Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żona kumpla chciala pić piwo!awantura

Polecane posty

Gość gość

W srody kumpel nie pracuje. Dzis jest mecz tenisa,ktory chce obejrzec. Żona poprosila go o nie picie piwa do gry,bo ona kupila sobie 2 owocowe piwa i zamierza je wypic. Pytam sie jej co za problem, zeby je wypila,a ona,ze jedno z nas musi byc w 100 procentach trzezwe,bo maja dziecko pod opieka i tu caly wywod do wyrzygania jak to cos moze sie stac, dziecko moze cos polknac ,bo raczkuje, upasc na glowe,moga jechac na szpital nawet taksowka,ale jak sprawdza trzezwosc to zabiora dziecko do pogotowia opiekunczego.Ja mowie,ze przeciez nie beda pijani, bo on wypije 2 normalne piwa a ona 2 owocowe. Potem znajomy mowil,ze zrobila afere,bo ona nie ma nic z zycia,nigdzie nie wychodzi ,bo dziecko, nie imprezuje i nie moze nawet raz do roku wypic piwa,bo maz akurat w tym momencie musi,ze haruje jak wol i ma prawo tez ,tym bardziej,ze robi to rzadko. Ja mowie,ze to nie jest niebezpieczna ilosc,a ona,ze z racji tego,ze pije rzadko,to moze jej mocno pojsc do glowy,a dzisiaj ma akurat dzisiaj ochote. No powalona jakas.Też tak sie zachowujecie? Tylko szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedna kobitka nawet se piwa wypić nie może tylko wy byście chlali no k***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zeby plakac z tego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona kolegi ma rację, i to Ty z kolega jesteście powaleni, kobieta raz na rok chce wypić sobie piwko a tu nie można bo dwaj panowie chcą sobie wypić tez, ciekawe co ile wy pijecie? Biedna kobieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo on mowil,ze ona sie wkoncu poryczala. Moze ma jakas depresje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez bym sie poryczala majac takiego ciula za meza, kobitka chce sie napic,moze sie nawet upic,jej prawo ale jest odpowiedzialna,bo chce,zbey dziecko mialo trzezwa opieke a on nie moze tego RAZ spelnic.Ale jak ona siedziala z dzieckiem bo on chlal ,to bylo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta ma racje. Jej tez się coś należy. A w pl to tylko cisnienie na matki że tylko one mają z****** obowiązek zajmowania się dzieckiem i wyrzekania się nawet chwili relaksu. Bo zapewne nie chodziło jej o sam fakt picia tego piwa tylko o odprężenie się itp i św jej racja ze zawsze ktos 100% trzeźwy powinien zajmować się dzieckiem. To ty zachowujesz się jak wiesniara. Gdyby to padło na mnie prędzej napisala bym o koledze buraku co nie odmówi sobie piwa niz zonie co napic się chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa niech obaj piją? Przecież po 2 piwa to mało no ludzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po wypiciu reddsa czyli pierwszego alkohol u po ciąży i kp miałam śrube jak okręt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem przesadza. Zaraz sie zleca idealne mamusie udajace kogos kim nie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie że ona ma racje, jedno powinno byc trzezwe bo własnie takie głupie wypadki zdarzają się w najmniej oczekiwanym momencie. A ty nie powinnineś się wpieprzać w cudze sprawy bo sam chcesz wypić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale,zeby z tego powodu płakać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co powinna zrobic żona kumpla? Wypiepszyc cię na kopach za drzwi. Nie dość ze przylazisz do kogoś na mecz ( a co telewizora nie masz) to jeszcze wpiepszasz się tam gdzie nie trzeba i komentujesz. A odpowiadajac na pytanie kiedy mąż pije to ja nie pije i na odwrot. Ja bym takiego kumpla idiote za drzwi wywalila jakby mi w moim domu komentowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×