Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wiecie, że serek Almette, który się tu reklamuje jest spulchniany AZOTEM?

Polecane posty

Gość gość

Straszne to, ale to czysta chemia ta jego puszystość...moja mama w dzieciństwie nie pozwalała mi tego jeść, a zawsze kusiło mnie w sklepie by kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiemy, to hit stary jak świat niczego nowego nie odkryłaś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ile ty masz lat, ze w czasach twojego dziecinstwa byl serek almette? A swoja droga wiadomo, ze najlepiej zrobic sobie serek z twarogu, smietany/ jogurtu i szczypiorku czy cebulki i rzodkiewki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiesz co wdychasz w wiekszości? wiesz, że powietrze składa się w większości z azotu, a nie z tlenu? i co umarłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 lata, almette mnie wkurza bo reklamuje się jako puszysta lekkość...delikatność...a to chemia ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, ale niestety te wszystkie "puszyste" serki są w ten sposób spulchaniane. A almette nie dość, ze jest spulchniany to w dodatku niedobry - ostatnio próbowałam tego z bazylią i był ohydny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sensacyyyjaaa! a wiecie, że woda Żywiec to zwykła kranówa, syf i malaria? Pracowałam tam dwa lata i to jest jeden wielki szwindel podobnie jak dobrowianka, cisowianka i większość tych waszych zdrowaśnych wód :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja od kilku lat piję tylko przegotowaną wodę z kranu :) Bo po surowej jednak boli mnie brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idioto, a wiesz co wdychasz razem z tlenem przez całe swoje życie? :O k****a ignorancja ludzi mnie osłabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wdychanie i wydychanie powietrza nie mamy wplywu, natomiast mamy wplyw na to co jemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, idiotko z dziś jak chcesz to sobie żryj fast foody i faszeruj chemią przez całe życie, bo przecież powietrze nie jest czyste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spulchnianie azotem nie jest szkodliwe :o nie znoszę jak niedouczone idiotki jak autorka nie znają sie a mielą jęzorem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie jest jak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może autorka wyjaśni te straszną szkodliwość azotu,którym spulchniany jest ten serek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spulchnianie azotem wcale nie jest szkodliwe :D Szkodliwe to sa konserwanty. Azot jest podstawowym skladnikiem powietrza, ktorym oychamy (prawie 80%). Jezlei serek almette ma konserwanty to juz gorsza sprawa, spulchnianie azotem nie jest szkodliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te kretynki mysla zebpowietrze jest zanieczyszczone azotem a nie ze azot jest podstawowym skladnikiem powietrza,masakra co za debilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termizacja i spulchnianie azotem. Większość serków ma dość długi termin przydatności do spożycia, ale nie wynika to z dodatków konserwantów. Produkty te są poddawane termizacji, a więc utrwaleniu za pomocą podwyższonej temperatury. Jest to metoda całkowicie bezpieczna dla zdrowia. Spulchnianie serków azotem również jest bezpieczne, dzięki niemu serek ma delikatniejszą, bardziej puszystą konsystencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te kretynki mysla zebpowietrze jest zanieczyszczone azotem a nie ze azot jest podstawowym skladnikiem powietrza,masakra co za debilki x wiem że to kafeteria ale wciąz mnie szokują takie wypowiedzi! Czy w Polsce nie potrafimy już normalnie dyskutować? Dlaczego używacie obelg i przezwisk wobec tych którzy mają inne zdanie? Przecież o to walczyli nasi dziadkowie latami - wolność wypowiedzi, słowa. Każdy ma prawo do własnego zdania i oceny sytuacji nie jest to powód by kogoś obrażać i wyzywać - wstyd mi i smutek mnie ogarnia, że zamiast wymiany poglądów czytam obelgi bluzgi i bluzgi na poziomie rynsztoku - wstyd !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jakie inne zdanie,co ty bredzisz,tu chodzi o to ze nie znaja podstawowych faktow,azot to podstawowy skladnik powietrza a nie zanieczyszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś NIEUKU azot to składnik powietrza którym oddychamy, a nie jakaś trucizna i zanieczyszczenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z 15 10
To ja napisałam pierwsza o tym azocie tu ale takiego popłochu się nie spodziewałam, widzę, że niektórzy spali na biologii i chemii ale widzę też, że nie wszyscy dzięki Bogu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś powietrze jak jest czyste to też ma azot i to głównie :D MOJE GRATULACJE zostałaś jełopem roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ucichło, bo teraz siedzą idiotki na wikipedii i oczom nie wierzą, "co??? azot prawidłowym, naturalnym składnikiem powietrza???" :D :D hahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahaha dawno siedzac na kafe sie tak nie usmialam. Jak mozna nie wiedziec tak podstawowych rzeczy jak to ze azot nie jest zanieczyszczeniem powietrza tylko skladnikiem i to procentowo najliczniejszym :D umieram. Nawet mi to do glowy nie przyszlo ze sa takie osoby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ktoś tu gafę strzelił :D i pomyśleć, że takie idiotki mają dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One myslaly, ze czystym tlenem odychaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym wyjaśnić kilka kwestii odnośnie różnic między wodą butelkowaną a wodą kranową. Wody butelkowane dostępne w sklepach to wody źródlane, mineralne i stołowe. Posiadają one podstawowe cechy wspólne - takie, które odróżniają je od wody kranowej: - zawsze pochodzą z podziemnych źródeł, dobrze izolowanych od zanieczyszczeń zewnętrznych, co zapewnia naturalną ich (pierwotną) czystość; - butelkowanie odbywa się blisko miejsca wydobycia, dzięki temu wody w butelce nie wymagają uzdatniania (chlorowania, ozonowania itp.) i nie mogą być poddawane tym procesom – w odróżnieniu od wody wodociągowej. To dlatego PZH w swoim stanowisku w sprawie jakości wody wskazał, że „woda butelkowana (…) jest jakości nie tylko bezpiecznej, ale też bardziej korzystnej dla zdrowia” niż woda w kranie.(Http://www.pzh.gov.pl/page/index.php?id=49&L=1&tx_ttnews%5Bpointer%5D=12&tx_ttnews%5Btt_news%5D=271&tx_ttnews%5BbackPid%5D=3&cHash=572db544f1). Więcej na temat wody i jej wpływu na zdrowie możecie przeczytać w raporcie „Fakty i Mity o wodzie”, w którym eksperci komentują opinie dostępne w internecie. Pozdrawiam, Ekspert Żywiec Zdrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale glupoty z tym serkiem. Ja go lubie, dzieci tym bardziej wiec zachowaj takie bajki dla siebie. Kto nie chce ten nie je, a kto lubi bedzie jadl nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to tlenek azotu..obojetny dla nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×