Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wiataminy

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny czy mam brać polecane przez ginekologa witaminy, trzeba je w ogóle brać czy można sobie odpuścić wiedząc na 100%, że na razie wynki mam bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam od samego początku pregnę plus, niby wiadomo zdrowa dieta to podstawa ale przecież koszt tych witamin nie jest jakiś wielki a przynajmniej miałam pewność, że dostarczam dziecku wszystkiego czego potrzebuje. Jest w nich też odpowiednia dawka kwasu foliowego więc to było 2 w 1. Do tego później doszło codzienne zażywanie dużych dawek magnezu bo jednak miałam skurcze mięśni no i codziennie brałam też provag, taki probiotyk ginekologiczny bo zaczynały mi się kłopoty z infekcjami a po tym było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam femibion Natal + ... To witaminy przecież czego się boisz.. . Kobieto lekarz wie co robi! Ja też miałam pierwsze wyniki dobre ale mimo to Itak brałam witaminy bo płód wyciąga wszystko co dobre z organizmu i jak zaczniesz teraz kiedy wyniki masz jeszcze dobrze to na bieżąco będziesz uzupełnić to co dzidzia zabiera... A jak będziesz czekała aż Ci się wyniki pogorszą to musisz liczyć się z tym że i dziecku odbierasz składniki które są niezbędne do jego rozwoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie brać, chyba, że masz potwierdzone badaniami niedobory. Oni są opłacani przez firmy produkujące toto i dlatego wciskają jak leci. Jedyne, co trzeba suplementować to kwas foliowy, resztę zapewnia zdrowa dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed ciążą i w trakcie ciąży zażywałam kwas foliowy, w ostatnim trymestrze tardyferon, ponieważ hemoglobina mi spadła. W celu zmniejszenia zaparć i ochrony przed infekcjami intymnymi do samego porodu zażywałam provag – tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed ciążą i w trakcie ciąży zażywałam kwas foliowy, w ostatnim trymestrze tardyferon, ponieważ hemoglobina mi spadła. W celu zmniejszenia zaparć i ochrony przed infekcjami intymnymi do samego porodu zażywałam provag – tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ciąży branie witamin to konieczność, nawed odzywiajac się praidlowo nie jesteś w stanie dostarczyć sobie i dziecku tyle witamin ile trzeba. A dlaczego się zastanawiasz czy brac czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak żyli 100 lat temu?? Co to za głupoty piszesz kobieto. Żadnych pseudo leków!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkkaa
U mnie zamiast foliku i innych tabletek ze zwykłym kwasem foliowym lekarz po badaniu kazał mi przyjmować zmetylowaną wersję. Mam mutację MTHFR. Któraś z Was też to ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz_aa
Nie było kiedyś suplementacji, ale umieralnośc i różne wady wrodzone były częstsze. Jak wiem,że mogę pomóc sobie i dziecku np. poprzez branie kwasu foliowego (który na pewno nie zaszkodzi, a może pomóc) to wiadomo co wybiorę. W pierwszej ciązy brałam Folik, teraz też biorę jak staramy się o drugie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×