Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IGuanka27

HAWAJSKIE SPODENKI DAMSKIE? CZY TO DOBRY WYBÓR?

Polecane posty

Gość IGuanka27

Witam, zastanawiam sie nad kupnem damskich spodenek hawajskich, czy uważacie że to dobry strzał? Męskie spodenki hawajskie są już dosyć popularne, ale czy damskie to też będzie dobry wybór? tutaj jest link, napiszcie co o nich sądzicie i czy nie zbłaźnie się lekko:) http://allegro.pl/item116417021_damskie_spodenki_hawajskie_slodkie_rozmiar_m.html ps. z mężem wybieramy się nad morze, takze tam to będzie idealne(on też sobie kupi spodenki tego typu) ale czy na codzień? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znacznie lepiej by bylo
gdybys kupila spodenki w stylu safari - czyli wywijane nogawki, w kant w kolorze czekolady, khaki lub beżu te są zbyt pstre i przerysowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkacrazy
Ja mysle ze trzeba wszystkiego sprobowac, a eksperymenty z nowym trendem ciuszkowym sa zawsze ekscytujace:) Ja bym sprobowala bez wahania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Richie26
Kobieto nie ma sie co zastanawiać ! świetnie spodenki, ja osobiście uwielbiam króciutkie i fikaśne spodenki na damskich nóżkach - świetna sprawa!! pozdrowionka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Superowaa
Osobiście mam takie w swojej kolekcji i sa naprawde extra, polecam kazdej pani ktora chce na siebie zwrocic uwage mezczyzn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nad czym
sie tu zastanawiac? one kosztuja 16zł, nawet jak nie trafisz, to przeciez praktycznie zadna strata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IGuanka27
dzięki za wszystkie odpowiedzi w moim temacie, jeżeli ktoś ma jeszcze jakies spostrzeżenia to proszę o napisanie:) , pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak dla mnie to trochę
za długie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×