Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość złotniczkaaaaa

ile macie złotej biżuterii? co i gdzie kupujecie?

Polecane posty

Gość złotniczkaaaaa

Dostajecie? Kupujecie? Jesli tak to gdzie? W Aparcie, Kruku, czy u jubilera, a może na aukcjach w internecie? A może spadek po Babci, Mamie? Lubicie nosić czy się boicie, że zgubicie? Piszcie! Mam styczność ze złotnictwem, dlatego mnie to interesuje. Ale widzę, że Polacy kupują większość w sieciówkach teraz, choć wyroby są tam mega drogie i często słabej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa nocyyyy
mam 5 łańcuszków-różnej długości i splotów- a noszę tylko ten z białego złota -krótka żyłka z kulką, pierścionków mam z 5, noszę sporadycznie ,ekipa remontowa ukradła mi 6 złotych pierścionków i zorientowałam się prawie po roku :(- a ukradli mi dziady takie, które miały dla mnie olbrzymią wartość sentymentalną (w tym zaręczynowy) i mam jeszcze złote kolczyki -kuleczki i z białego złota z brylantami (no-z brylancikami, bo małe są :-) )- najczęściej noszę kolczyki, bo są uniwersalne a w ogóle to noszę srebrną biżuterię moje złoto (srebro zresztą też)kupowane jest najczęściej w aparcie - chyba głownie dlatego, że mąż ma ten sklep "po drodze" ,sporadycznie w "yes" a ja sama chodzę do Kruka po pierścionki dla siebie i spinki dla męża (srebrne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli faktycznie
teraz omijacie złotników/jubilerów na kilometr i zachodzicie tylko do Kruka/Apartu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtzu889
krolowa-spinki do wlosow dla meza?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZłoToToZło
Nigdy nie kupowałam niczego w Aparcie, Yes, itp., ani ja ani nikt z mojej rodziny. Zawsze u znajomego złotnika. Nie ma sensu przepłacać za masówki, wolę aby zarobił rzemieślnik. Większość mojej biżuterii to podarunki od rodziców i dziadków, a reszta od exów. Noszę tylko złoto, koloru złotego, wysokiej próby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzen
A złoty ząb też się zalicza ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja omijam Aparty, Kruki mam wypróbowanego dobrego złotnika, przetapiał mi bransoletkę na pierścionek, miasto Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złotniczkaaaaa
podciągam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, nie za wiele. Kilka pamiątek z chrztu, może ze 4 wisiorki, 2 pary kolczyków od koleżanek i może z 10 pierścionków. Kilka od narzeczonego, 2 rodzinne, 2 sama kupiłam... (jeden w komisie z rzeczami używanymi, drugi na Ebay). Noszę... ale nie za często, bo mi z pierścionkami średnio wygodnie. Do Yes i Apartu często zaglądam, ale w sumie popatrzeć. Część z tej biżuterii podoba mi się, ale nie widzę powodu dla którego nie miałabym kupować u innych jubilerów :) Zresztą kiedyś chyba wezmę te rzeczy z chrztu (wyglądają tak sobie) i dam do przetopienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylish29
lacznie mam pewnie okolo 50/60 gram zlota. -1 gruby lancuszek okolo 20gram z zawieszka kilka gram -1zlota bransoleta okolo 11gram -kilka pierscionkow -2 pary kolczykow jedne wieksze drugie mniejsze kolka -troche "zlomu" ktore zamierzam przetopic na cos fajnego w cienkich branzoletach i lancuszkach nie chodze bo zrywaja mi sie i gubie. nie mam nic z aparta itp. wszystko w probie 585

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata44
Ostatnio mam fazę na włoską biżuterię, bardzo mi odpowiada. Mam wrażenie, że najlepiej jest dopasowana do światowych trendów w modzie. Świetnie się ją nosi na codzień, w przypadku wieczornych wyjść itd. Kilka dni temu sprawiłam sobie naszyjnik z czerownych pereł ze sklepu online www.staviori.p l. No powiem, że robię furorę jak je założę ;)) Świetnie się nadają do marynarek zwłaszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita_kwiecien
Mój ostatni nabytek, czyli złote kolczyki z brylantami znalazłam na portalu www.markobizuteria.pl . Może tutaj poszukaj. Miła obsługa, duży wybór, no i naprawdę biżuteria z górnej półki. Wszystko tu jest zrobione bardzo precyzyjnie, widać, że mają jakiś dobrych złotników z pewną ręką do takich małych cudów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernad
Ja niedawno kupiłam sobie elegancką bransoletkę stylizowaną na stare złoto w Hebe. Kojarzysz ten sklep? Sieć drogerii. Tam poszukaj. Marka nazywa się Full of Fashion. Robią piękne rzeczy, które śmiało mogą konkurować estetyką z biżuterią od Kruka itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bernad w*********j głupia spamerko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam złota dużo, rodzinne zbiory. Nie lubię go. Czasem mama mnie namówi żeby coś sobie zrobić nowego. Zazwyczaj zlecam jubilerowi robotę wg mojego projektu, ponoszę tydzień i leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam sporo (srebrnej też). Nie jestem w stanie policzyć, mam na te swoje zbiory całkiem pokaźną szkatułę. Kupuję wszędzie, dostaję rownież. Mam od Apartu i Kruka, mam z zagranicy, zewsząd. Akurat na małe złote kolczyki od Apartu nie mogę narzekać (nie wiem skąd te złe opinie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu123
Ja mam około 400 gram w wyrobach i mąz około 200 gram ( zegarki i lancuch) Moje wyroby to łancuszki rozne kolie,kolczyki z 15 par , ze 20 pierscionkow, niektore pamiatki rodzinne a niektore sama kupilam. Nie kupuję w apartach czy krukach bo tam za drogo, raczej w lombardach lub u znajomego jubilera ktory daje mi dobre ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gugusiakiwa
Hmm, jeśli idzie o złoto, to mam tylko ślubną obrączkę, ale i tak jej nie noszę, bo po prostu złota nie lubię. Uwielbiam za to srebro i tu to mam baaardzo dużo. Same kolczyki, kilka łańcuszków z wisiorkami, komplety typu kolczyki + zawieszka, łańcuszek z zawieszką + bransoletka, oraz osobne bransoletki, łańcuszki z zawieszkami, kolczyki, pierścionki i ze 3 obrączki. Mam też biżuterię sztuczną (sztuczne perły) i takie inne bzdety, które noszę latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie liczy się przede wszystkim oryginalny styl oraz jakość wykonania biżuterii, a tutaj w szczególności mogę polecić SundiAmore.pl mam do nich duże zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qima
Niestety złoto bardzo często kosztuje krocie. Jednak ostatnio odkryłam stronę http://www.cozacena.pl/bizuteria-dla-kobiet na której piękną biżuterię można kupić o wiele taniej. Wszystko dzięki porównaniu różnych ofert. Świetna okazja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam https://www.foryoubizuteria.pl/ - nowa marka pięknej, niepowtarzalnej złotej biżuterii, wykonanej naprawdę na najwyższym poziomie - no i w Polsce - nie jakaś importowana masówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja noszę tylko żółte złoto, ew różowe. Większość biżuterii dostaję od męża, czasami coś sama kupię. Głównie z Yes i Apartu, podobają mi się ich wyroby, mam tam kartę, przysyłają mi katalogi z nowymi kolekcjami więc co jakiś czas coś się wybierze:-). Dwa pierścionki mam robione na zamówienie u prywatnego jubilera, tez pr 585, mega drogie a jednak bardzo ciemnieja mi od nich palce :-/.. To mnie zniechecilo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie noszę złota wcale i nie mam, po rozwodzie sprzedałam i obrączkę i pierścionek. Noszę srebro i to dużo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką biżuterię na co dzień noszę? Obowiązkowo oczywiście obrączkę i pierścionek zaręczynowy, do którego na rocznicę ślubu mąż dokupił mi takie kolczyki https://gemlord.pl/pl/p/Biale-perly-8%2C5-mm/531 z taką samą perłą jaką mam w pierścionku. Komplet niezwykły, perły prześliczne. Komponują się z każdym ubiorem dlatego praktycznie się z nimi nie rozstaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzlotachce
Nosze i uwielbiam. Zloto jest po prostu drogie i eleganckie. Niestety mam malo ale mysle ze z czasem bedzie wiecej, dopiero zaczelam prace i mloda jestem to mam nadzieje ze powieksze. Srebra nie lubie, wyglada dla mnie tanio i tandetnie. Zloto po prostu ma swoja cene i wyglad. Narazie mam 1 zloty lancuszek ktory kupilam w lombardzie, 2 pierscionki jeden od rodzicow drugi na urodziny, 2 pary kolczykow plus 3 z yesa. 1 bransoletke ale cienka chciaoabym grubsza. Nosze caly czas nie sciagam w ogolem myje sie z nia spie itd. Po prostu caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizjones
ja uwielbiam drobną biżuterię, srebrną czy pozłacaną, taki żeby był mały akcent. :) Ostatnio podobają mi się łańcuszki z imieniem i ze zdjęciem. Mam taki ze zdjęciem męża i dzieci i to jest mój ulubiony. :) Zamówiłam go na soufeel.pl i ślicznie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×