dodam ze lepiej byc samemu niz w konkubinacie i liczyc ze to sie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:55 Wg mnie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3.5 najwazniejsze ze dzieci zdrowe,a reszta....no coz duzo by pisac,ale w sumie nie narzekam,bo inni maja gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dalabym sobie 4 mam cudownego meza mam dwoje zdrowych dzieci mam sporo oszczednosci nie mam mieszkania ale nie chcemy miec swojego, nie chcemy sie wiazac z jednym miejscem mieszkam poza krajem, co kiedys widzialam jako minus, dzis jako plus nie pracuje bo nie chce , uwielbiam czas spedzony ze soba Odjelam sobie jeden punkt , bo pochodze z patologicznej rodziny ktora ciagnela mnie zawsze na dno i nadal ma na mnie pewien wplyw. Gdyby ich nie bylo, bylabym bardzo szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 -1 za to ze nie skonczyłam studiów i nadal nie wiem co chce robić w życiu, generalnie chodzi o ścieżke zawodową bo mąż jest kocham go córka jest , zdrowa mieszkanie jest i inne dobra materialne są ok, nie musze kombinowac od 1 do 1 tylko zyje jak chce zdrowie tez jest póki co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 a naqwet mniej niż 0. :( :( za wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhhhh
Ja 3.5. Maz i dziecko super. Finansowo moze byc ale nienawidze swojej pracy, ktoraniestetuy jest nienajgorzej platna, wiec trudno mi znalezc inna nie schodzac z obecnego poziomu wynagrodzenia. Gdyby nie kredycik to rzucilabym ja w trzy diably

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×