Odpowiedz na ten temat

Materac dobry dla kręgosłupa

• gość 2016.10.20 [14:56]
    bardzo dobre i popularne materace --> http://www.fresh-ranking.pl/2914-materace-ran king
  • opinie futon 2016.10.25 [10:52]
    Tylko FUTON!!!! Nigdy nie byłam tak wyspana, a mąż w końcu nie stęka, że się ruszać nie może, bo plecy go bolą. Jest twardy, kilka dni ciężko było się przyzwyczaić, ale teraz nie chce się wstawać rano.
    Niestety nie można go nigdzie wypróbować i zobaczyć, ale warto zaryzykować, bo cena nie jest wysoka. Polecam!
  • gość 2016.11.02 [15:04]
    Ja natrafiłam na dobry materac Viscotherapy i spokojnym sumieniem mogę go polecać. Natomiast wcześniej używałam za twardego, kupionego w sieciówce i to nie było to. Często budziłam się jak po jakichś torturach. Myślę, że najlepiej testować i dobierać indywidualnie z pomocą ekspertów.
  • gość 2016.11.02 [15:05]
    Ja uważam, że w terapii kręgosłupa równie istotną rolę co ruch, odgrywa jakościowy wypoczynek. Ważnym jego elementem jest miejsce, w którym śpimy - nie może to być składana sofa, wersalka czy inny wynalazek. Kiedy ma się problemy z kręgosłupem lub chce się ich uniknąć w przyszłości, należy wręcz sypiać na dobrej jakości materacu. W naszej pracowni testowaliśmy przeróżne materiały i najlepiej sprawdza się pianka wykorzystywana do produkcji materaców Viscotherapy Art Medic. Te właśnie materace i poduszki ortopedyczne polecamy naszym pacjentom -są one, jak wspomniałem - bardzo ważną częścią terapii kręgosłupa.
  • WeronikaKyz 2016.11.05 [14:16]
    Mam ogromne problemy z kręgosłupem i zdecydowałam się na materac lateksowy. Jakość mojego snu poprawiła się niesamowicie. Jeśli jesteście ciekawi jakie zalety mają te materace to zajrzyjcie na http://www.materaceblog.pl/rodzaje-materacy/m aterac-lateksowy-wady-zalety.html
  • gabrysia422 2016.11.07 [10:20]
    Dobór odpowiedniego materaca wcale nie jest taki łatwy, ja mam http://meblehot.pl/materace-premium/452-premi um-80-x-200-materac-donato-relax.html i nareszcie wiem, że śpię i nic mnie nie boli przy rannym wstawaniu. Nie polecam kupna w pierwszym lepszym sklepie, bo można zamiast sobie pomóc to tylko zaszkodzić, taki zakup u producenta jest zdecydowanie lepszy i tańszy, oni doskonale znają się na własciwym doborze i zrobią to najlepiej.
  • gość 2017.01.02 [14:21]
    Warto zaopatrzyć się w najlepszej jakości materac do sypialni. To bardzo ważna kwestia, ponieważ 1/3 życia przesypiamy, a zły sen może skutkować zmęczeniem, brakiem chęci do życia no i bólami kręgosłupa. Zatem, materac ma znaczenie!
    Ja teraz mam materac Viscotherapy i jestem niezmiernie zadowolona. Mówię to z własnego doświadczenia, bo niestety i mnie się przytrafiło sypiać na złej jakości materacach.
  • gość 2017.01.04 [12:23]
    Najlepszy materac jaki znam to futon ekologiczny. Sama mam taki z wypełneiniem z lnu i kokosa i w końcu czuję się wyspana. Materac idealnie układa się do krzywizn ciała, jest polecany dla alergików i dodatkowo len pięknie pachnie.
    Polecam zakupy nawww.slodkichsnow.com bo jest tam duzy wybór materacy futon, a do tego fachowa i miła obsługa.
  • Bella94 2017.01.05 [11:34]
    na stroniewww.cozacena.pl znajdziesz wiele takich materacy a porównywarka cen pokaże ci najniższą cenę za jaką możesz go kupić dzięki czemu nie trzeba szukać ofert po sklepach wszystko jest dostępne w jednym miejscu
  • gość 2017.05.18 [23:58]
    Ja trafiłam na świetny materac i zdecydowanie mogę go polecić wszystkim którzy mają problemy z kręgosłupem - Sleepmed Comfort. Idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, super podtrzymuje kręgosłup i poranne bóle przynajmniej u mnie to już historia. Cena też nie jest wygórowana jak na tak wysoką jakość.
  • byśka 2017.05.19 [13:40]
    Co do materaca to każdemu będzie odpowiadał inny. Akurat wybieramy łóżko w gdmmeble.pl i doradzili nam aby wybrać sobie Andante marki Optimum. Z tego co sie juz dowiedzieliśmy to faktycznie bardzo sobie ludzie je chwalą, więc powinno sie i nam udać z jego doborem.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...