Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tatianka788

Prezent dla wujka policjanta

Polecane posty

Gość Tatianka788

Witam. Czy macie pomysł co można kupić wujkowi na urodziny? Wujek mieszka w innym mieście niż ja i generalnie nie mamy za bardzo teraz kontaktu ze sobą. Ale tak się akurat składa, że wraca na urlop do naszego rodzinnego miasta i w tym czasie będzie obchodził urodziny. Moja rodzinka generalnie szykuje mu tam jakąś imprezę, a ja nie bardzo wiem co mogę mu kupić, bo szczerze mówiąc nie bardzo wiem co lubi, czym się interesuje itd. Jedyne co o nim wiem na pewno to to, że jest policjantem :/ Więc marna ta moja wiedza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm..w sumie to faktycznie mało o nim wiesz :D W takim razie proponuję coś w stylu "bezpieczny prezent". Możesz mu kupić np: krawat, kubek z jakims śmiesznym napisem czy rysunkiem, portfel, albo np jakąs kryształową statuetkę z fajnym grawerem. Do takich prezentów nie potrzeba za bardzo wiedzieć co lubi i czym się interesuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatianka788
W krawatach nie bardzo chodzi z tego co pamiętam. W sumie ten kubek nawet spoko pomysł. A co do kryształowych statuetek to co masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn chodziło mi o takie statuetki 3D, z różnymi grafikami do wyboru. Tam możesz też sama stworzyć tekst jaki ma być umieszczony więc można dołączyć do tego jakieś fajne życzenia. Bardzo fajnie takie statuetki robią Kryształy 3D – wyszukaj sobie w necie i przejrzyj wzory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvampirkaa
Oo skoro jest policjantem to fajny motyw...Tylko wymyśl jakiś ciekawy podpis który będzie pasował jednocześnie do odznaki i do okazji urodzin... Skoro mało się znacie to moim zdaniem taki kryształ będzie odpowiednim pomysłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaM87
A to skoro policjant, to sporo czasu spędza w aucie, więc może kubek termiczny i to na dodatek z ładowarką: http://www.extrema.com.pl/p,70,kubek-izotermiczny-r08357.html ?? :) fajne jest to, że można ładować picie podpinając do zapalniczki i picie się podgrzewa, ale nie gotuje ;) Wykonany ze stali nierdzewnej i plastiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zatem coś militarnego czy coś użytecznego do pracy? Może tutaj http://www.bron.pl/ znalazłabyś ciekawy pomysł na prezent, oczywiście jeśli się czymś takim interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×