Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Życie od wypłaty do wypłaty

Polecane posty

Gość gość

Pracujemy , mamy jedno dziecko i tak mam wrażenie, ze ciągle na cos brakuje . Sa tu mamy ktore tez tak maja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są . ale mnie sie nie wydaje . jak jest lepszy mieisac i dodatkowe pieniadze to trzeba dziure zapchac i znów zero :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, tu mamuski wszystkie zarabiaja po 10 tys;) a serio to ja bede mamuska za miesiac, ale mam podobnie, nie ma z czego przyoszczedzic poki co. Mamy sporo rat, kredyt. Takie poczatki mlodej rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolczuje , zwariowalabym jak bym miala zyc od pierwszego do pierwszego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś bylo lepiej i co miesiąc cos odkładaliśmy . Teraz ciągle na cos brakuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I u nas tak jest jak jestem na wychowawczym, wczesniej było lepiej. Ale nic nie trwa wiecznie, pójdę do pracy i będzie lepiej. Tylko ze żłobki prywatne są tak drogie, ze dolicze jeszcze koszty utrzymania samochodu i malo nam zostanie tak na prawdę z mojej wypłaty, musiałoby dziecko pojsc do państwowego a ten mnie nie przekonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann

A ja nie mam żadnych rat ani kredytów, a i tak pieniądze rozchodzą się co miesiąc i nie mam pojęcia na co. Ledwo co wydaję na siebie, nie chodzę na paznokcie, do fryzjera, nie kupuję co miesiąc ciuchów. W tym roku kupiłam sobie zaledwie torebkę, a wiecznie pod koniec miesiąca trzeba zaciskać pasa. Dodam, że nie żyję ekstrawagancko, nie przesadzam z wydatkami na jedzenie, nie mam nałogów typu fajki itd.

W Polsce życie coraz droższe. Nie pamiętam, żeby kilka lat temu było aż tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 godzin temu, Gość ann napisał:

A ja nie mam żadnych rat ani kredytów, a i tak pieniądze rozchodzą się co miesiąc i nie mam pojęcia na co. Ledwo co wydaję na siebie, nie chodzę na paznokcie, do fryzjera, nie kupuję co miesiąc ciuchów. W tym roku kupiłam sobie zaledwie torebkę, a wiecznie pod koniec miesiąca trzeba zaciskać pasa. Dodam, że nie żyję ekstrawagancko, nie przesadzam z wydatkami na jedzenie, nie mam nałogów typu fajki itd.

W Polsce życie coraz droższe. Nie pamiętam, żeby kilka lat temu było aż tak źle.

Dalej głosujcie na PiS, to będzie jeszcze większe szambo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×