Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Xyzal co to za lek

Polecane posty

Gość gość

Podaje ktoś ten lek dziecku? Wiem,że ma działanie przeciwalergiczne ale coś więcej..? Jakieś skutki uboczne ? Czy to jest silny lek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam lekarz to przepisał dziecku 15 miesięcznemu i sąsiadka farmaceutka mówiła, ze nie jest to nic mocnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciwalwrgiczny lek a la allertec, zyrtek etc bezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj sobie ulotkę. Jest na receptę więc taki słaby nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na alergie. Moje dziecko dostalo xyzal po serii antybiotykow, sterydow, podejrzeniu zapalenia pluc a nawet krztusca, przed ostatecznym rozwiazaniem problemu (paskudnego kaszlu) - hospitalizacja. Xyzal wyleczyl w mig ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lek przepisywany przy katarze na ułatwienie odkrztuszania wydzieliny. Ma działanie antyalergiczne. Wystarczy przeczytać ulotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy włączony Xyzal w leczeniu alergii połączonej z astmą w zamian za aerius który był przyjmowany już dłuższy czas...bezpieczny i skuteczny...syn chodzi do p-kola i choruje mniej niż inne dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz alergii stosuje się go na katar ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz przeciez na co lekarze go przepisywali, na katar, kaszel itp. Leki maja rozmaite zastosowanie i dobry lekarz potrafi uzyc prawidlowego leku aby pomoc pacjentowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No moje dziecko alergikiem tez ni jest a bylo leczone xyzalem z powodu paskudnego kaszlu, pisalam wyzej zreszta. O skutkach ubocznych najlepiej poczytac na ulotce, moja corka juz od dawna tego leku nie stosuje bo nie ma potrzeby, jest skuteczny i wyleczyl szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja corka dostala ten lek przy przeroscie migdalow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po tym leku dostałam efekty uboczne takie jak: silne bóle mięśni, tkliwość dolnej części pleców, bóle nerek, koszmary senne, problemy z zasypianiem, ospałość w ciągu dnia, dreszcze, zawroty głowy, opuchnięcie języka. Jestem osobą całkowicie zdrową, a lek został podany doraźnie na uczulenie na detergenty. Nie polecam, lek jest bardzo silny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiennikiem jest tańszy contrahist o tym samym składzie. Jest to lek przeciwalergiczny. U nas nie wywolal skutków ubocznych. Zmniejszyl się katar oraz wykwity skórne. Nie powoduje senności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×