Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość złotniczkaaaaa

ile macie złotej biżuterii? co i gdzie kupujecie?

Polecane posty

Gość gość
Polecam oferty z www.mofree.pl portal jest ogólnopolski, ogłoszenia darmowe. Polecam też opcję kupię. Aktualnie promocja na promowanie i reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Mam złota obrączkę która dostalam od mamy : ) zdarzyło sie, ze powieka mi spuchla i po potarciu nia opuchlizna zniknęła... A tak to nie kolekcjonuje zlota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia

Ja w złocie nie chodzę ponieważ nie lubię jedynie jak już to mam pozłacane kolczyki które kupiłam w AnkaBiżuteria ale najczęściej to stamtąd kupuję srebrne kolczyki albo jakieś inne rzeczy ale właśnie srebrne a nie złote. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zachowana w złocie :classic_love:  W swojej szkatułce mam sześć złotych pierścionków (w tym jeden z białego złota), trzy wisiorki/celebrytki i kolczyki (12!!!). Najczęściej kupuję w sklepie https://ergold.pl/ - mają bardzo przystępne ceny i szybką dostawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessi1

Mam bardzo dużo, a najczęściej zaopatruje sie w nią przez Internet - jest to bardzo szybkie i bardzo wygodne rozwiązanie. Z doświadczenia jako że dużo kupuje biżuterii moge polecić sklep  - www.Zamarlik-Jubiler.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×