Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wasze kosmetyki i zabiegi kosmetyczne w domu

Polecane posty

Gość gość

Hej Mamuśki ! Piszcie jakie kosmetyki macie na półce w łazience, czyli jakich używacie, jak często i jakie zabiegi kosmetyczne wykonujecie same w domu ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do twarzy Uzywam kosmetyki " Clarens"( krem do twarzy, pod oczy, Serum i plyn do demakijazu) do tego raz w tygodniu robie masaz twarzy Dermo- rolerem oraz brzucha... Kupuje maseczki jednorazowe w Rossmanie i klade po " zabiegu" Mam 33 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roznych. Aktualnie: Prysznic: mydlo w kostce Himalaya migdalowe (ale najlepsze jak dotad bylo mydlo Alterra Sensitiv, natomiast z zeli Kneipp Cremedusche), zel pod prysznic Alterra Sensitiv, ktorego uzywam wylacznie do higieny intymnej, lub ewentualnie czasami jako szampon, bo to jest produkt 2w1, szampon Alterra kofeinowy, szczegolnie jak mam podrazniona skore glowy bo wtedy wole unikac chemicznych szamponow, na wyjscia Pantene Pro-V Geste i Mocne. Twarz: plyn micelarny Mixa przeciw przesuszaniu (ale duzo lepszy sklad mial Garnier do skory wrazliwej), krem Ava Eco Garden 30+ marchewkowy (do wszystkiego poza makijazem), pod makijaz emulsja nawilzajaca Olay do skory normalnej, suchej i mieszanej, sporadycznie kofeinowy roll-on Garniera pod oczy przeciw workom (nie dziala, ale powoli wykanczam). Usta: Nivea Creme, czasami w drodze pomadka Lip Smacker, czasami na noc maslo karite z bajkalina Laura Conti. Dlonie, piety: Nivea Creme. Pachy: na wyjscia to rozne dlugo dzialajace antyperspiranty w kulce, aktualnie Rexona Ultra Dry, po domu Isana Fresh w sprayu (tania, dobry sklad). Okres: na wyjsca tampony OB Curved Grooves (bo nie lubie tych gumowych powloczek), po domu i na slabsze krwawienie rozne tansze, aktualnie Linell. Depilacja: pianka Venus (PharmaCF), ale bardziej mi sie podobala melonowa Joanna, maszynka Gilette Venus (dokupuje tylko wklady), pachy zalatwiam elektryczna Philips Satinelle dzieki czemu mam spokoj na dluzej, po depilacji Nivea Creme (zapobiega m.in. podraznieniom na pachwinach). Sporadycznie na twarz: maseczki Rival de Loop, aktualnie mam jakas na dobre samopoczucie, ale rzadko klade i kapsulki nawlizajace Rival de Loop, ktore kupilam w promocji i czasem klade na noc bo sa strasznie tluste, ale sklad mnie nie przekonuje (najlepszy sklad maja maski Dermaglin). Zeby: pasta wybielajaca Arm & Hammer AdvanceWhite z soda. To tyle. Stawiam na minimum, uwazam na sklady, ale nie znalazlam jeszcze wszystkich zamiennikow sprawdzonych produktow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow super :) cieszę się, że Polki i Matki jednocześnie dbają o siebie, tak trzymać kobietki !! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prysznic: La-roche lipikar twarz: na noc Retx - C, na dzień Viviean, do demakijażu niVea, do mycia płyn micelarny Clarena, raz w miesiącu wizyta u kosmetyczki. dłonie: Garnier czerwony pięty: cerkoderm - raz na 2 mies pedicure u kosmetyczki - od maja do września raz w miesiącu. pachy: Rexona w sztyfcie Depilacja: co 5-6 tyg u kosmetyczki woskiem Ciało: masło do ciała z avonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do twarzy linia garnier super oczyszczaja plyn do demakijażu zmywa swietnie,zele pod prysznic nivea a najfajniejszy jest balsam pod prysznic uwielbiam zapach granatowego zelu i balsamu swietnie nawilzaja,balsam do ciała rowniez nivea czasami lirene antycellulit w pomarańczowej butelce super napina skore,jak mam czas robie domowy peeling z kawy i smietany,wlosy kosmetyki radical oraz ziaja odzywki ziaji witaminowe i regenerujące-mozna dostać w aptece w niskich cenach sa naprawde skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renatka4
Spokojnie w domu można robić sobie zabiegi kosmetyczne. Wystarczy mieć dobre kosmetyki i wiedzieć jak ich używać. Np. takie: http://e-ziaja.com Są w miarę tanie, a wybór jest naprawdę spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle tego używam, że aż nie chce mi się pisać ;P no może dodam tylko tyle od siebie że moje kosmetyki są z reguły ze średniej półki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarleneWas
Z nowości kosmetycznych, które ostatnio u mnie zagościły to odświeżające płatki do twarzy Tami MyCare z Rossmanna, są bardzo wygodne w codziennym oczyszczaniu twarzy, skutecznie i zarazem delikatnie oczyszczają, dodatkowo nawilżając skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na stronie wzordonasladowania.pl jest sporo zdjęć więc odnalezienie twoich będzie problemme - no ale pochwal sie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mycia twarzy Pharmaceris Pianka Głęboko oczyszczająca, płyn micelarny Mixa, tonik Perfecta no problem trójaktywny tonik intensive, serum Bielenda super power mezo serum, krem physiogel, krem pod oczy Rival de loop regeneration, serum do rzęs L'Biotica, szukam jeszcze serum pod oczy, najlepiej antyoksydacyjnego co kilka dni na noc Ava aktywator młodości witamina C co kilka dni peeling, aktualnie mam Ava Eco Garden Ryż z ogórkiem Zele pod prysznic nałogowo zmieniam, szukam idealnego - z dobrym składem, zapachem i niedrogiego :) Balsam - aktualnie oilatum - mam caaaaałą masę zapasów dla dziecka, a w sumie synka nie smaruję, więc muszę je wykończyć, bo kończy im się termin ważności Szampony: Coconut Milk, z delikatnych Alterra sensitiv, z mocnych Garnier Ultra doux oczyszczający z cytryną i białą glinką, Odżywki: Coconut Milk, maska Tołpa botanic czarny owies, Oleje: Alterra Migdały i papaja, Alterra limonka i oliwki + płukanka octowa z malin Yves Rocher - uwielbiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam produkty Alterry (do kupienia w Rossmanie), mają fajne składy i są tanie - szampony, maski, odżywki, żele pod prysznic, olejki do ciała i olejki do twarzy. W Rossmanie jest też super krem do stóp FussFohl za 2,99 zł. Kolejnym hitem jest apteczny krem do twarzy Cetaphil głęboko nawilżający - ok. 30 zł. Dezodorant - kulka w formie kamienia z soli hypoalergicznych - 25 zł, służy na ponad rok.. Oprócz tego używam naturalnych olejków - migdałowy super do ciała, lniany na włosy i na twarz, z czarnuszki - na twarz, działa na zaskórniki i z granatu - na twarz, super nawilża. No i peeling z fusów kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejnym hitem jest apteczny krem do twarzy Cetaphil głęboko nawilżający - ok. 30 zł. XX O tak, to się zgodzę. Z kremów lubię jeszcze Ziaję do cery naczynkowej, oraz serię z Tołpy na naczynka. Maseczki z Avon, z serii Planet Spa. Włosy szampon babydream z Rossmanna, oliwa z oliwek, oraz farbowanie henną z Khadi. Peelingów z kawy unikam, bo mi nie służą, podobnie jak rozgrzewające. Przeciw rozstępom balsam dla mam Babydream lub oliwka, do ciała aktualnie Dove, ale ost. bez szału. I polecam przyjrzeć się serii Ziaja PRO, mają niedrogie a dobre np. peelingi do stóp i dłoni, jestem nimi zachwycona. A tak poza tym właśnie jestem na etapie testowania olejku kokosowego (naturalnego) i będę się pomału (mam nadzieję) przestawiać na używanie naturalnych kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swietne wpisy dziewczyny! Super, ze coraz wiecej wsrod nas jest swiadomych konsumentow. Ja tez chce wlasnie wyprobowac olej kokosowy, bo ostatnio wszedzie o nim glosno. I mam jeszcze pytsnie, gdzie mizna kupic produkty Organix Coconut Milk i czy one rzeczywiscie maja bezpieczne sklady i jakis certyfikat, czy to tylko marketing?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tym akurat Organix Coconut Milk nie słyszałam, ale warto warto przejrzeć w necie różne produkty danego typu. Bo czasem skład ten sam, certyfikat eko jest, a cena potrafi być bardzo różna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olekj kokos jest ok-ale tylko ten na zimn tloczony.nie rafinowany bo to nie ma nic wspolnego zolejem jestsper na wlosy cialo maskipiety do smazenia ja kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat Organix Coconut Milk kupiłam w Rossmanie. Ale mam dwa Rossmany blisko domu i tylko w jednym były dostępne. Jeśli chodzi o składy, to średnio - odżywka zawiera silikony, i to aż trzy rodzaje. Skończę to opakowanie i chyba nie kupię więcej... Dalej będę szukać ideału :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście oprócz żelu pod prysznic (bo to chyba normalne, że każdy używa) stosuję pilling z kolagenem firmy colway, później oklepuję się czystym kolagenem tez tej firmy, a na koniec wklepuję krem na dzień z tej samej serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście oprócz żelu pod prysznic (bo to chyba normalne, że każdy używa) stosuję pilling z kolagenem firmy colway, później oklepuję się czystym kolagenem tez tej firmy, a na koniec wklepuję krem na dzień z tej samej serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo maseczek przygotowuję sama;) na włosy z olejkiem rycynowym, peeling kawowy, maseczkę na wągry, maseczki do twarzy;) są lepsze od sklepowych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clavdin33
Ja też sporo kosmetyków ma domowej produkcji, a z takich kupowanych moim ulubionym jest krem do twarzy http://farmona.pl/produkty/pielegnacja-twarzy . Bardzo dobrze nawilża, a to w moim przypadku jest ważne, bo odkąd pamiętam ma problemy z przesuszoną skórą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaufały nam miliony. Zaufaj i Ty. Zostań konsultantką Avon już dziś. Lubisz kosmetyki?Chcesz kupować je taniej?A może chciałabyś podreperować domowy budżet? Zostań konsultantką/Reprezentantem Avonu Poznaj korzyści płynące ze sprzedaży kosmetyków najwyższej jakości: dodatkowy zarobek bezpłatne dostawy kosmetyki tańsze od 20% do 50% 17 katalogów w roku szanse na rozwój zakupy w Centrum Obsługi Konsultantek oferty specjalne dla konsultantek bonusy,rabaty itp. Kontakt: 668 535 829 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raz w tygodniu wykonuję manicure, olejowanie włosów i peeling ciała. Mam sprawdzone kosmetyki z APN Cosmetics. Lubię linię Amazonia, ale Afryka tez nie jest gorsza a olejki mają świetne i tanie Więc jakby co to polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia8383
Ja używam zwykłych kremów ale mam ochotę na specjalistyczny krem, który widziałam w sklepie: http://www.kodymody.com/pl/kosmetyki . Jest ten krem z kolagenem, a więc wspaniale działa na naszą cerę i każda z nas powinna taki krem mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×