Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

męska moda

Polecane posty

Gość gość

Chciałabym kupić męzowi trochę fajnych ubrań na lato - jakie sklepy polecacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja www.skoveshop.pl świetne, modne dobrej jakości ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli poszukiwany jest sklep z odzieżą męską to musimy się nieskromnie polecić :) O modzie męskiej wiemy WSZYSTKO, a oferowane przez nas ubrania są bardzo dobrej jakości i w BARDZO NISKICH CENACH. Posiadamy szeroki wybór produktów. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Zadowolimy miłośnika eleganckich ubrań, jak i zapalonego sportowca, dla którego wygoda jest najważniejsza. Lato także nie jest nam straszne. Zaopatrzyliśmy się w szeroki wybór koszulek, krótkich spodenek dla mężczyzn. Sprawdź sama -→www.Ombre.pl←- W razie pytań służymy pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkaa23
Pako Lorente -spoko mają salonów w całej Polsce więc zawsze możesz się wybrać i obejrzeć , dotknąć spodnie czy koszulę i ocenić samemu. Chłopak dosyć często u nich kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałam chłopakowi ostatnio fajne rzeczy od Pako Lorente. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co kupowałaś w Pako Lorente? Polecasz jakąś marynarkę konretną? A może coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne , mogę się pochwalić ^^ to była marynarka casual GOTARD.. jakość wykonania bardzo dobra i przy okazji załapałam się na promocję ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż poleca Carry. Kupuje tam od lat i jest zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś czuję że niedługo chyba też coś z Pako zamówię :D mąż zadowolony? mojemu ciężko dogodzić w tych kwestiach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a no zadowolony :) Przyglądał się dokładnie nawet jak są szwy poprowadzone i nic mi nie narzkał więc musi być dobrze. Reasumując - ja mogę polecić Pako Lorente od siebie i swojego faceta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężki temat bo wielu panów nie przywiązuje do tego wagi.. no cóż :) mogę polecić w takim razie Pako Lorente, dobra jakość w dobrej cenie i do tego bardzo modne kolekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako facet mogę Ci polecić sprawdzony osobiście przeze mnie sklep ze spodniami dla facetów. Tani, w dobrej marce. Nic się nie wyciera, nie puszcza na szwach, nie robią się dziury, również po paru praniach spodnie nie przypominają worka ;) Więc jeśli chcesz kupić fajne spodnie to: crossjeans.pl lub ich sklepy stacjonarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitermoon
No dobra, a ja chcę zapytać Was o dodatki takie jak https://sklep.solier.pl/product-pol-16685-Skorzana-torba-na-ramie-tablet-Solier-Messel-SL31.html?rec=102859302 czyli skórzane torby na ramię. Sądzicie, że facetom nie są one pisanie i tylko psują swój wizerunek nosząc coś takiego czy wręcz przeciwnie skórzana torba dodaje stylu i elegancji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fidollor
Przeglądnąłem ofertę https://sklep.solier.pl/ o której piszesz i jak dla mnie to skórzane torby dodają facetom klasy oraz elegancji właśnie i szkoda, że tak mało facetów to rozumie... miejmy nadzieję, że coraz większa liczba mężczyzn będzie się w takie dodatki zaopatrywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy facet ma w swojej szafie T-shirty i ja mogę Wam polecić super sklep z takimi koszulkami. Wejdźcie na stronkę https://themon.eu/ - mają autorskie kolekcje, super wzory, modne detale. Kolekcja stale się będzie powiększać także warto zaglądać tam regularnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrroxel
Od dłuższego czasu ubieram się w sklepie Victor. Ceny mają dobre, a jakość wykonania jest stanowczo wyższa niż to co ofertują sieciówki. Polecam każdemu sprawdzić samemu, bo warto www.victor-moda.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz

Polecam Ci zerknąć za ciuchami dla męża na recea.pl! Zamawiam od nich od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony z cen, jakości i z szybkości docierania do mnie zamówienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada34

Bardzo fajne rzeczy, w tym galanterię skórzaną oraz obuwie można zamówić na BucikSklep.pl mają teraz szereg promocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piko

Ja się ubieram w Pako Lorente bo łączą trendy z dobrą jakościa;) Myślę, że jeśli nparwde zależy Ci, żeby wyglądać jak facet, to powinieneś się zainteresować hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

w  tej kwestii tylko Pako Lorente 😄 świetne kroje, spoko ceny i takie tam. Ale to kazdy musi znalezc cos swojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artur
Dnia 1.08.2019 o 16:24, Gość Darek napisał:

w  tej kwestii tylko Pako Lorente 😄 świetne kroje, spoko ceny i takie tam. Ale to kazdy musi znalezc cos swojego

to tez cos mojego 😉 moim zdaniem rewelacyjna marka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do oddania bon 500 zl tesco za cos sie mozemy wymienic oferty na prywatna wiadomosc, chetnie cos dla dziecka przyjme, jeden już wykorzystałam, a drugiego niestety nie mogę użyć, bo sprawdzają dane czy ktoś już nie korzystał przypadkiem z tej promocji. A bon sie przypisuje do karty clubcard w obsłudze klienta, podajemy numerek tylko i tyle, oni nam doładowują. A bon dostałam stąd https://www.likwidacje-bony.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablo

Jesli jeszcze się zastanawiasz lub nie znalazłes faworyta to zobacz koniecznie rzeczy od Pako Lorente, ja jestem pod wrazeniem jakosci i tego po prostu jak wygladam zwlaszcza w koszuach i garniakach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moda męska jest raczej statyczna. Jednak i tak za eleganckimi ubraniami męskimi trzeba się uważnie rozejrzeć. Ja osobiście polecam wam zajrzeć na stronę  www.victor-moda.pl Firma ta zajmuje się produkcją eleganckiej odzieży męskiej. W ich ofercie na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój facet przeważnie jak już idzie na zakupy to na początek porównuje oferty różnych firm, takich jak: Cross Jeans (jego ulubiony konik hihi), HM, Wrangler, Mustang, Zara czy Lee.

Zależy też od tego co ma aktualnie kupić na lato kupił sobie bardzo ładne koszulki polo w kolorze czerwonym i niebieskim. Nie wiem tylko czy obie wersje są jeszcze dostępne. Trzeba sprawdzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×