Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KingaStefankaFanka

Wędkowanie czy któraś tak jak ja lubi wypady na ryby

Polecane posty

Ja bardzo lubię, choć nie wędkuję tylko leżę na kocu i korzystam z uroków natury :) Jutro robimy sobie pierwzy taki wypad w tym roku :) jedziemy ze snajomymi, zabieramy dzieci, psy, grila i się wypoczynkujemy :) mam nadzieję że sie nie rozpada[cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy z mężem zestaw wędek przechowywany u teściów, bo mąż pochodzi z krainy jezior. Bywamy na wędkach dosłownie kilka razy do roku. Szału nie ma, głównie łowimy płotki, czasem wpadnie jakiś leszcz. Ale jak biorą - jest fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prowiant taki na krótko, zwykle jakieś lody, piwo, czasem słodka bułka. Potem / wcześniej i tak jest jakiś grill czy obiad u teściów, już nauczyliśmy się, że u nich będąc za wiele na mieście nie zjemy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię wędkować. Mogę tak siedzieć w nieskończoność z tą wędką. Prowiant? Kanapki, jakaś sałatka i piwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hamburger z grilla nie jest zły! Zwłaszcza taki klasyczny wołowy - mniaaammmm :D Narobiłaś mi smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na grilla to skrzydełka, karkówa, boczek, bakłażan, papryka, cukinia. Mąż mięcho, ja warzywa. Przewożę to w pojemnikach normalnie, jak gorąco to wrzucam w przenośnią niby lodówkę - tą taką walizkę niby trzymającą chłód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam, że na bakłażanie kilkukrotnie poległam. Koleżankom wychodzi, pokazują mi co i jak, ale on jakoś nie chce ze mną współpracować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wędkowanie to jest to :) ja lubię z mężem sobie tak usiaść na pomoście jak jeszcze słońce nie wzejdzie i tak czekać aż je zobaczę :):):) może to głupie, ale uwielbiam męża zasypuwać takimi wędkarskimi gadżetami. ostatnio np, kupiłam mu latarkę czołową - zobaczcie jaka fajna - http://lampyostrzegawcze.pl/pl/p/HLS-K2R/138 - a świeci....i tak słodziuszio w niej wygląda. nawet wpadła do wody i nic się z nią nie stało :) a rybek dużo nałowił w niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamawrzesinka2014
Ja uwielbiam, od malego jezdzimy rodzinnie. Niestety moj maz tak sobie, wc nie wiem czy uda mi sie to w synach zaszcsepic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wędkowanie jest super, a zwłaszcza nad morzem. Jeżeli ktoś lubi rejsy wędkarskie to warto się wybrać z http://www.kolobrzeg-wedkarstwo.pl/ - byłem na 10h na wyprawie i było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam wędkarstwo, zaraził mnie tym maż. Mamy o tyle fajnie, że mieszkając w Olsztynie jest mnóstwo fajnych łowisk, a niemal pod domem mamy super zaopatrzony sklep wędkarski [Sezon, jak ktoś zawita do Olsztyna to polecam]. Najpierw siedziałam trochę ze spławikówka, a potem mężunio, zapalony spinningista wsiadł mi na ambicję i sama macham blachami i woblerami :) I mam na koncie sporo całki mfajncyh okoni „garbusów”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz że lubisz wędkowanie a u Ciebie sprowadza się to do leżenia na trawie, to Ty lubisz się opalać za miastem a nie wędkować. To tak jak te laski co lubią "szybką jazdę samochodem", ale zawsze misio prowadzi, one często nawet prawka nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubiałam ale X lat temu, obecnie jezdzac na jezioro Miedzybrockie ( tam- wiadomo opalać się nie łowić) aż się za głowe łapie jaki syf potrafi zrobić człowiek. Fuj, woda az się pieni a ludzie zostaewiaja butelki opakowania pieluchy- wszystko W TRAWIE, OBRZYDLIWE SWINIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wędkowanie jest jednym z hobby, których nie potrafię zrozumieć. Siedzenie godzinami z wędka to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garbiak
Gdzie mieszkasz? Zobacz to - http://www.splawik.com/Lowiska__22 Piszemy tam z wieloma dziewczynami. Jesteś może ze śląska? Co jakiś czas spotykamy się na okolicznych łowiskach i rzeczywiście tutaj jest co robić. Zapraszamy do towarzystwa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olinn9
a gdzie kupujesz rzeczy - ja przeglądałam allegro ale tez wędkarski.com i powiem szczerze na tym drugim jest więcej fajniejszych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia001
heheeh ja tez sobie chwale wedkowanie - cudnie spokojnie i jeszcze pozytecznie - ostatnio od m. dostalam nowa wędkę na wedkarski.com super zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja lubie. Zwlaszcza ze jestem dziewczyna z Mazur (Olsztyn) Czesto sobie wyskakuje z mężem na ryby, nawet wyciągnął mnie ostatnio do Sezonu (najlepszy sklep wedkarski u nas w mieście) na zakupy. No i mam kołowrotek droższy niż większość butów <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam i nigdzie nie relaksuję się tak jak na rybkach w samotności. To świetny sposób też na wypełnienie wolnego czasu i odskocznię od domu pełnego wrzeszczących dzieciaków :-) Bardzo fajnym miejscem w sieci na temat wędkarstwa jest ta stronka http://www.wedkuje.pl Jest tam forum i wielu zagorzałych pasjonatów z którymi warto porozmawiać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez lubie. a raczej uwielbiam:) maz mnie tym zarazil:) chyba nie ma dla mnie fajniejszej rozrywki. no i moge posiedziec z mezem sami razem w spokoju. to jest calkiem co innego niz siedzenie razem w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludmiłaxx
Ja nie przepadam, ale znalazłam w sieci targi wędkarskie Poznań 2015 na http://www.wedkuje.pl/wedkarstwo,targi-wedkarskie-rybomania-poznan-2015-bilety,80506 więc może was to zainteresuje. Mojego męża bardzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×