Odpowiedz na ten temat

prezent bez okazji dla meza

• szalalalala 2017.02.15 [22:00]
    Hejka, mój mąż chodzi ostatnio jak jakiś smutas. chialabym go pocieszyc jakims fajnym prezentem bez okazji i hmm nie wiem co by to moglo byc!
    widac, ze jest jakis przybity, a urzadzil nam swietny wyjazd walentynkowy, wiec chcialabym sie tez odwdzieczyc, bo glupia nie pamietalam
    troche o nim:
    wiek-26 lat
    zainteresowania- pilka nozna, fotografia, historia europy, nurkowanie z takich glownych
    Jakieś pomysły możecie podsunąć??????
  • sorybatory 2017.02.16 [03:07]
    pogadaj z nim! moze chodzi smutny, bo nie pamietalas o walentykach, a on tak!!
    prezentem go nie przekupisz!!! :x
  • pulpetta 2017.02.17 [06:28]
    ale fajny prezent to dobra i miła rzecz szczegolnie ze facet ma dużo pasji
    Znasz się na ksiazkach historycznych? moze cos o historii Europy?
  • szalalalala 2017.02.17 [21:09]
    stanowczo NIE, poza tym książek historycznych to on ma całą półkę
    Nie wiem co robić, pomóżcie. Nic z piłką też mi nie przychodzi do głowy, tylko bilet na mecz, ale ja z nim tam przecież nie pójdę, o nie
    może coś związanego z fotografią? znacie się na obiektywach usmiech.gif
  • alazpuertorico 2017.02.18 [13:28]
    ja się na obiektywach za bardzo nie znam, ale jeśli z fotografią to może koszulki dla ludzi, którzy robią zdjęcia!
  • hukaula 2017.02.18 [14:28]
    tak ja sobie kupiłam ostatnio jedną, mają takie na didwear.com
    jakość jest bardzo dobra oczko.gif
  • gość 2017.02.18 [14:36]
  • justynianka 2017.02.18 [18:34]
    może ebook byłby fajna opcją? mogłabyś mu tam ściągnąć jakieś książki związane z historią europy i w każdej chwili mógłby sobie czytać usmiech.gif swoją drogą sferis ma teraz jakąś promocje, na kindla z tego co kojarzę usmiech.gif
  • gizzella 2017.02.24 [15:33]
    Hmmm może coś fajnego z małej elektroniki? Może na przykład smartwatch? Fajne modele są na teletorium.pl
  • jarzebinka007 2017.02.28 [12:36]
    Hmmm, facet to i z dobrej kolacji się ucieszy smiech.gif zabierz go w fajne miejsce, kup piwko i do tego jakiś męski gadżet smiech.gif książkę, kosmetyk, może np. koszulkę z fajnym napisem http://cupsell.pl/katalog/na-prezent Albo może kurs fotograficzny ew. jakieś akcesoria do aparatu? Pogoda ładna to gdzieś można pojechać^^
    Łap szczęście za nogi i duś jak cytrynę
  • johannaX 2017.07.16 [02:31]
    ja swojemu bez okazji kupiłam nowe słuchawki w teletorium, bo ostatnio coś narzekał na swoje stare
  • gość 2017.07.17 [15:31]
    No to zastanów się także nad elektronarzędziami. Wejdź sobie do sklepu rg-narzedzia maja tam spory wybór wiertarek, wyrzynarek, szlifierek. Na pewno znajdziesz cos dla męża.
  • daruskala 2017.07.17 [20:19]
    A uprawia sport? Jeździ na rowerze? Może taka koszulka http://portal.bikeworld.pl/artykul/porady/prz eglad_rynku/16176/jaka_koszulka_na_rower? Mój byłby zachwycony. Ale dostanie na urodziny dopiero usmiech.gif
  • dana74 2017.07.17 [23:38]
    Skoro lubi fotografię i nurkowanie to kamerka sportowa będzie idealnym połączeniem a wcale nie jest to takie drogie już coś fajnego można wyłapać nawet za 300zł sama mam troszkę droższą lamax x8 jest wypasiona jezyk.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...