Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

za maly przyrost BETA HCG.POMOCY!

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny jestem przerazona. W czwartek 23.04 zrobilam pierwsza bete i wyszła 20900.Dzis czyli po 48h zrobilam ponownie i wyszła 28910.Ostatni okres miałam 10.03.2015.Co to moze oznaczac, czyzby ciaza pozamaciczna,?!Jestem tak rozstrzesiona,ze zaraz sie poplacze.Poprzednia ciaze stracilam, bo byla biochemiczna :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to oznacza że stracę te ciążę, usg mam dopiero 29 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wygląda to dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No za maly przyrost, prawdopodobnie poronienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, im wyższe wartości tym niższy przyrost jest. Jest kalkulator na necie, wpisz w wyszukiwarkę hcg kalkulator i sprawdz co Ci tam wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
A masz jakies plamienia albo skurcze? Wiesz, USG za 4 dni, to niby juz niedlugo, ale zawsze mozesz isc na pogotowie i nastulac, ze jestes w ciazy, a dostalas bolesnych skurczy czy cos w tym stylu i zeby sprawdzili czy wszystko gra. Zrobia ci usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy tak wysokim poziomie beta już się jej nie sprawdza, bo nie przyrasta tak jak na początku. Robi się usg. Wg mnie wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plamienia narazie nie mam, czasami czuje takie jakby klucie w lewym jajniku, czasami na całym podbuszu. Zdarza się to jednak rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macica się rozciąga stąd ból brzucha, tak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze mozna sprawdzic bete w 8 tyg i powinna przyrastac, nie tak szybko jak na poczatku, ale powinna przyrastac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy rzeczywiście przy tak wysokich wartościach beta nie powinna być podwójna, Boże jestem tak przerażona, tak bardzo boje się o moje maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes w siodmym tyg i faktycznie przyrost maly. Zrob nastepna bete w poniedzialek i zobaczysz ile przyrosnie. W 7-8 tyg moze dopiero po 3 dniach podwoic wartosc. No, ale nic nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy się odwaze na ponowna betę, jestem już tak zestresowany i przerażona, że boje się ze z emulsje na pobraniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co ja bym się wyluzowała olała i poczekała bo zachowujesz się jak histeryczka i powiem Ci że też poroniłam i to wysoko w ciąży ,ale potem jak zaszłam to nie panikowałam aż tak nie masz plamień skurczy to o co chodzi idź do gina i weź wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panikuje, bo jestem juz po jednym poronieniu, które przeżyłam strasznie, bo 6 lat staram się o dziecko! Chciałam dowiedzieć się jakie macie doświadczenie w mojej sprawie, czy mam powody do niepokoju.To chyba normalne że boje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
A patrzylas na ten kalkulator internetowy? Ktos tu pisal ile powinno wzrosnac i sie prawie pokrywa wynik. Brakuje raptem 70 jednostek, ale to moze wynikac z godzinowej roznicy. A tak jak mowie, w ostatecznosci mozesz isc na pogotowie. Ale sprawdz sobie i dobrze przelicz na kalkulatorze bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Just a, sprawdziłam wyszło mi na jakimś zagranicznym kalkulator przyrost 38,3%.Doczytalam się także ze między 6 a 7 tyg podwojenie wartości beta może nastąpić nawet po 3,5 dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A już na innym, że wartość przyrostu jest za mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli nie ma plamienia, jakis silnych bolow brzucha, to bym nie panikowala. ja w ogole zanim poszlam do gina zrobilam tylko raz bete, ktora wykazala ewidentnie ciaze i wiecej tej bety nie robilam, na usg bylo juz widac ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może rzeczywiście niepotrzebnie robiłam te druga betę, bo teraz się tylko zamawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe na ile jest to prawda że beta po 6 tyg ciąży nie podwaja swojej wartości w przeciągu 48h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×