Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Case na telefony

Polecane posty

Gość gość

Hejo, lubicie zmieniać etui na telefonie? Jakie macie wzory i gdzie kupujecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkus2
w sumie to nawet można powiedzieć, że często zmieniam etui- to tak jakby kupować nowy telefon za przysłowiowe "grosze";p teraz zamówiłam w sferisie ze zdjęciem mojego siostrzeńca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdska
Nie no bez przesady mi jeden na dłuższy czas wystarcza... nie potrzebuję miec co tydzień innego, mam na co kaske wydawać. A ostatnio do mojego tel zamawiałam stąd http://www.lpelektronik.com/205-pokrowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkus2
nie no bez przesady, nie wymieniam ich co tydzień;p często to dla mnie co kilka miesięcy, w sferisie one są za 5 dyszek więc nie jest to jakiś kosmiczny wydatek raz na jakiś czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ciągle sobie zmieniam, przynajmniej telefon mi się szybko nie nudzi :P i mogę dopasować telefon do stroju :D a kupuje najczęściej w sferisie, oni mają nizły wybór i ceny też ogarnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmieniam co ok 3-4 miesiące i najczęściej kupuję na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emalek
a jak wygląda kwestia "ścieralności" własnego nadruku na etui? właśnie rozważam zamówienie w sferisie ale się zastanawiam, czy to się jakoś szybciej wyciera/blaknie? bo z kubków zdjęcia itp zawsze szybko schodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupowałam w sferisie akurat mieli na mój telefon z własnym nadrukiem :) i mogłam sobie sama zaprojektować etui :) fajna zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie może czy to etui z własnym nadrukiem trzeba robić bezpośrednio w salonie, czy za pomocą strony internetowej sferisu? jak wygląda ta cała procedura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!! WON spammmerska kvrwola!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się też podoba możliwość projektowania etui w sferisie jak tam przesyłka u nich wygląda? I jak szybko zamówienie będzie zrealizowane? Wiecie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxfiolaxxx
ja mam teraz zdjęcie mojej chrześnicy w rogach renifera;) projektowałam i zamawiałam w sferisie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam drewniane w takie azteckie wzory, zamawiałam je już dość dawno na https://iscratch.pl/etui.html :) szukałam czegoś oryginalnego czego nie ma co druga osoba z telefonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melissae
Ja często zmieniam, swoje ulubione kupiłam w Teletorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkadyyy
Akurat w Teletorium mają całkiem spory wybór etui, sama kupowałam tam kilka etui dla siebie i chłopaka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikonnia
Ja tam swoje etui kupiłam w Fonny Funny :P Jak na razie jestem z niego zadowolona, bo jest ładne i spełnia swoją funkcję dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często zmieniam, kupuję w różnych miejscach, ostatnio także kupowałam w Fonny Funny bo otworzyli stoisko w moim centrum handlowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×