Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Promocjomaniaczka

Jakie promocje lubicie?

Polecane posty

Gość Promocjomaniaczka

Dziewczyny, wiem, że lubicie promocje i wyprzedaże (ja też:D) i ze swoim facetem stworzyliśmy serwis internetowy, który by zbierał promocje z całej Polski. No ale teraz stoimy w miejscu, bo nie wiemy dokładnie czego promocjo-maniaczki (maniacy też!) by najbardziej chcieli? Kuponów? Obniżek? Co mielibyśmy negocjować z firmami, co pokazywać? Więc zrobiliśmy super-krótką, anonimową ankietę (14 pytań tylko). I baaardzo prosimy o wypełnienie. Dosłownie 3 minutki waszego czasu! Ankieta jest tu: http://moje-ankiety.pl/respond-269.html W zamian mogę podać adres serwisu na maila (podawajcie adresy), żeby nie było że tu spamuję. Ponad 1800 promocji jest teraz - w tym darmówki (dosyć popularne), zniżki, kupony i co tam sobie jeszcze zamarzycie:) Mogę też pogłosować w zamian na jakieś wasze konkursy:) Dzięki z góry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promocjomaniaczka
Dziękuję tym, którzy pomogli i proszę kolejnych! Większość osób z tego forum, które wypełniły ankietę, napisały, że są zainteresowane łatwym wyszukiwaniem promocji w całej Polsce, więc podaję adres serwisu: http://www.lowca-okazji.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubimyyyyyyyyyyyyyyyyyy
wypelnilam ale nie wiem czy ci sie spodoba bo mnie promocje w ogole nie ruszaja _))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotfelek
na www.vareo.pl jest ponoć 120 tys produktów w promocyjnych cenach. wystarczy klikac na wylosuj inny produkt, a mozna znaleźć ciekawe przedmioty - slowem mydło i powidlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotfelek
na www.vareo.pl jest ponoć 120 tys produktów w promocyjnych cenach. wystarczy klikac na wylosuj inny produkt, a mozna znaleźć ciekawe przedmioty - slowem mydło i powidlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie które faktycznie są promocjami,w dobrych sklepach internetowych można je bardzo często spotkać,zresztą zobaczcie na http://www.galeriaherbaty.pomorskie.pl/ nikt nie będzie czuł się zawiedziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cila
Uwielbiam promocję i zakupy w sieci, ostatnio kupiłam pościel w sferisie bo to był hit dnia i udało mi się kupić w świetniej cenie. Mają taki wybór że bardzo ciężko się zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamel_Bhu
ja tam lubie duze promocje na duze rzeczy - nie bardzo mam czas i chęć wyszukiwać gdzie jest jakiś kosmetyk taniej o 5 zł itp ;)). ostatnio np były promocje na jakies szkolne rzeczy w media expert, a moj syn potrzebowal tableta. i udalo sie kupic duzo taniej ;) podobnie mialam kiedys z lodowka i telefonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotta s
Pewnie, że lubie promocje i teraz to nawet bardzo bo własnie przeprowadziliśmy się do naszego własnego"M" zatem trzeba nam wiele rzeczy. Przede wszystkim meble i dziś właśnie zamówiliśmy w Meble Hot piekne łózko oczywiście do sypialni, szafę i stół z krzesłami. to na początek, kolejne za miesiąc i tez u nich, nawet juz mamy upatrzone mebelki do pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilina
Lubie wszystkie promocje:) tylko że czasami te promocje to nie do końca są uczciwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam promocje na ciuchy i buty, a często mogę je znaleźć w sklepie renee.pl <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarinka
co tu dużo pisać kocham promocje:) szukam ich wszędzie zanim coś kupię:) nam kilka swoich ulubionych sklepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berxa
Przeglądanie promocji to faktycznie problem, ja na szczęście mam kilka stron do których się ograniczam by nie tracić czasu, ostatnio poszukuję butów na lato więc patrzę najczęściej tu https://1but.pl/promocje,wyprzedaze/poziom-25 mam jeszcze kilka innych stron w zależności co akurat chcę kupić, ale taki agregator promocji to też fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są takie promocje dzięki którym faktycznie można zaoszczędzić. teraz wiele rzeczy taniej znajdziemy na www.Imbryczek.net.pl zamawiam tam herbate Yerba Mate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej lubie promocje na przyprawy, które często można znaleźć w sklepie www.olmix.pl - bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam promocje jakie organizuje renee <3 Np. ostatnio przy zamówieniu za 200 zł dostałam dwie bransoletki za 2 grosze :p Teraz ogarnęłam kod na hasło: Paulinye20 ważny do końca czerwca <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×