Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oszukany111

Oszukana przez maxielectro.pl, oszuści

Polecane posty

Gość oszukany111

Zostałem oszukany przez ową firmę! zamówiłem towar kilka dni temu i do tej pory nie przyszedł. Po kliknięciu na stronę internetową pojawia się informacja: Szanowni Klienci, W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą wykonujemy migrację na mocniejszy serwer, aby kontynuować działalność. Wszelkie zapytania prosimy kierować na shop@maxielectro.pl lub na nasza infolinie : (12) 345-19-07. na której mogą Państwo złożyć tymczasowo zamówienie lub uzyskać informację o poprzednich zamówieniach. Z poważaniem MaxiElectro.pl Firma zniknęła, nie ma nic po kliknięciu na zamówienie. Zapłaciłem z góry kwotę powyżej 1000 zł! Na ceneo.pl widnieje informacja: Ceneo wstrzymało prezentację oferty sklepu dnia 2016-03-04. Czy ktoś jeszcze został oszukany? Chciałem niezwłocznie zgłosić sprawę na policję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukany111
Dodam że sklep nie odpowiada, mail telefon..zero reakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo sie frajerze z gory nie placi jezuu jacy ludzie sa naiwni :O wspolczuje ale sam jestes soie winien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Również oszukany
Witam! Ja również zostałem oszukany przez tą firmę (i jeszcze moja koleżanka).Ta firma wykorzystała dane innej legalnej firmy tj. "Meble Król" - Pan Przemysław Król informuje na swojej stronie, że jego dane zastały bezprawnie wykorzystane. Ja już dzwoniłem na policję. kazali mi wysłać maila do maxielectro z wezwaniem do zwrotu kasy - w przeciwnym razie zgłoszę sprawę na policję. Co prawda maili nie odbierają, ale po 7 dniach można się zgłosić na Policję. W razie potrzeby kontaktu będę zaglądał na kafeterię. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROPRE
Mam ten sam problem...zero kontaktu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam.mam podobny problem .jednak zawsze zamawiam za pobraniem wiec nie poniosłam żadnych kosztów.już od początku wydawało mi się że te ceny są zbyt niskie w porównaniu z innymi sklepami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola222233
To ja od razu napisałam żeby zwrócili natychmiast kasę. Nie było odzewu więc poinformowałam ich że zgłaszam sprawę na policję. Zwróciłam się to strony tpay.com - poprzez którą poszedł przelew, wypełniłam zgłoszenie - skargę. zróbcie to samo!! Będzie wiarygodniej. Może jest szansa na zwrot pieniędzy w szybszym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,ja podobnie zostałam oszukana na ponad 1000 pln. Jutro jadę zgłosić sprawę na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola222233
Mnie oszukali na kwotę 1400 zł! Nawet po wpłaceniu gotówki był kontakt na początku więc wszystko wydawało mi się ok. Zależało mi na szybkiej dostawie. No to mam!! Rozgłaśniajcie sprawę gdzie się da, piszcie na: facebook ceneo.pl, z której przekierowywali na tą stronę: maxielectro.pl tpay.com - skad poszedł przelew transferuj.pl zgłoście na policję niezwłocznie Oni musieli zagarnąć niezłą sumę pieniędzy! Złapią ich prędzej czy później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamirolka
ja już zgłosiłam na policję dziś. nie wiem czy będzie pozytywne rozwiązanie ale trzeba działać.ps. dla tych którzy piszą, że się nie płaci z góry powiem tylko tyle: przede wszytskim to się nie oszukuje ludzi!!!! a ponadto od ponad 10 lat robię zakupy w necie i zawsze płace przelewem i nigdy nic. czemu miałabym być podejrzliwa?! niestety musiał być ten pierwszy raz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałem tylko prostownicę
mnie również oszukali, a kupiłem towar za 109zł, więc policja mnie oleje... tpay czyli transferuj.pl umywa ręce, zablokowali niby oszustowi konto i nic więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też u tego oszusta kupiłem produkt warty 500 zł.. Nigdy nie miałem takich przygód, nigdy też nie musiałem niczego zgłaszać na policję. Czy może mi ktoś w tym pomóc? Tzn powiedzieć co trzeba ze sobą wziąć, co tam robić, mówić, itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,jak myślicie czy w tej sytuacji policja jest w stanie ich złapać? będą mieli tylko (lub aż) ich numer konta bankowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 13:13, będą mieli nie tylko ich numer konta, ale też i dane osobowe gościa i jego adres. Na fakturze proforma, którą dostałem od nich gdy kupiłem przedmiot mam te dane właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bann
a to na policję nie idzie się jakoś po dwóch tygodniach w takich przypadkach? (dokładnie 14 dniach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Również oszukany
Mnie oszukali na 255 zł. Dzwoniłem na policję - kazali wysłać do maxielectro maila z wezwaniem do zwrotu kasy i po 7 dniach zgłosić się na policję gdy nie będzie wpłaty. Ale maxielectro nie odbiera już maili. Na policję trzeba zabrać wszystkie wydruki: - potwierdzenie rejestracji w sklepie (jeśli się rejestrowaliśmy) - potwierdzenie zakupu, - faktura proforma - potwierdzenie płatności, - wydruk maila z wezwaniem o zwrot kasy, Słowem - wszystkie papiery jakie tylko jesteśmy w stanie wygenerować - korespondencja z maxielectro. Wątpię czy odzyskam kase, ale oszustów trzeba pomóc złapać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie sklepu meblowego Przemysława Króla z Żor, czyli jegomościa który widnieje w proformie, jest piękna informacja odnośnie tego że koleś podszył się pod niego http://www.krol-meble.pl/kontakt,2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego ale ten temat "oszukana przez maxielectro.pl, oszuści" już nie podpowiada się w głównej wyszukiwarce google pod frazą "maxielectro", a jeszcze dwie godziny wszystko było widoczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawi mnie dlaczego ceneo wstrzymało obserwację tego sklepu.. Wysłałem im to pytanie wczoraj, ale nie odpowiedzieli. Poza tym ma tam same pozytywy.. Czyli tak nagle pomyślał żeby stać się oszustem? Dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgość
Faktycznie - fraza maxielectro nie jest już wyświetlana w google...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja również zostałam oszukana przez ten sklep. Jak to możliwość,że ceneo nie sprawdziło podawanych danych przez sprzedawcę czyli każdy możę podszyć się za każdego .W ceneo nie odpisali mi na meila dlaczego zablokowali użytkownika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola222233
no faktycznie nie wyskakuje po wpisaniu w google nazwy maxielectro! Więc piszcie kolejne posty z linkiem do tego..do skutku!!!! Kilka faktów: -dane z faktury pro-forma są fałszywe, policja nic z nimi nie zrobi -ceneo nie odpisuje na maile, jakby obawiali się że będą musieli zwracać pieniądze z racji POK..tylko jak ja kupowałam z ich przekierowania to potem nie dostałam maila od ceneo z potwierdzeniem tranzakcji. Taki warunek spełnić trzeba by byc objętym programem pokrzywdzonego klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś płacił mu zwykłym przelewem i posiada jego nr konta? Bo ja płaciłem przez transferuj i w moim przelewie oni widnieją zamiast niego. A jak napisałem do transferuj o to, to odpisali jedynie że zablokowali mu konto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukany111
Komentarze to oni sami sobie pisali!! Fima była na ceneo zaledwie 3 tygodnie. Ceneo powinno za to odpowiedzieć, ponieważ jeśli nie sprawdzili firmy, to teraz też na nich spoczywa odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukany111
Co do nr konta, od tego jest policja by ustalić. My nie mamy już nic do roboty, oprócz zgłoszenia sprawy. Na wniosek organów ściagania serwisy tpay.com oraz transferuj.pl udostępnią wszelkich informacji. Wątpię, by ktokolwiek płacił na ich konto bezpośrednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukany111
Proszę piszcie z jakiego miasta zamawialiście towar. TARNÓW ODBIORCA W TPAY.COM : BARTOSZ KRÓL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
policja? haaa, po jakimś czasie po prostu dowiemy się że gość albo nie został złapany albo jak zostanie, że nie ma żadnych środków by móc oddać pieniądze; także możemy wszyscy pożegnać się z kasą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukany123
czy jest jeszcze gdzieś w internecie miejsce gdzie odzywają się ludzie oszukani przez tego człowieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukany111
Nie wiem czy jest inne miejsce, ale po wpisaniu adresu strony internetowej firmy, w google, pokazuje się serwis kafeteria wiec na pewno ktoś tu zajrzy. Nie mówcie że pozegnamy się z kasą, tu chodzi o ujęcie sprawcy!!! O ukaranie, a znajdą go na pewno. To jest priorytet a nie kasa. Należy sprawę zgłaszać, bo tylko tak mamy prawo do odzyskania co nasze. Ten oszust na pewno teraz z szeroko otwartymi oczami i strachem w gaciach przeszukuje internet w poszukiwaniu informacji o sobie. Założę sie że i tu trafił!! Może nawet komentuje, ma w tym wprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że gościa złapią i odzyskamy pieniądze.. Dlaczego takie szumowiny chodzą po tym świecie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×