Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Wakacyjnie tralalala

Wakacje za granicą z dziećmi

Polecane posty

Gość Hahahanka
Pasibrzucha to zależy od dnia i rodzaju animacji. W Kiani Beach na Krecie było sporo miejsca na zewnątrz, gdzie dzieci miały zajęcia w terenie, sportowe, z piłką, ale też zabawy, jak ja to nazywam, na rozkminę, trochę terenowe. Niektóre, jak malowanki, wyklejanki, odbywały się w takiej jakby świetlicy. Bardzo dobrze zresztą urządzonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My byliśmy w tym roku z Evenia Olympic Beach w Hiszpanii i Rainbow miało tam swoich animatorów. 2,5 k od osoby, to była mega okazja ustrzelona na Travelplanet, z ubezpieczeniem na wypadek bankructwa w cenie - było warto. Hotel piękny, z doskonałymi warunkami, na świetnym poziomie. Bardzo pozytywnie to wspominamy - mega wakacje i aquapark dla dzieci na terenie basenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci najlepiej zabrać do parku rozrywki. Będą mieć chociaż kilka dni zabawy. My wpadliśmy na to jak byliśmy na wakacjach we Francji u rodziców męża. Bilety do Disneylandu kupiliśmy jednego dnia i drugiego weszliśmy do parku. Nie płaciliśmy przez to wcale więcej, a wręcz przeciwnie, bo kupowaliśmy je w Internecie na tej stronie: http://www.parkmania.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikssssa
Podpowiadałbym wyjście do parku wodnego w Redzie, dokładnie się to centrum nazywa Aquapark Reda. Łatwo trafić, ulica Morska jeśli nic nie przekręcam. Akurat w tamte okolice na wakacje jeździmy już jakiś czas i staramy się za każdym razem w parku być. Zwłaszcza synek nas ciągnie tam, bo podoba mi się zatoka piratów najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile płaciliście za bilety do Disneylandu na tej stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartiKupin
My z dzieciakami nad polskim morzem bylismy a sami sie wyrwalismy na 5 dni za granice. W biurze podrozy kupilismy sobie bilety a reszte na własną rękę. Ostatnio akurat Enter Air'em lecielismy i w sumie cenowo wycieczka wyszla w porzadku, dobra opcja te czarterowe loty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duży i Mały Świat
My polecamy Chiny - dosyć nietypowo, bo nie jest to kierunek popularny dla rodzin z dziećmi. Byliśmy w Kantonie - południe Chin, gdzie są wspaniałe parki rozrywki. Chińczycy są bardzo przyjaźnie nastawieni do przyjezdnych, poznaliśmy wielu wspaniałych ludzi, jest też tam bardzo dużo dzieci z którymi nasze pociechy często się bawiły. Jeżeli jesteście zainteresowani zapraszamy do lektury naszego artykułu o podróży z dziećmi do Chin: http://raportzazji.pl/2017/10/05/chiny-dzieci/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.09.25 Wiesz może jakie są teraz ceny biletów do legolandu na lato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj kupiłam bilety przez parkmanię właśnie do Legolandu, ceny są teraz fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawym miejscem jest Mikrokosmos to jest park rozrywki i jednocześnie edukacyjny. Dużo szkół i przedszkoli tutaj przyjeżdża na zwiedzanie. Ja byłam tu prywatnie z synem i myślę, że jeszcze w tym roku to raz na pewno wpadniemy. Takiej wiedzy o mikroorganizmach z książek nie zdobędzie jak tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pytanie to osób, które korzystały z oferty Rainbow odnośnie figloklubów. Czy animacje działają w sezonie zimowym, a jesli tak, to w których hotelach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryistyna
Podłączam się do pytania. Nie jestem jeszcze na kupnie, ale w sumie gdyby zajęcia były organizowane w czasie ferii to skorzystałabym chętniej. Daj znać jak się coś dowiesz, jak nie to ja zadzwonię to biura i dam znać tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Park edukacyjny w Ujeździe w końcu odwiedziłam i wrażenia są świetne. Mieszkam niedaleko bo w Tomaszowie a jakoś wcześniej nie udało się tam podjechać, nawet nie wiedziałam że coś takiego funkcjonuje. Mają swojego fb, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę - Mikrokosmos i powinno wyskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się chciała dowiedzieć odnośnie wspominanych tutaj figloklubów - czy jest jakaś rozpiska na początku turnusu kiedy są poszczególne zajęcia i gdzie? Czy wszystko ustalane jest z dnia na dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesska
Do gościa wyżej: co do Figloklubów to nie ma żadnej rozpiski przed wyjazdem, albo raczej ja takowej nie dostałam, ale zajęcia odbywają się raz lub dwa w ciągu dnia, myślę, że to się zwykle ustala w tracie podczas wyjazdu. Ewentualnie jak będziesz bliżej terminu możesz zadzwonić do biura i zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszkaja
Zajęcia odbywają się od sniadania do obiadu i po obiedzie do pory popołudniowej. Bodajże dwa razy w tygodniu jest tez mini disco wieczorem :) wszystko na terenie hotelu. Wiecej na pewno odpowiedzą na infolinii Rainbow albo na stronie Figloklubów z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość draszka

My jednak zdecydowaliśmy się na Polskę w tym roku. Pogoda na lato zapowiada się świetna, a mi się marzy morze. Nawet zarezerwowałam już apartament z sunandsnow. Akurat do końca czerwca mają promocję bliżej lata i -15%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princeska77

na pewno warto jechac z dziećmi za granicę do Bułgarii , tam sa piękne piaszczyste i dość szerokie plaże. My byliśmy już 2 razy z biurem podróży CoralTravel. Dobre oferty cenowo, bardzo dobrzy rezydenci, hotele tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie też z nimi byłam w zeszłym roku i jestem bardzo zadowolona ! wypoczęłam, odpoczęłam. w tym roku sie nie udało ale w te wakacje już nie odpuszczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×