Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wymioty............

zawsze gdy wymiotuje to popuszczam mocz - czy to normalne?

Polecane posty

Gość wymioty............

wiem, że kobiety w ciązy mogą mieć problem z trzymaniem moczu, ale ja ogolnie go nie mam tylko że gdy wymiotuję, a wymiotuje prawie codziennie ( 26 t.c. ) to praktycznie za każdym razem popuszczam mocz. Czy ktoras z was tez miała taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuuuuuuujjjj
nie zalóz pieluche skoro codziennie szczasz w gacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaaaaaaaaaaa91
tak. normalne. odruch bezwarunkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuję... też tam miałam
tak.. niestety tak bywa.. ja miałam problem wcześniej, przed ciążą... czasem podczas kichnięcia, ale odrobinka moczy i o dziwo tylko w domu.. a w ciąży? podczas wymiotów? no bywało masakrycznie.. Jak mi się udało zdążyć, to najpierw sikałam do kibelka, a potem zdejmowałam spodnie, żeby nie były mokre.. no masakra.. dobrze, że niewiele wymiotowałam... bo nie to wkurzało, że nie byłam wstanie tego powstrzymać i tak sikałam na prawo i lewo buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez sie zdarza w ciąży w czasie wymiotów. Skurcze żołądka są tak silne ze czasem popuszcze. Trzeba cwiczyc miesnie kegla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza 38

Chyba tak. Rzadko wymiotuje. Ale ostatnio mi się zdarzyło bo się zatrulam i co paw to kilka kropel w majtki przy kolejnym już nawet trzymalam reka za @ . Ale I tak to nic nie dało majtki cale mokre i spodnie w kroku.  Meczylo mnie tak 2 dni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza 38

I nie byłam w ciazy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×