Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OLANDIA

Jakie prezenty dla narzeczonego pod choinkę ?

Polecane posty

Nie mam pomysłu na prezenty pod choinkę dla narzeczonego :( Pomożecie ? Tylko, żeby nie były za drogie, bo oszczędzamy na mieszkanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze warto odlozyć slub do momentu az poznacie sie chociaz troche, na przyklad na tyle, ze bedziecie wiedziec wzajemnie jakie prezenty was uciesza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze czas na rozmowe? Sluchalas go kiedys, co on lubi? Przeciez nic o nim nie wiesz, a ty twierdzisz, ze to powazny zwiazek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może słuchawki BT do biegania albo opaskę fit? Zawsze to jakieś zachęcenie do aktywności fizycznych :) Ja swojemu kupiłam słuchawki BT z lamaxa - nie są takie drogie, i teraz biega :D fajnie się patrzy na takiego zmachanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguniulka
ja w tym roku kupuję mojemu chłopakowi gta V, razem z mama na współę, wiem że będzie się z tego cieszył jak dziecko ;d tylko czekam aż pojawi się ta gra w sferisie, mam nadzieje że nadejdzie ten dzień niedługo ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gościu" ja go słucham i rozmawiamy, ale auta za 500.000 zł nie kupie mu przecież, albo rower za 10.000 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLANDIA wow ale Ci "gość" pojechał :P Ja np swojego męża znam doskonale i słucham go jak mówi co by chciał albo co lubi , ale i tak za każdym razem mam problem z prezentem. Ostatni prezent jaki kupiłam to fifa 2017, akurat sferis miał promocję więc wyszło mnie mniej niż planowałam wydać więc kupiłam jeszcze sweter (to akurat prezent bardziej dla mnie niż męża :P ). Wszyscy byli zadowoleni w każdym razie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasikP
Cześć. Może jakieś perfumy? zestaw kosmetyków. To na pewno się przyda. Jeśli szukasz tanio rzeczy to polecam porównywarkę cenową. Taki serwis wskaże Ci produkt w najniższej cenie. Polecam CoZaCena- http://www.cozacena.pl/ Genialny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pomysły na prezenty dla bliskich znalazłam na stronie cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/ to fajna porównywarka cen wielu sklepów internetowych, z pewnością Ty też znajdziesz coś ciekawego i można kupić naprawdę dużo taniej niż w normalnych sklepach, fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można zapytać? Prezent nie musi być niespodzianką. Prezent ma cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli niedrogi i fajny prezent to zdecydowanie u nas! :) Z doświadczenia wiemy, że najlepszy prezent to prezent praktyczny. Dlatego warto postawić na coś do ubrania. Zestaw: elegancka koszula+marynarka, a może wręcz przeciwnie sportowy dres, czy t-shirt z fajnym nadrukiem? Propozycji jest naprawdę wiele. A wszystko to znajdziesz tutaj -> www.Ombre.pl Zapraszamy na rozezenanie. W razie pytań służymy pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×