Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocna

odnosnie wkladek higienicznych

Polecane posty

Gość pomocna

naturella i carefree sa do dupy przeciekaja za to bella sa dobre - te nei przeciekaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocna
tak tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Discreet
to moj typ. sa cieniutkie i super! a zielone ladnie pachna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wkladki moga przeciekac
?? Sikasz w nie czy co? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocna
nnie nie sikam uzywam ich pod koniec okresu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocna
a ty to chyba jestes facetem skoro zadajesz takie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wkladki moga przeciekac
nie nie jestem facetem :P jestem kobieta i tez uzywam wkladem i w zyciu mi nie przeciekly :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napoisze fonetycznie bo nie wiem jak powinno byc poprawnie:) diskrit różowe - dla mnie najlepsze, natomiast niebieskie iby maja byc oddychające i te przeciekaja bo nie maja zadnej folijki zabezpieczjacej przed przedostaniem sie \"wilgoci\" na druga stone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wkladki moga przeciekac
skoro ci przeciekaja to po cholere ich uzywasz?? Oszczedzasz na podpaskach?? Dziwna jestes :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martolinda
mi nigdy nie przeciekaja ! (?) o co z tym przeciekaniem chodzi>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkładka
a ja kiedys uzywałam wkładek air - nie pamietam jakiej firmy - i byłam w trakcie leczenia ginekologicznego jakimis tam globulkami i ze mi to w ciagu dnia wyciekało to wkładki byly niezbedne. Było lato wiec dla ochlody wybrałam te przewiewne air i dupa z tego wyszła bo to wszytsko wsiąkało we wkładke która była be zjakiejs tam folijki (ktos to opisał powyżej) i miałam plamy na bieliznie z tego lekarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wkladki moga przeciekac
jak wkladki nie wystarczaja to sie uzywa podpasek - w czym problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkładka
to nie chodzi o to ze "tego" była za dużo i wyszło mi bokiem tylko ze przeciekło tak po prostu po środku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkładka
przciekło jak przez chusteczke hignieniczna, o! od tamtej pory nie używam tych air i nei ma problemu z przeciekaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
też nie rozumiem kwestii przeciekania wkładek... wyobrażam sobie ich stosowanie podczas leczenia ginekologicznego, przeszłam przez to zresztą, ale w czasie okresu? jako dodatek do tamponu, tak na wszelki wypadek, to owszem, ale sama wkładka? dosyć to dziwne, jak dla mnie... niech te, które maja takie pomysły, nie narzekają, że im przecieka, bo chyba nie pojmują przeznaczenia wkładek. moje ulubione to Discreet fioletowe, te, które można przyklejać do zwykłych majtek i do stringów. nie wałkują się, nie odklejają, są cieniutkie i wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carrefre są świetne. No chyba, że wkłądek używasz pod koniec okresu, to się nie dziwię, że przeciekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocna
czy wy umiecie czytac przepraszam czytac to moze umiecie ale chyba nie ze zrozumieniem\ przeciez napisalm wyraznie ze uzywam ich POD KONIEC okresu a nie W TRAKCIE tak uzywam podpasek ale pod konied okresu kiedy to jest bardziej plamienie niz krwawienie to uzywam wkladek po co mam sie meczyc z podpaska a to ze przecieka to mialm na mysli to co juz ktos napisal ze naturella i carefree nie maja od spodu tej folii ale np bella juz ta folie maja i mi nigdy nie przeciekly a po co uzywam jak przeciekaja? nie uzywam tych co przeciekaja kupilam raz nie sprawdzily sie to teraz wiecej juz ich nie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocna
i czy zawsze musicie wszytsko krytykowac?] moze wam leci tej krwi tyle ze musicie przez caly okres nosic podpaske nie wiem u mnie pod koniec jest to coraz bardziej skape

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocna
dokladnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to normalne
ze pod koniec okresu uzywa sie wkładek bo krwanwienie jest wtedy minimalne a z wkładka jest wygodnie :) ja uzywam carefree fit, sa takie cieniukie, ze w ogole ich nie czuc i nie przeciekaja ;) dobre sa tez fioletowe discreet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uzywam
wkladek na codzien. tak sie przyzwyczailam ze codziennie je zakladam! Bielizna nie jest "biala" przynajmniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do to wkladki moga przeciekać
mnie również nie przeciekają ;). Używam Carefree fresh - rewelacja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sroda
Wkladka czy podpaska czy tampon to trzeba zmieniac czesto a nie czekac az przecieknie. I tu nie ma nic do rzeczy jakiej firmy sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocna
ale bez przesady zeby zmieniac od razu jak ci cos tam poleci a jak nie ma tej folii od spodu to wiadomo ze przecieknie i wystarczy chwila a poza tym WKURWIACIE MNIE JUZ najpierw piszecie tak jabym odczas okresu uzywala wkladek zamiast podpasek potem tak jakbym nosila ta jedna wkladke 3 dni i dlatego mnie przecieka JA PIERDOLE JAKIE WY JETSESCIE ZAWZIETE NIE WIEM NAWET JAK TO NAZWAC przeciez napisalam ze przecieka bo nie ma folii od spodu a jest tak jak zwykla chysteczka i dlatego przecieka a nie dlatego ze nosze ja caly tydzien :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wangrafka
pomocna! nie denerwuj się. Rozumem Ciebie i też tak robię jak Ty. Dobre są cerefree fresh ORYGINAL, nie przeciekają, sprawdziłam, bo używam je pod koniec okresu. Nie zwracaj uwagi na niektóre dziwadła piszące bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocna
no od razu mi lepiej spoko nie denerwuje sie tylko nie rozumiem zachowania pewnych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to normalne
ja tez tego nie rozumiem, takie czepianie sie o byle gówno na siłe, tylko, zeby sie przyczepic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocna bo ty po prostu
oszczedzasz i na wkladkach i na podpaskach :P jak przecieka to znaczy ze za cienkie i albo wloz podpaske albo czesciej zmieniaj wkladke a nie raz na dobe :P Dziwisz sie ze ludzie sie czepiaja? No bo kur... nikomu nie przecieka pindo glupia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mashena
hehehe, a śmiać mi się chce jak Was tu czytam Kobietki:) Nerwy do konserwy!:) Ja używam Carefree i jestem carefree;) Żyję beztrosko :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×