Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tinnyjustiny

LORDSY/SLIPPERSY, gdzie kupić?

Polecane posty

Gość tinnyjustiny

Widziałyście gdzieś w sklepach ostatnio lordsy w miarę rozsądnej cenie tak do 150 zł. Szczególnie interesują nie czarne, najlepiej bez żadnych ozdóbek typu ćwieki. Ja widziałam w daichmanie ale akurat były paskudne, no i H&M ale pudrowe i z ćwiekami. Pytam bo strasznie mi się podobają takie klasyczne i planuje kupić na jesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_a
http://lovetoshoes.pl/ - mają unikalne modele, niespotykane w sklepach typu sieciówki, ja już zamawiałam u nich kilka razy i wszystko ok - a w razie gdy się nie spodobają lub rozmiar będzie nie taki zawsze można zwróćić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barencka
Merg ma świetne Lordsy. Kwestia szukania i rozsądnego kupowania. Mnie się akurat takie buty podobają znacznie bardziej niż choćby zwyczajne baleriny, które są po prostu nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie kupie jakieś lordsy w jasnych kolorach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz na Clarksonline.pl - wydaje mi się, że widziałam tam takie jasne właśnie :) Sama mam na oku lordsy, dla mnie to najbardziej wygodne buty i pasują do większości rzeczy tak na co dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam takie same i właśnie w Eccoshop.pl :) Muszę Ci powiedzieć, że są super wygodne. Kiedyś mi się takie buty nie podobały, ale odkąd kupiłam takie w zeszłym roku, to jest to jeden z moich ulubionych modeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zagladalas na multu.pl? tam maja super ceny i wybor :) sama zamowilam kilka par i szczerze polecam, bo buty sa naprawde swietne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×