Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Wakacyjnie tralalala

Wakacje za granicą z dziećmi

Polecane posty

Gość Wakacyjnie tralalala

Jedno 4 lata, drugie 6 lat. gdzie najlepiej wyjechać nie ukrywam, że nie znam się na zagranicznych atrakcjach dla dzieci a chciałabym żeby wszyscy odpoczęli i mieli frajdę. planujemy wyjazd tak na przełomie lipiec-sierpień. zależy mi na czasie, bo do końca maja LOT oferuje 100% zniżki na lot dla dzieci i chciałbym z niej skorzystać. gdzie za granicą miałyście udane wakacje z dziećmi? na co powinno się zwrócić uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malageniaa
z dziećmi w wakacje polecam raczej mało gorące miejsca, czyli wszelkie tropiki i kraje południowe raczej odpadają... a może Skandynawia? Irlandia? tak samo ze względu na wodę nie polecałabym np. Tunezji. zwracać uwagę na wszystko :) jak jedziesz z biurem podróży, to szukaj jak najwięcej opinii - wśród znajomych, w necie. jak organizujesz sama, to patrz na oferty linii lotniczych - w wielu np. za dziecko płaci się pełną kwotę, w innych połowę... LOT ma z kolei wakacyjną promocję, że za dzieci płacisz tylko opłaty dodatkowe, a bilety mają za free... tylko to taki last minute, trzeba by zarezerwować do końca miesiąca. no i na hotele zwracaj uwagę, co jest w standardzie, jak jest z "dostawkami" dla dzieciaków itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie mojego testuję na wczasach w górach i nietety nie nadaje się :( wcale nie chce chodzić dupek i wszędzie muszę go dźwigać dobrze, że przyjechałam samochodem, bo inaczej musiałabym tkwić tu w piaskownicy pod pensjonatem... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja osobiście
Przeżyłam z Dziećmi wakacje nad naszym morzem - miesiąc w lipcu z czego tydzień miałam pogody...........reszta to wiatry masakryczne i ciągłe deszcze, o temperaturze nie wspomnę nawet. Miały wówczas 7 m-cy i zdecydowałam się na ten wyjazd tylko dlatego, że Małe urodziły się 3 m-ce przed terminem,a problemy oddechowe spowodowały u Nich dysplazję oskrzelowo-płucną, więc pytnaie o wyjazd zostało euforycznie wręcz przyjęte przez Neonatologa prowadzącego Maluszki. W zeszłym roku byliśmy na dwóch 1 tygodniowych wypadach. 1 - w maju Turcja - hotel 4,5* opcja All Inc. było CUDOWNIE. Żadnych niespodzianek i problemów - lecieliśmy z biurem TUI. W lipcu Tunezja hotel 3* - All Inc. lekka kicha, ale obyło się bez żadnych przygód zdrowotnych. Lecieliśmy z biurem EXIM TOURS . Generalnie: ciepłe kraje są ok. Ja moim Małym serwowałam codziennie zacząwszy 2 tyg. przed terminem wylotów florę bakteryjną pt. Dicoflor, tę też zabrałam w podróż i podawałam cały czas. Kaszki przygotowywałam na wodzie źródlanej - w Turcji codzienna dostawa dwóch półtoralitrowych butelek takiej wody, w Tunezji korzystałam z tej z dystrybutorów, przy czym przez pierwsze kilka dni miałam swoją z Polski i testowałam tamtejszą na sobie Mężu i Znajomych po czym podałam ją Małym. Jedzenie wliczone w cenę obydwu wypadów podawałam normalnie. Dodatkowo moje Małe przez te dwa tygodnie w roku piły Coca-colę....... . Upały w Tunezji (bo w Turcji nie były aż takie straszne) Malszki zniosły znakomicie. Podsumowując: w Turcji było CUDNIE.........wakacje mojego życia! W Tunezji - gdyby nie problemy organizacyjne również by było równie CUDNIE.............ale i tak nie żałuję...........również wypoczęłam:) W tym roku - w połowie czerwca wybieramy się do Bułgarii - niestety już nie samolotem bo ceny powalające, tym razem samochodem.........cieszę się na same wakacje, ale jestem przerażona drogą.............masakra 1400 km. Dzięki Bogu udało mi się wynegocjować z moim Chłopem nocleg tranzytowy - ale jednak na jeden raz mamy do pokonania 700 km z dwójką Maluszków 2,5 latków..............do tego jedno z chorobą lokomocyjną.............no.......ale............jak się nie ma co się chce to się lubi co się ma.............dobrze że wogóle gdzieś się wybieramy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o polskie morze, to trzeba trafić na upał, bo jak nie, to czeka nas tylko zimny wiatr, srające mewy i żadnych wielkich atrakcji - dla mnie żadna przyjemność, ale może dla tego, że mieszkam niedaleko, to mi się już nad to morze wcale nie chce jeździć, ostatni raz byłam tam 5 lat temu i wcale mnie nie ciągnie a jak jest pogoda, to na plaży ludzi tak utkane, że zawsze tyłkiem leżysz na czyimś kocu a obce dzieciaki sypią ci piachem w oczy :O o wiele bardziej lubię jeziora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ja osobiscie\", a ile by Wam wyszło jakbyście skorzystali z tej oferty LOTu? w końcu dzieci za darmo lecą a nie ma takiej mordęgi jak samochodem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jechanie z malymi
dziecmi na wakacje to męczarnia - zamiast wypocząć człowiek wraca jeszcze bardziej zmęczony.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aminka01
\"ja osobiście\" - na marginesie zupełnie - powinnaś się cieszyć, że jak pojechałaś nad morze z dziećmi w celach zdrowotnych, to lało i wiało - wtedy jest najwięcej jodu:) dlatego osobom chorym poleca się jeżdżenie nad morze jesienią, zimą -= wiem bo sama jestem nadmorskim kuracjuszem ;) aczkolwiek teraz fajniej się spędza wakacje za granicą niż w kraju. za podobną cenę ma się dużo wyższy standard itp. w sumie kwestia kosztów podróży, które jak wiadomo nie są małe. ale promocje się trafiają, my np. dziś kupiliśmy bilety w tej promocji o której pisała \"malageniaa\" - jedziemy we czworo - ja, mąż, synek i męża siostra. synek leci za darmo, a męża siostra za pół ceny ;) wakacje spędzimy w Bułgarii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też chciałam w tym roku jechać razem z dziećmi na wakacje, ale one oświadczyły, ze chcą jechać na obóz językowy, ale bez rodziców, no i kicha. Potem dopiero przemyśleliśmy z mężem sprawę i stwierdziliśmy, że czemu nie. Znaleźliśmy dla dzieci obóz językowy w Londynie na ok-tours.com.pl i postanowiliśmy je tam wysłać. Sami sobie troszkę odpoczniemy, a podejrzewam, że dzieci tez będą się dobrze bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej tak- bałabym się na taki obóz wysłać nawet dziecko, które ma 6 lata co dopiero 4:) Starsze dziecko warto jednak wysłać na taki obóz z ok-tours.pl, nawet jeśli to pierwsza jego taka wycieczka . To najlepsza nauka samodzielności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zupełnie inna bajka:) No i czasy były zupełnie inne, bardziej bezpieczne. Ja bałabym sie posłać tak małe dziecko, no chyba że byłoby wyjątkowo samodzielne. Muszę jednak przyznać,że nie mogę sie doczekać kiedy mój syn pojedzie na pierwszą w życiu kolonie:) Może być to nawet ok-tours:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja osobiście
Hyh - to znowu ja.........już sporo po wypadzie do Bułgarii (zeszłorocznym) i jazdę samochodem Dzieciaki zniosły również super:D, A co do lotów i promocji to przyznam szczerze, że jeździmy na wakacje z Przyjaciółmi co roku, Oni mają dwójkę w wieku 14 i 15 lat więc...........lipa, poza tym po zeszłorocznej wyprawie (jeszcze w sierpniu byliśmy na tydzień w Chorwacji też samochodem) i fakcie że Maluszki zniosły podróż nad wyraz dobrze (a ile atrakcji po drodze!) po prostu szkoda mi kasy na lot, wolę to rozkurzyć na miejscu:D. W czerwcu (po 20-tym) również wybieramy się do Bułgarii tyle że inny hotel w innym miejscu:), tyle że tym razem (wzorem wyprawy do Chorwacji) wynajmujemy busa i jedziemy jednym w 2 rodzinki:) ochhh doczekać się już wprost nie mogę!. Do tego jeszcze z nami jedzie 5 rodzinek:D a nianiek do Dzieci (w wieku od 12-15 lat) będę miała tyle, że chyba przez 10 dni to tylko Maluchy będę oglądała na posiłkach i jak będę kładła spać:D Hyh..............szkoda że tylko to 10 dni.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze fuerteventura? nie zrujnujesz sie finansowo na pierdoly typu lody,hamburgery,baloniki czy karuzele,bo tam jest plaza,woda i to wszystko,wystarczy dzieciom wiaderko,lopatka i moga szalec do woli :) temperatury tez nie za wysokie,wprawdzie ok 30 stopni,ale ciagly wiatr. Polecam miejscowosc Moro Jable

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadąc na wakacje z dziećmi warto dokładnie wszystko sprawdzić i zaplanować. Po pierwsze wybrać odpowiednie miejsce (kraj, miasto) które zapewni atrakcji i rozrywki. po drugie - nocleg. Warto przejrzeć bazy noclegowe jak np. hotels-globally.com No i trzy - posprawdzać loty właśnie, bo nieraz można dużo zaoszczędzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylomania
Zgadzam się podstawa to zaplanowanie całego wyjazdu. Chociaż wiadomo, że dzieci są nie przewidywalne i zawsze coś się wydarzy czego nie przewidzimy. Jak dla mnie dobrze jest pojechać do jakiegoś kurortu gdzie mają specjalne świetlice dla dzieciaków. Ja myślę teraz na Portugalią, całkiem niezłą ofertę na allinclusive.com.pl widziałam do Algarve, był ktoś z Was tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My raczej niepredko powtorzymy wakacje nad polskim morzem, bo bylismy w zeszlym roku i pogode trafilismy fatalna, a wcale tanio nas ten urlop nie wyszedl. 2 lata temu bylismy z FunClubem w Hiszpanii i zupelnie inna historia - upal, coreczka uzyla i slonca, i morza, hotelik schludny i kameralny... W tym roku chcemy jechac do Grecji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jeśli chce się wyjechać za granicę z dzieckiem to opcja all inclusive właśnie jak pisze stylomania będzie najodpowiedniejsza. Bo w takim wypadku w hotelu zawsze czeka na dzieciaki mnóstwo atrakcji no więc nuda na pewno im nie grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaaalla
Dokładnie, polecam organizowane wczasy! Sama byłam w tym roku z córką w Sardynii na wyjeździe z Rainbow Tours. Polska animatorka to cudowna osoba z idealnym podejściem do dzieciaków - nic nie przebiło zabaw w fogloklubie :) polecam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam roczne dziecko i w tym roku nie jedziemy an żadne zagraniczne wakaacje, wybraliśmy Ustkę, a dokładniej www.grandlubicz.pl, fajny hote w super lokalizacji. Pokoje są przestronne, dużo dobrego słyszeliśmy od znajomych o tym hotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikiRik
Dobrze ogarnia kwestie organizacyjne firma Neo Szavel Travel. Byłem z nimi w Grecji, dokładnie w Panteleimonas w apartamentach Dionizos. Wygodne pokoje, z dużym balkonem, oczywiście prywatna łazienka do dyspozycji. Na plażę szedłem z ośrodka 1 min...słownie – minutę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Sardynie , przepiekna zielona wyspa a jak sie wynajmie auto to mozna znalezc mnustwo malych plaz cos a la laguna , woda przezroczysta i plytka idealna dla dzieci z dala od tloku . Klimat na Sardynii tez super bo owszem goraco ale nie koszmarnie upalnie Mozna dzieci zabrac do groty neptuna albo pokazac nuragi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowkaa
My ruszamy za tydzień z Rainbow. Juz kolejny raz jedziemy z nimi do figloklubu, bo mają animacje dla dorosłych i dzieci i nie sposob się tam nudzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fadunka
My też za tydzień z Rainbow, do Chorwacji, Adria, a Wy gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tereska_cze
O, no proszę, my też Adria. 7-21 lipca? Z dzieciaczkiem? Ile ma latek? Nasza córa skończyła 6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InLoveYa
Opcji jest wiele, ale z wiekiem coraz mniej nam się chce organizować, więc kupiliśmy all inc u jednego z polskich touroperatorów, w opcji z figloklubami - animacjami dla dzieci. Tylko odpoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głodzillala
My z Rainbow do Adria 7 lipca jedziemy :) Z maluchem 3 letnim, więc na zajęcia będziemy łazikować z nim, ale z tego co słyszałam zajęcia są tak zrobione, że i taki brzdąc będzie miał z nich frajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynna
Mam nadzieje, że animatorzy w Figloklubach ogarną maluchy, my tez wybieramy się z 4 i 5 latkiem :) słyszałam same pozytywne opinie o organizacji czasu wolnego, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasibrzucha
Gdzie odbywają się te animacje prowadzone przez Rainbow? W specjalnych pomieszczeniach dla dzieci czy też gdzieś na terenie ośrodka na świeżym powietrzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×