Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olunia k

Co sądzicie o kosmetykach LUMENE????

Polecane posty

Gość olunia k

Zwłaszcza o tuszach:) I podkładach. I... całej reszcie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
drogie ale dobre..tusze są hypoalergiczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olunia k
Tyle to wiem:o Myślałam, że jakieś bardziej przydatne informacje uda mi się uzyskać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *90000
Miałam tylko szminkę i cienie i były bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gold-misteria
kiedys miałam pomadke strasznie tlusta, zeby uzyskac kolor trzeba bylo malowac usta ze 3 razy przez co robila sie gruba warstwa -nierzyjemna w smaku.moze w szwecji i finlandii to w sam raz te kosmetyki. a i podklad tez mialam gesty, trudny to rozprowadzenia niby tlusty a jednak skora sie wysluszala.niby to kosmetyki bezzapachowe ale on smierdzial mimo ze mial date waznosci do 2005. a poza tym to buzia sie bardzo mocno po nim bylszczala wiec bez pudru ani rusza a najlepiej jak sie pudrowac co godzine zeby sie nie swiecic ale wtedy nadmiar pudru -wiec tak zle i tak niedobrze. tusz do rzes ??hmm ten moj sie bardzo rozmazywal wiec pod oczami zawsze mialam podkówki jedyne co to to ze po nim mnie oczy nie piekly uzywalam tego ok 3 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olunia k
Bo ja jestem jasną blondynką, mam dość jasną karnację i własnie te kosmetyki mają super kolory, jeżeli chodzi o takie bladziochy:) gold-misteria-------> Może to nie była szminka, tylko błyszczyk w sztyfcie? Bo oni mają takie cudo, w granatowym opakowaniu. Jest właśnie dość transparentne i w ogóle jest świetne:) Przynajmniej mi bardzo się podobało. Może źle przeczytałaś na opakowaniu? A czasami te tłumaczenia na polski informacji o kosmetykach też są jakieś z dupy:o W każdym razie ja własnie lubię takie szminki, bo... szminek nie lubię wcale:D No i mam puder Skin Couture, który jest chyba najlepszym kosmetykiem, jaki w życiu kupiłam! :) Dobrze matuje, jest niewidoczny, w razie czego mogę nałożyć go na twarz kilka razy w ciągu doby (nawet 5!) a on i tak nie robi maski, wogóle go nie widać.... Zakochałam się;) ❤️ Dlatego pytam, czy inne kosmetyki też są takie dobre. A jaki był ten podkład? Może źle go dopasowałaś do typu skóry? Ja na razie używam Clinique, ale myślę, że ten Mat Touch mógłby byc dla mnie dobry. Chociaż nie wiem... Lubię średnie krycie, wyrównanie kolorytu twarzy, lekkość i trwałość podkładu (żeby się nie zmieniał, nie robił plam i nie ważył po całym dniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lakier do paznokci Lumene - najlepszy jaki miałam, lepszy od tych znacznie droższych. Doskonale kryje już po pierwszej warstwie, nie zostawia smug i nie zasycha. Piękny połysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×