Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mrQi

Cortland opinie

Polecane posty

Gość mrQi

Jest ktoś kto korzystał z usług Cortlandu jeśli chodzi o profesjonalne monitory graficzne EIZO i może podzielić się opinią? Ciężko znaleźć opinie o Cortland poza ich specjalizacją czyli Apple, ale są też rekomendowanym sprzedawcą EIZO, a ja potrzebuję takiej naprawdę rzeczowej i profesjonalnej porady przy zakupie sprzętu za niemały hajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMineo
Opinie o Cortland w necie są mieszane, ale jak to zwykle bywa ktoś zdeterminowany chętniej opisze swoje negatywne doświadczenia niż sam z siebie coś pozytywnego. Z EIZO w Cortland styczności nie miałem, ale kupiłem do firmy 3 monitory NEC takie bardziej biurowe niż profesjonalne. Mają tam osobę od monitorów, która w sposó wyczerpujący wytłumaczyła mi kwestie techniczne. Także opinię mam pozytywną, nie jakiś wielki szał, bo chyba tego należy się spodziewać w dzisiejszych czasach, to nie masówka z allegro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest tanio jak całe Apple, ale jak już naprawiać to albo Cortland albo MacLife. Z obiema firmami miałem do czynienia i mogę polecić Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uzzq
EIZO można chyba jeszcze tylko kupić w cyfrowe z takich porządniejszych sklepów, jeśli pytasz o Cortland to nie wiem, jeśli chodzi natomiast o opinie o EIZO to szczerze polecam. Wiem, że ludzie myślą, że tak samo świecą monitory LG za 500zł, ale niestety nic bardziej mylnego. Do grafiki, DTP itp. daje radę mieć coś porządnego. W Cortland z tańszych "pro" mają też Neca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jegogość
Mam swojego Foria FS2434 z cyfrowe.pl i polecam, mają trochę niższe ceny od Cortlandu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie najwygodniejsze jest to ze moge naprawiac wysylkowo https://serwisproduktowapple.pl/ mam jeden dobry serwis znam juz serwisanta bardzo szybko mi odsylaja po naprawie i dostaje 3 miesiace gwarancji jeszcze dodatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×