Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość materacnajuz

Materac

Polecane posty

Gość materacnajuz

Planuje kupic materac do sypialni. wymiary lozka to 140x200 w planach mam sprezynowy kieszeniowy z pianka wysokoelastyczną. Co sadzicie? lub moze macie jakies propozycje jaki materac wybrac, to pierwszy moj materac wiec nie mam doswiadczenia i prosze o porady zebranych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hgyj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam materace piankowe. Zobacz sobie na tej stronce jakie są rodzaje i jak powinno dokonywac się wyboru: http://www.materacpiankowy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja generalnie polecam zaglądnąć sobie na stronkę firmy krodi, bo mają tam bardzo bogatą ofertę materacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zośka 504
Z własnego doświadczenia mogę podpowiedzieć, że przy zakupie materaca warto zasięgnąć fachowej porady, bo jak się okazuje to wcale nie jest taki łatwy wybór. My sie troche na jeździliśmy po tych sieciówkach różnych i każdy twierdził, że im droższy tym lepszy, jednak zgłosiliśmy sie do producenta Meble Hot i okazało się, że akurat w naszym przypadku najlepszy będzie o średniej klasie twardości, czyli te wszystkie, które nam polecali były by po prostu zbyt twarde i niestety ale najzwyczajniej byśmy się nie wysypiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybór odpowiedniego materaca, to bardzo ważna decyzja. Polecamy zainteresować się materacami ekologicznymi PlantPur Composite. Do produkcji tych materacy piankowych wykorzystano oleje roślinne, co minimalizuje wykorzystanie substancji toksycznych i nieprzyjemny zapach pianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zobacz sobie materace z Janpola. Ja zamawiaąłm tutaj: http://krodi.pl/materace_janpol. mają tam i duży wybór i też większość materaców jest wtsyłana w przeciągu 24 godzin, więc naprawdę super sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_S
Mój materac kupiłam jakieś 6 miesięcy temu. Stary miał już ponad 10 lat, ale wydawał mi się nadal wygodny. Jednak ze względów higienicznych chciałam już nowy. Zdecydowałam się na materac od producenta materacy Matinee i byłam w szoku jak bardzo zmienił się komfort snu! Warto wymienić stary materac :) A z doborem nowego nie miałam problemu, konsultantka pomogła mi wybrać model odpowiedni dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal

Mysle, że to dobry wybór. Mam taki z FDM, model nazywa się FORLI. Według mnie jest bardzo wygodny, twardość jest odpowiednia. Pianka pod wplywem temperatury dostosowuje się do kształtu ciała i szybko odzyskuje swój pierwotny kształt. podobno ta pianka ma też właściowości odleżynowe. Taki jestem mądry bo obsługa mi wszystko opowiedziała, a ja się w to wkręciłem 😄 A! i żona też twierdzi, że jest bardzo wygodny, więc mnie to bardzo cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×