Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szalalalala

prezent bez okazji dla meza

Polecane posty

Gość szalalalala

Hejka, mój mąż chodzi ostatnio jak jakiś smutas. chialabym go pocieszyc jakims fajnym prezentem bez okazji i hmm nie wiem co by to moglo byc! widac, ze jest jakis przybity, a urzadzil nam swietny wyjazd walentynkowy, wiec chcialabym sie tez odwdzieczyc, bo glupia nie pamietalam troche o nim: wiek-26 lat zainteresowania- pilka nozna, fotografia, historia europy, nurkowanie z takich glownych Jakieś pomysły możecie podsunąć??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorybatory
pogadaj z nim! moze chodzi smutny, bo nie pamietalas o walentykach, a on tak!! prezentem go nie przekupisz!!! :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpetta
ale fajny prezent to dobra i miła rzecz szczegolnie ze facet ma dużo pasji Znasz się na ksiazkach historycznych? moze cos o historii Europy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalalalala
stanowczo NIE, poza tym książek historycznych to on ma całą półkę Nie wiem co robić, pomóżcie. Nic z piłką też mi nie przychodzi do głowy, tylko bilet na mecz, ale ja z nim tam przecież nie pójdę, o nie może coś związanego z fotografią? znacie się na obiektywach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alazpuertorico
ja się na obiektywach za bardzo nie znam, ale jeśli z fotografią to może koszulki dla ludzi, którzy robią zdjęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hukaula
tak ja sobie kupiłam ostatnio jedną, mają takie na didwear.com jakość jest bardzo dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynianka
może ebook byłby fajna opcją? mogłabyś mu tam ściągnąć jakieś książki związane z historią europy i w każdej chwili mógłby sobie czytać :) swoją drogą sferis ma teraz jakąś promocje, na kindla z tego co kojarzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gizzella
Hmmm może coś fajnego z małej elektroniki? Może na przykład smartwatch? Fajne modele są na teletorium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, facet to i z dobrej kolacji się ucieszy :D zabierz go w fajne miejsce, kup piwko i do tego jakiś męski gadżet :D książkę, kosmetyk, może np. koszulkę z fajnym napisem http://cupsell.pl/katalog/na-prezent Albo może kurs fotograficzny ew. jakieś akcesoria do aparatu? Pogoda ładna to gdzieś można pojechać^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johannaX
ja swojemu bez okazji kupiłam nowe słuchawki w teletorium, bo ostatnio coś narzekał na swoje stare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zastanów się także nad elektronarzędziami. Wejdź sobie do sklepu rg-narzedzia maja tam spory wybór wiertarek, wyrzynarek, szlifierek. Na pewno znajdziesz cos dla męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana74
Skoro lubi fotografię i nurkowanie to kamerka sportowa będzie idealnym połączeniem a wcale nie jest to takie drogie już coś fajnego można wyłapać nawet za 300zł sama mam troszkę droższą lamax x8 jest wypasiona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj inspiracji w naszej apce :) Mamy tam bazę promocji z dużej liczby sklepów, więc może wpadnie Ci w oko ciekawy drobiazg dla męża. Iwona z Mojej Gazetki ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeśli szukacie prezentu dla męża, to gorąco się polecamy! :) W naszej ofercie znajdziecie zarówno praktyczne, codzienne ubrania, jak i klasyczne, eleganckie koszule czy marynarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igaxa
Ja swojemu mężowi ostatnio kupiłam nowe słuchawkiw w teletorium ot tak bez okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×