Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nibys

czy wypada w czrnej sukience na wesele kuzyna

Polecane posty

czy sadzicie ze wypada mi isc na wesele kuzyna w czarnej sukience?? sukienka jest elegancka balowa blyszczaca z haftowanym na srebrno gorsetem siczna z mojej studniowki jedyna idealnie lezaca na mnie i naprawde bardzo dobrze sie w niej czuje. ale wiem ze w czarnym nie wypada isc na wesele. i mam dylemat nie chce wydawac kasy na nastepna sukienke ta zalozylam tylko raz. myslicie ze to bedzie wielkia gafa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie masz kasy na inną to kup choć do tego srebrny szal , aby podreślić to co na gorsecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Londa dziewczyna Bonda
Misiąc temu miałam wesele, również kuzyna:) i byłam na nim właśnie w czarnej sukience z biało - czerwonymi ślaczkami i kwiatkami i powiem ci że nie ja jedna byłam w czarnej sukience, myśle że jest to kolor na tyle uniwersalny że pasuje a w 100? zgadzam się z poprzedniczką żebyś dokupiła jakiś ładny dodatek do tej sukni i naprawdę bęzie cudnie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w czarnej sukience nie wypada
iśc na wesela,w białej również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za odpowiedz. po dluzszym namysle stwierdzilam ze jednek niezbyt wypada. ostatecznie jesli nic nie znajde ubiore ja. teraz kolejne pytanie. gdzyz nie zabardzo sie orientuje teraz na zakupach nie bylam juz w polsce dawno. jakie sukienki sa teraz modne?? co polecacie na wesele??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość df
skoro masz gorset to pewnie dół to spodnica?? to moze uszyjesz/kupisz tylko dół?? moglabys np miec doł do kolana, w koloze np stalowym - taki matowy ale w tym samym odcieniu co haft na gorsecie ?/ plus czarne dodatki do tego np czarna torebka i buty oraz jakies ciemne koraliki co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własciwie to dol tej sukienki jest czarna tafta ktora blyszczy stalowo. wlasciwie to teraz mam coraz wiksze watpliwosc moze rzeczywiscie nie wypada ale ja nie lubie kolorowych sukienek jedynie czern czern z biela i zloto ale zlota juz mam ale jest zaciasna i zaduza zajednym razem. ehhhh nawet na kolor nie mam pomyslu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatha odowiedz....
ja w sobote byłam na weselu w czarnej sukince i było jeszcze kilka innych dziewczyn w czarnych....nawet nie miałam innych dodatków- w innym kolorze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×